Służba > Związki Zawodowe

Formy protestu strażaków PSP

<< < (5/23) > >>

998-112-911:
Tak naprawdę to jest superpromocja PSP, Polski i 01 ma superargument,  żeby zawalczyć u polityków o pieniądze dla strażaków. Albo zostanie nam najlepsza forma protestu na jesieni, tej i następnej.

fireman_f:
Czytałem wczoraj czy przedwczoraj wypowiedź na jednym z portali facebookowych że jeden wyjazd  140 naszych strażaków zrobił w ciągu 3 dni dużo lepszą promocję naszego kraju niż ta cała fundacja narodowa z milionowym budżetem więc może i jest to jakiś argument:)

Co do naszych zarobków i ubrać to tak jak wspomniał Eqinox nikt o tym nawet słowem nie wspomina podczas relacji, zresztą przecież powiedzą że nowy wzór umundurowania został właśnie wprowadzony, w przyszłym roku podwyżka o ponad 300 zł więc nie mamy mieć o co pretensji.

Jak twój wpis ma się do tematu tego wątku !!!

Fakt trochę minąłem się z wątkiem, koniec OT:)

mietek90:
Panowie.
co do form protestu. pogadałem  sobie z paroma  kolegami  z lat dzieciństwa - dziś są  w policji , SW.  wszyscy mamy podobny staż pracy. gadaliśmy przy piwku o  obecnym proteście, o tym co możemy itp. i wiecie co ? uznaliśmy zgodnie, że  najlepiej, najłatwiej, najszybciej, najbezpieczniej dla nas - zrobić akcję L4 - na dzień X w miesiącu X - niech 1 /3 pracowników rzuci L 4 na  3 dni. Panowie dwa razy taka akcja i traktują nas poważnie. a na chwilę obecną ...... ? nawet  flag nie ma tam gdzie pracuje, pan z ZZ siedzi cicho, władza ma nas w dupie a na forum tylko nowych postów przybywa.  czy ktoś z Was tu wierzy, że te flagi coś dadzą ? 

112psp:
Panowie jak narazie to dostałem informację od kolegi z Wielkopolski że na promie kazali ściągnąć flagi z pojazdów które były oflagowane i argumentowali to tym, że to jest nasza wewnętrzna sprawa. Także nikt raczej nawet się nie dowie że jest protest w Polsce.

Druh1923:
No proszę bardzo jaka wolność. Co na to związki ?
Niech wystawią przed obozem prawdziwe dane ile zarabia strażak w Polsce - wyjdzie może średnia 4-5 EU na godzinę.
Dlaczego w TV pokazuje się naszych strażaków w nieregulaminowym umundurowaniu (wczorajsza relacja w TVP!) w koszarówkach, koszulkach i hełmach niech pokażą te nasze wspaniałe certyfikowane ubrania z super nowoczesnymi membranami itp. dopuszczone przez CNBOP, skoro dysponujemy takim doskonałym sprzętem czy może o sprzęt się dba, a ludzie ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej