Służba > Związki Zawodowe

Protest służb mundurowych 2018

(1/160) > >>

Butel:
W tym watku piszemy tylko o proteście!


--- Cytuj ---Protest służb mundurowych rozszerzy się o funkcjonariuszy Straży Granicznej, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Celno-Skarbowej – poinformował w środę przewodniczący Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Marcin Kolasa.

Decyzję o rozpoczęciu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej podjęła Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych na swoim środowym (11 lipca) posiedzeniu. Protest rozpocznie się 16 lipca i obejmie wszystkie służby reprezentowane przez Federację Związków Zawodowych Służb Mundurowych, a więc oprócz Policji również Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną i Służbę Celno-Skarbową.......
--- Koniec cytatu ---

http://nszzp.pl/aktualnosci/jest-decyzja-fzzsm-do-protestu-policjantow-dolaczaja-pozostale-sluzby-mundurowe/

Poniżej komunikat z posiedzenia Rady Federacji z 18.04.2018r.

szampan:
Oflagowanie i czekanie na dalsze ruchy kolegów Policjantów...taki to nasz protest

karolek998:
Tak chyba trochę mało z naszej strony patrząc nawet na ostanie poczynania pielęgniarek. Chyba powinny być bardziej doniosłe formy protestu - brak przesyłania sprawozdań z kampanii kręci mnie bezpieczeństwo itp.

szampan:
Z tego co ja pamietam kilka lat temu jak protestowalismy to było oflagowanie i zaprzestanie prac budowlano remontowych czym nasi rządzący najwięcej się przejęli😅😅😅

rotman:
Nawiązując do wspomnianych pielęganiarek, przypomnijcie ile ich wtedy wyszło na ulice i przypomnijcie ilu strażaków (was i waszych kolegów) rzeczywiście pokazał swoje niezadolenie i poświęciła jeden dzień na uczestnictwo w proteście - każdy mógł brać udział, związkowie i niezrzeszony ale cieżko było oderwać się ze swoih ciepłych domów. Ilość zawsze ma znaczenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej