Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

Zgłoszenie do KPPSP zagrożenia

<< < (2/2)

PCT:
Po złożeniu pisma do PSP, prewentysci w ciągu miesiąca muszą podjąć działania, na które nadawca pisma otrzyma informację o wynikach kontroli i dalszym postępowaniu.

szuwarek:
"A czemu źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz?" Polecam pod głęboką rozwagę...

pietrus:

--- Cytat: mariusz w Sierpień 30, 2018, 19:11:10 ---No to pojechałeś grubo, nie neguje tego, tez jestem za tym aby było bezpiecznie. Jestem ciekaw jak te pisma do PSP i PINB ich zabolą. Będzie burza.

--- Koniec cytatu ---

Przez niemal 7 lat w budynku występuje zagrożenie życia, a urzędnicy o tym wiedzą tylko jest ciche przyzwolenie. Kryją się wzajemnie bo wiedzą, że kilka lat temu nie dopełnili obowiązku, a gdy prewencja coś napomina o problemie to zamiast działać przechodzą do porządku dziennego bo to budynek na zadupiu, niemal ostatni przy drodze. Wszyscy zapomnieli, że w budynku stałymi użytkownikami są osoby z dysfunkcjami ruchowymi i niepełnosprawni intelektualnie. Nie będzie z mojej z strony na przyzwolenie !!! Jakby tego było mało to na stryszku urządziła sobie bazę lokalna OSP ;). Ktoś musi powalczyć o tych starszych ludzi, którzy nie są świadomi gdzie przebywają.

janosik:
Oczywiście nie popiram działań tamtejszej prewencji, ale sądzę, że w tej sprawie jest drugie dno, o którym kolega nam raczej nie powie...A swoją drogą nasuwa się pytanie czy ty też od 7 lat o tym wiesz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej