Autor Wątek: Akcja L-4  (Przeczytany 71364 razy)

Offline marian998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2018, 13:43:12 »
szacun za jaja ze stali :mellow:

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 257
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 05, 2018, 14:08:47 »
Ktoś już potwierdził czy to nie fake ?
Ciekawi mnie jak zapewnili stany minimalne  :gwiazdki:

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 05, 2018, 14:39:12 »
Pewnie 1-2 strazaków z PSP reszta obsada OSP :)

Offline pupil3

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 05, 2018, 14:49:41 »
No to skoro Pasłek poszesl to idzmy za ciosem

Offline elpaso

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 05, 2018, 17:20:36 »
Ja dorabiam ale już załatwiłem wolne w drugiej robocie i myślę, że symbolicznie ale zarażę się tą paskudną chorobą H1L4. Popieram i będę namawiał u siebie...

Offline WitaminaC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
  • jooteeerrgieee
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 05, 2018, 17:56:03 »
Według mojej wiedzy w małopolsce roznosi się wirus, a jego szczytowy moment będzie za kilka dni...
Why so serious?

Offline BOBO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 05, 2018, 18:07:48 »
Panowie jak policjanci wywalczą nam podwyżkę, to też mam mogą zabronić dorabiac, i co powiecie że my nie chorowaliśmy, a tak będą się bać bo znowu zapanuje wirus, i inne służby może nam pomogą.
a ósmego dnia BÓG stworzył strażaka

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 05, 2018, 18:14:34 »
Oczywiście..Ja od dziś na L4..

Offline karolek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 05, 2018, 18:24:34 »
Ciekawe

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 05, 2018, 19:19:06 »
Czas na reakcję jeśli nic jutro i w pojutrze sie nie ruszy to czeka nas to i zero kasy od nowego roku bo jak dostaną niebiescy to my nawet nie powąchamy grosza :


[załącznik usunięty przez administratora]

Offline tuitam

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 05, 2018, 19:41:35 »
Cześć,
czytam to forum od wielu lat ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.
Jeżeli PSP, my koleżanki i koledzy przegapimy tą chorobę to nie wiem co będzie w stanie pomóc nam osiągnąć lepsze warunki zarobkowe i pracowe. Innych form  "strajku", który jest widoczny i może go władza odczuć niż teraźniejsza grypa i el4 ... nie mamy, niebiescy dostaną bo byli zgrani, a nam rzucą co pozostanie, żebyśmy za głośno nie krzyczeli. To jest ten czas, który trzeba wykorzystać. Przez wiele następnych lat taka okazja może się nie powtórzyć.

Jestem z centrum Polski i od dzisiaj na L4. Kilku moich kolegów również się rozchorowało.
ps: Podobno jutro nasz minister przyjeżdża do Łodzi na rozmowy do KWP... z nami nikt nie pogada, bo na tą chwilę siedzimy cicho.


Offline strazak2017

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 05, 2018, 20:36:01 »
Niestety akcja L4 u nas nie wypali. 70% ludzi dorabia i każdy się boi, że komendant cofnie zgodę na zarobkowanie.

Offline Albertkain

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 05, 2018, 20:56:42 »
Tylko akcja L 4 nie jest akcją zorganizowaną przez zarząd główny ZZ bo nie może być, sami funkcjonariusze muszą się skrzyknąć a ne emkę każdy będzie kiedyś chciał odejść a już lament u mnie wśród strażaków którzy napisali raporty - dlaczego to nam robicie

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 05, 2018, 21:34:47 »
Jak teraz nie pociągniemy z Policją to rząd uzna nas za miękkie faje i aby odrobić porażkę z Policją zabiorą nam uprawnienia do dorabiania.

I co wtedy zrobicie podwiniecie ogon bo nikt już nam nie pomoże??

Wtedy będzie płacz wtedy będzie lamenta ale wtedy to będzie..... hmmmm cisną mi się tylko niecenzuralne słowa

p.s. ja też już leczę virusa

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 05, 2018, 21:48:43 »
Czytam i nie wierze że przeszliście badania lekarskie!
Macie panowie coś z głową i to solidnie!
Jak teraz nie pociągniemy z Policją to rząd uzna nas za miękkie faje i aby odrobić porażkę z Policją zabiorą nam uprawnienia do dorabiania.
Tylko PSP ze wszystkich służb MSWiA to ma w takiej skali! Policjant nawet na taksówce jeździć nie może!  Dawno takiego idotyzmu jak twój nie czytałem na tym forum! Z zemsty na policji ukarają strazaków no debil!
Nie trzęść dupy i nie pękać muszą się ugiąć jak mówi klasyk - piniądze to nie wszystko
A po co się pracuje/służy? Jak nie pieniądze to o co ten protest?!!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2018, 22:04:59 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline elpaso

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 05, 2018, 22:01:26 »
Niestety akcja L4 u nas nie wypali. 70% ludzi dorabia i każdy się boi, że komendant cofnie zgodę na zarobkowanie.
A takie pytanie mam, co może zrobić 01 jak będę dorabiał bez napisania raportu o zgodę albo nie wyrazi zgody?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 05, 2018, 22:02:07 »
A takie pytanie mam, co może zrobić 01 jak będę dorabiał bez napisania raportu o zgodę albo nie wyrazi zgody?
Postępowanie dyscyplinarne i wydalenie ze służby! W sumie niewiele...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Albertkain

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 05, 2018, 22:07:58 »
Czytając te wpisy to nie tylko nasuwa się pytanie jak oni przeszli badania ale co to za oszołomy są  :rofl:
Większość to ma po parę miesięcy służby i nawet nie ma pojęcia na czym polega pełnienie służby a o obronie praw pracowniczych nie mają pojęcia.
Gdzie byliście przez lata 2007 - 2015 ? czemu wtedy nikt z was nie nawoływał do protestów.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 05, 2018, 22:11:36 »
Dobre pytanie Albertkain...  Gdzie byliscie

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 05, 2018, 22:13:05 »
Witajcie  :straz:
Trzymam kciuki za policjantów ale może też powinniśmy się zebrać. Ja rozumiem że większość strażaków dorabia dla rodziny i nie może sobie pozwolić na długie wolne... ale może na ten weekend długi chyba każdy (nawet biurowi) mogą sobie pozwolić na 3 dni zwolnienia 10-12.11???? Chociażby po to by pokazać jedność. Jeśli nie teraz to kiedy?
pozdrawiam

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 05, 2018, 22:14:36 »
Eqinox i Albert napiszcie tu wszem i wobec, że jeżeli dostaniemy podwyżki ponad te 309 zapisane w ustawie modernizacyjnej to ich się zrzekniecie na rzecz WOŚP, bo mierzi was ta akcja protestacyjna okropnie, a może jesteście trolami 01,   przyznać się chłopcy ha ha

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 05, 2018, 22:16:21 »
Witajcie  :straz:
Trzymam kciuki za policjantów ale może też powinniśmy się zebrać. Ja rozumiem że większość strażaków dorabia dla rodziny i nie może sobie pozwolić na długie wolne... ale może na ten weekend długi chyba każdy (nawet biurowi) mogą sobie pozwolić na 3 dni zwolnienia 10-12.11???? Chociażby po to by pokazać jedność. Jeśli nie teraz to kiedy?
pozdrawiam
Ty ale 10 to sobota 11 to niedziela i 12 to dzień wolny dla 8 godzinnych... Więc gdzie protest?
Eqinox i Albert napiszcie tu wszem i wobec, że jeżeli dostaniemy podwyżki ponad te 309 zapisane w ustawie modernizacyjnej to ich się zrzekniecie na rzecz WOŚP, bo mierzi was ta akcja protestacyjna okropnie, a może jesteście trolami 01,   przyznać się chłopcy ha ha
Sory to ty piszesz że to nie dla pieniędzy! Przecież jak pisał klasyk pieniądze to nie wszystko... 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Albertkain

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 05, 2018, 22:20:03 »
biurówka
kto z biura pójdzie na L 4 w dmi wolne od pracy  :rofl: i jeszcze zabiorą mu 20% z uposażenia

mich
Oświadczam że zrzekam się wszelkich podwyżek poza tą z ustawy modernizacyjnej i tej lipcowej którą zaproponował Rząd, a nie została wywalczona przez ZZ

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 05, 2018, 22:21:37 »
Eginox ta data związana jest z protestem policjantów, jeśli JRG pójdzie na zwolnienie to będą ściągać biuro, jeśli i biuro pójdzie w tym czasie na zwolnienie to kogo ściągną? ale jeśli chodzi o to żeby to było w tygodniu to wyznacz inną datę... biurowi bardziej ucieszą się z wolnego w tygodniu niż z tego żeby za wolny weekend ściągać im 20% z uposażenia

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 05, 2018, 22:22:19 »
Czytam i nie wierze że przeszliście badania lekarskie!
Macie panowie coś z głową i to solidnie!
Jak teraz nie pociągniemy z Policją to rząd uzna nas za miękkie faje i aby odrobić porażkę z Policją zabiorą nam uprawnienia do dorabiania.
Tylko PSP ze wszystkich służb MSWiA to ma w takiej skali! Policjant nawet na taksówce jeździć nie może!  Dawno takiego idotyzmu jak twój nie czytałem na tym forum! Z zemsty na policji ukarają strazaków no debil!
Nie trzęść dupy i nie pękać muszą się ugiąć jak mówi klasyk - piniądze to nie wszystko
A po co się pracuje/służy? Jak nie pieniądze to o co ten protest?!!!!

Mało uprawnień Ci już zabrali ??
Myślisz że jak teraz odczepimy się z naszym wagonikiem to w psp będzie nagle cudownie i mleko i miód popłynie. 2-3 lata i będzie większe szambo niż teraz w policji.
Już władza zmienia nawet dowódców jrg a jeśli pamięć zawodzi od 2018 nikt powyżej 11grupy nie może dorabiać .
Jeszcze chwila i o ile nie pokażemy razem z policją ze dość tego to lepiej nie będzie.

p.s. mam 21lat służby więc wiem co mówię lepiej już było a jak nic z tym nie zrobimy to płakać będziemy za chwilkę ale wtedy ....
A dziękuję za tego "debila" kultura przedewszystkim.