Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Kto do SGSP w 2019?

<< < (29/29)

rafal.bula:

--- Cytat: fireldz w Październik 29, 2019, 22:28:04 ---Jak obcokrajowcow?! Jak obcokrajowcy nie moga sluzyc w PSP. Nie weszla ta ustawa. Chyba ze maja polskie obywatelstwo

--- Koniec cytatu ---
Nigdzie nie jest napisane że służą w PSP.
Zresztą przez SGSP przewinęło się wielu obcokrajowców, głównie Litwinów.

instrukcjappoz:
Nie chciałbym tworzyć nowego wątku, dlatego zadam pytanie tutaj. Czy ktoś może mi rozjaśnić na 100% wątpliwość w kwestii basenu przy naborze do SGSP? Do aspirantek temat jest jasny, bo tam start może być z wody.

Czy techniczny dla stylu grzbietowego start (ręce oburącz trzymają metalową poręcz, nogi "podparte" przy ścianie) jest honorowany? Start z brzegu byłby nie tylko trudny do wykonania, co nawet niebezpieczny dla tego stylu.

Chodzi mi o taki start:
https://www.youtube.com/watch?v=0EZ2EYjg7UA

- mniej więcej. Generalnie chodzi o samą pozycję startową. Taka jest przewidziana dla stylu grzbietowego, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Wyczytałem jedynie, że start zaczyna się od skoku do wody - pytanie jednak, czy taki skok jest zaliczany jako skok, czy to nie przejdzie z takiego czy innego powodu.

Ktoś się orientuje?

Basior7776:
Dlaczego nie popłyniesz stylem dowolnym jak tylko basen jest do zaliczenia w 60s.

Balkej19:
Na sgsp był skok do wody przy zaliczeniu basenu czy z wody można było?

zimsky:

--- Cytat: Balkej19 w Listopad 25, 2019, 12:24:13 ---Na sgsp był skok do wody przy zaliczeniu basenu czy z wody można było?

--- Koniec cytatu ---
skok

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej