Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2019?  (Przeczytany 171597 razy)

Offline pyrkop

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 19, 2019, 20:26:50 »
Głupie pytanie, nie ma nic o tym na liście czy brać jakiś plecak, przyda się czy jest zbędny?

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 19, 2019, 20:35:56 »
Głupie pytanie, nie ma nic o tym na liście czy brać jakiś plecak, przyda się czy jest zbędny?

szkoła?

Offline onlystreetworkout

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • sapsp
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 19, 2019, 21:33:17 »
ktoś już dostał list z Poznania?

Offline Kacper956

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 19, 2019, 22:14:59 »
Ja też czekam niecierpliwie :/

@megawonsz uważaj tylko jak twój chłopak przyjdzie na widzenie, żeby inni was nie zobaczyli

Offline MegaWonsz9

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 19, 2019, 23:36:29 »
Tego się spodziewałem, ciemnogród panowie.
Ale nie dziwię się, panowie pewnie z pokolenia jeszcze bez matur.  :rofl:

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 20, 2019, 17:38:56 »
Tego się spodziewałem, ciemnogród panowie.
Ale nie dziwię się, panowie pewnie z pokolenia jeszcze bez matur.  :rofl:
Chyba będziesz musiał zrezygnować bo nie ma szans na specjalną dietę  :szalony:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 20, 2019, 17:51:18 »
Panowie sporo ostatnio zacząłem biegać, podobno jak się jest wybieganym na unitarce to nie ma się o co martwić. Jest tylko jedna rzecz, która zaczyna mnie teraz martwić, wyda się być to być dziwne na tym forum i pewnie mnie wyśmiejecie, ale jest uczulony na GLUTEN, tak ten słynny gluten. Nie wiecie czy będzie możliwość jakość zbilansować diete? Nasuwa się też pytanie co z cyklem, w takich warunkach warto kontynuować, czy raczej sobie odpuścić?
Poinformowałeś o tym lekarza i dostałeś pozytywne orzeczenie? To są jakieś jaja albo okłamałeś lekarza.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pyrkop

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:10:06 »
Głupie pytanie, nie ma nic o tym na liście czy brać jakiś plecak, przyda się czy jest zbędny?

szkoła?
Kraków

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:52:18 »
Panowie sporo ostatnio zacząłem biegać, podobno jak się jest wybieganym na unitarce to nie ma się o co martwić. Jest tylko jedna rzecz, która zaczyna mnie teraz martwić, wyda się być to być dziwne na tym forum i pewnie mnie wyśmiejecie, ale jest uczulony na GLUTEN, tak ten słynny gluten. Nie wiecie czy będzie możliwość jakość zbilansować diete? Nasuwa się też pytanie co z cyklem, w takich warunkach warto kontynuować, czy raczej sobie odpuścić?
Poinformowałeś o tym lekarza i dostałeś pozytywne orzeczenie? To są jakieś jaja albo okłamałeś lekarza.
Serio mu dalej wierzycie???!!

Offline onlystreetworkout

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • sapsp
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 20, 2019, 23:01:50 »
Panowie sporo ostatnio zacząłem biegać, podobno jak się jest wybieganym na unitarce to nie ma się o co martwić. Jest tylko jedna rzecz, która zaczyna mnie teraz martwić, wyda się być to być dziwne na tym forum i pewnie mnie wyśmiejecie, ale jest uczulony na GLUTEN, tak ten słynny gluten. Nie wiecie czy będzie możliwość jakość zbilansować diete? Nasuwa się też pytanie co z cyklem, w takich warunkach warto kontynuować, czy raczej sobie odpuścić?

Jeszcze coś o cyklu wspomniałeś :rofl: Nie wiem co Ty tam ładujesz ale podejrzewam że sacharozę dożylnie i fantazja Cię rozpiera XD ja to się nawet uśmiałem :rofl: XDDD

Offline bartek13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 21, 2019, 18:03:54 »
Wiecie gdzie znajduje się poligon?

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 21, 2019, 21:15:56 »
Wiecie gdzie znajduje się poligon?
Wszędzie

Offline kuba2756

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 21, 2019, 22:53:18 »
Kraków - Kościelec , co panowie warto jeszcze oprócz tego co na rozpisce  zabrać na poligon?

Offline Joachim

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 23, 2019, 10:18:54 »
W zasadzie to jaki jest problem z przydatnością do służby jeżeli chłopak jest uczulony na gluten? Wiele osób jakichś produktów jeść nie może ze względu na uczulenie. To akurat jest po prostu dość kłopotliwe jak jesteś zdany na czyjąś kuchnie. Jak ktoś nie może jeść nabiału albo orzechów to też się nie nadaje? W szczególności dzisiaj gdy alergii przeróżnych coraz więcej.

Offline SappharY

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 23, 2019, 13:53:11 »

Offline Boniek177

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpień 25, 2019, 23:42:45 »
Witam przyszłych aspirantów gratuluje Tym którzy sie dostali i wrzucam przydatną rzecz co nalezy wziąć na unitarke oprócz charakteru (Przynajmniej Czewa) Gdy Ja bylem na unitarce wszystko to mi się przydało.




PRZECZYTAĆ WSZYSTKO DOKŁADNIE, ŻEBY NIE BYŁO PÓŹNIEJ PŁACZU.
Lista w całości stworzona dla słuchaczy centralnej szkoły, przedmioty które nie jestem pewien przez różnorodność szkół, regulaminów, zasad i tradycji będą oznaczone "*" i polecam dopytać dokładniej kadeta danej szkoły dokładniej (tj. Kraków, Poznań)
Osoby, które dostały się do CS niech napiszą mi wiadomość CS coś może jeszcze naskrobie dla nich.

-majty 7-9 szt
-skarpetki frotowe czarne 7-9 par/ zwykłe białe 3 pary
-koszulki czarne, bez napisów itd 7-9 szt
-koszulki białe , bez napisów itd 3 szt
-jedną parę rękawiczek na chłodne zaprawy
-spodenki sportowe czarne/ granatowe bez napisów
-bielizna termoaktywna (według uznania, na początek października mogą zacząć się zimne noce, ja osobiście nie używałem, bo w razie alarmu nocnego były to dodatkowe ciuchy do suszenia)
-kosmetyczka x2 ( dotyczy tylko ilości, w CS ma się plecak w którym muszą być pewne rzeczy i w którym się wychodzi na alarmy, żeby nie przekładać ciągle rzeczy których się używa, jedną kosmetyczkę zapakowaną dajemy do plecaka na stałe, a drugiej używamy na co dzień)
*-szczoteczka x2, maszynki do golenia (w zależności od osoby i jak bujny ma zarost) 1-2 paczki, 2x żel do golenia,2x żel pod prysznic, mydło, nitka czarna i biała, igła, czarny guzik,2x pasta do zębów, ręcznik duży
-klapki pod prysznic
-buty sportowe
-zeszyty min. 5
-marker czarny i biały
-x2 latarka mała
*-sztućce
*-najtańszy kubek metalowy
-długopisy
*-znaczki ok.15
*-koperty ok.15
-pieniądze (osobiście wziąłem 500 zł a na widzenie donieśli mi kolejne 300 zł)
-apteczkę (plastry zwykłe na odciski najlepiej powycinać sobie już w domu żeby pasowały na piety i palce u stóp, tabletki przeciwbólowe, bandaż, opatrunki jałowe, maść przeciwbólowa, jakieś tabletki wzmacniające musujące do wody/ magnez (oszczędzać używać tylko w razie konieczności).
*-Spisać telefonu kontaktowe do zeszytu
*-spisać adresy osób do kontaktu listownego

Pozaznaczać sobie kolorową nitką, koszulki i według uznania skarpetki i majtki, tak żebyście wiedzieli, które rzeczy są wasze. Rzeczy które dostaniecie od szkoły podpisać swoim nazwiskiem od razu markerami gdzieś w niewidocznym miejscu, najlepiej od wewnętrznej strony lub na metce.

Z rzeczami z apteczki i ogólnie będą straszyć żeby wszystko oddać na początku co nie było na liście którą oni dali, nie oddawajcie, latarki i apteczkę dobrze schować, nikt wam w rzeczach nie będzie grzebał, dopiero później ale to tylko w celu znalezienia czekolady 😛

W CS w plecaku na alarm zawsze trzeba mieć- Kubek, sztućce (jeden zestaw da szkoła dajecie go na stałe do plecaka, swój zestaw używacie na co dzień) ,woda w butelce, koszulka czarna( można wziąć jakąś starą zniszczoną), majtki, skarpetki(to samo co z koszulką), dres (szkoła zapewnia, o którym trzeba pamiętać żeby włożyć do plecaka po wieczornej toalecie lub wf-ie), mały ręcznik (szkoła zapewnia, w dzień ręcznik ma leżeć na łóżku, wszystko wam pokażą, w nocy ma być w plecaku), na stałe kosmetyczkę a w niej, mydło, szczoteczka i pasta do zębów, maszynka do golenia i pianka, nitka igła guzik, zeszyt długopis znaczek koperta , pasta do butów i 3 szczotki do pastowania (szkoła zapewnia)



I Pamietajcie to najważniejsze !!!!

NIE PODPISUJCIE BIAŁEJ KARTKI !!! BO BEDZIECIE ŻAŁOWAC DO KONCA ZYCIA

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpień 26, 2019, 10:58:47 »
Taka sławna moja wiadomość
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2019, 11:03:06 wysłana przez Podoficeeer! »

Offline pyrkop

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpień 26, 2019, 12:43:14 »
O co chodzi z białą kartką?

Offline onlystreetworkout

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • sapsp
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpień 26, 2019, 13:36:22 »
Chodzi o to by nie podpisywać kwita na powrót do domu.

Offline donbaranesko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpień 26, 2019, 17:57:17 »
Panowie, przepraszam, że tak pytam odbiegając daleko w przyszłość, ale chciałbym się dowiedzieć, czy za rok osoby z rocznika 95 mogą startować do SA PSP, SGSP? Miałem problemy z kolanami w ostatnich trzech latach, stąd takie pytanie.

Offline kopsze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpień 26, 2019, 17:59:21 »
Rocznik 95 w przyszłym roku będzie mógł ostatni raz startować

Offline kopsze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpień 26, 2019, 18:00:12 »
Potem to tylko z ulicy  -_-

Offline donbaranesko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpień 26, 2019, 18:18:05 »
Rocznik 95 w przyszłym roku będzie mógł ostatni raz startować
dzięki za odpowiedź!! :))

Offline Kacper956

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpień 27, 2019, 23:54:35 »
Wie ktoś czy na poligon może być czarna torba z niebieskim logo adidas? Czy musi być cała czarna? SAPSP POZNAN

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpień 28, 2019, 06:17:52 »
Bez problemu. Wazne zeby torba byla koloru granatowego albo czarnego. Lepiej czarny