Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2019?  (Przeczytany 171663 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 07, 2019, 18:28:37 »
Komendant szkoły mówił nam, że tylko dlatego żeby wyrównać osoby jak w Krakowie było dokładnie 85 osób
Oczywiście wszystko zgodnie z ustawą o PSP?
Czyli na prośbę strażaka wyrażoną w raporcie?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Kacper956

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 07, 2019, 19:27:43 »
Tak, za zgodą słuchacza

Offline MegaWonsz9

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 10, 2019, 22:55:07 »
Noc, chwila spokoju i oddechu..  :gwiazdki:
Nie wiedziałem że za konto na tym forum będę miał jakieś nieprzyjemności. :tuba: Bardzo dziwne, nie warto być chyba szczerym.
Wszystkim którzy są teraz na unitarce polecam się nie łamać, ja się trzymam to wy też dacie radę, nie jest tak ciężko. :straz:

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 11, 2019, 12:31:26 »
Jesteś na unitarce i masz dostęp do internetu X+D. To ty chyba Komendant już  :rofl:

Offline Pączkin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Cel - PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 11, 2019, 16:01:31 »
Noc, chwila spokoju i oddechu..  :gwiazdki:
Nie wiedziałem że za konto na tym forum będę miał jakieś nieprzyjemności. :tuba: Bardzo dziwne, nie warto być chyba szczerym.
Wszystkim którzy są teraz na unitarce polecam się nie łamać, ja się trzymam to wy też dacie radę, nie jest tak ciężko. :straz:
Nie za konto na forum tylko za bycie cymbałem ;)  :fiuu:

Offline MegaWonsz9

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #680 dnia: Wrzesień 18, 2019, 20:04:21 »
Panowie, już końcówka unitarki. Wracamy niedługo na szkołe, przysięga i zaczynamy poważny rozdział.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2019, 14:31:47 wysłana przez MegaWonsz9 »

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #681 dnia: Wrzesień 18, 2019, 20:47:44 »
Panowie, już końcówka unitarki. Wracamy niedługo na szkołe, przysięga i zaczynamy poważny rozdział.
W końcu będziemy jeździć na prawdziwe akcje, nie to co w Częstochowie.  :straz:

Kij ci w oko ty jebany trolu ;)
A na zamknięcie mordy odwód z cs gasił ostatnio składowisko w Myszkowie więc utkaj już ryj ;*
Pomijając już jakikolwiek podział na szkoły takim pisaniem pokazujesz że zasługujesz jedynie na klapsa w jape i na robotę na wózku widłowym na magazynie pajacu

Offline kafar998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #682 dnia: Wrzesień 18, 2019, 21:51:01 »
Nawet na to nie zasługuje, trafi kosa na kamień

Offline Boa_Gasiciel_998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #683 dnia: Wrzesień 22, 2019, 22:50:27 »
Panowie, już końcówka unitarki. Wracamy niedługo na szkołe, przysięga i zaczynamy poważny rozdział.
W końcu będziemy jeździć na prawdziwe akcje, nie to co w Częstochowie.  :straz:

Kij ci w oko ty jebany trolu ;)
A na zamknięcie mordy odwód z cs gasił ostatnio składowisko w Myszkowie więc utkaj już ryj ;*
Pomijając już jakikolwiek podział na szkoły takim pisaniem pokazujesz że zasługujesz jedynie na klapsa w jape i na robotę na wózku widłowym na magazynie pajacu


Kolego, Tobie widzę za to brakuje ogłady i spokoju skoro tak łatwo dajesz się sprowokować wyzywając przy tym od razu od najgorszych  :-\ Myślę, że nie tak powinien się zachowywać strażak - jakby nie patrzeć jednak jakiś wzór dla społeczeństwa. Słabą reklamę robisz swojej częstochowskiej szkole :rolleyes:

W Krakowie już niebawem koniec poligonu, powrót na szkołę a potem to już z górki :) Nie mogę się doczekać aż wreszcie pojadę na akcję  :straz:

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #684 dnia: Wrzesień 23, 2019, 06:52:41 »
Panowie, już końcówka unitarki. Wracamy niedługo na szkołe, przysięga i zaczynamy poważny rozdział.
W końcu będziemy jeździć na prawdziwe akcje, nie to co w Częstochowie.  :straz:

Kij ci w oko ty jebany trolu ;)
A na zamknięcie mordy odwód z cs gasił ostatnio składowisko w Myszkowie więc utkaj już ryj ;*
Pomijając już jakikolwiek podział na szkoły takim pisaniem pokazujesz że zasługujesz jedynie na klapsa w jape i na robotę na wózku widłowym na magazynie pajacu


Kolego, Tobie widzę za to brakuje ogłady i spokoju skoro tak łatwo dajesz się sprowokować wyzywając przy tym od razu od najgorszych  :-\ Myślę, że nie tak powinien się zachowywać strażak - jakby nie patrzeć jednak jakiś wzór dla społeczeństwa. Słabą reklamę robisz swojej częstochowskiej szkole :rolleyes:

W Krakowie już niebawem koniec poligonu, powrót na szkołę a potem to już z górki :) Nie mogę się doczekać aż wreszcie pojadę na akcję  :straz:

To za dużo się filmów naoglądałeś że strażak chodzi z aureolom nad głowa, pójdziesz na jednostkowe to zderzysz się z rzeczywistością...
Nie możesz się doczekać na akcje ta? kolejny który myśli że strażak ma same wielkie pożary same tragiczne wypadki itd. 90% akcji to gówna jak jesteś normalny a nie turbo pojebaniec to ci po roku odwidzi  :fiuu:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2019, 06:56:23 wysłana przez Podoficeeer! »

Offline Romani Romanov

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #685 dnia: Październik 02, 2019, 16:31:44 »
Witam wszystkich kolegow, od pewnego czasu jestem zarazony tematem sluzby w PSP. Myslalem, ze wymagana jest zdana Chemia na egzaminie maturalnym, wiec mozna wyobrazic sobie moja radosc i zdziwienie gdy dowiedzialem sie, ze z moja zdana Biologia rowniez mam nawet minimalne szanse na dostanie sie do szkoly.

Pytanie do Panow:
- mam 23 lata, jestem calkiem wsyportowany, aczkolwiek licze sie, z tym ze musze jeszcze pocwiczyc BeepTest, koperte i drazek.
- mature zdalem na 40% z Matematyki, 100% z podstawy Angielskiego i 90% z rozszerzenia Angielskiego oraz 45% z rozszerzonej Biologii.
- posiadam prawo jazdy kategorii C+E /D+E
- mam kurs ratownika KPP

Podsumowujac te dane, jak oceniacie moje szanse na dostanie sie do szkoly Aspirantow w Krakowie czy Czestochowie?

Offline Balkej19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #686 dnia: Październik 02, 2019, 20:42:52 »
Możesz startować na studia do 25 roku życia włącznie. Przelicz sobie ile punktów wychodzi z Twojej matury oraz zastanów się czy spełniasz wymogi medyczne (nie ma co napalić się I rok poświęcić by dostać na koniec,, niezdolny,,). Jeżeli nie zrobisz 55 punktów ze sprawnościówki to z góry możesz zakładać że nie przejdziesz dalej dlatego na początek sprawnościówka a potem wyniki matur. Wszystkie wymienione przez Ciebie kursy są bezwartościowe w chwili rekrutacji.


Jeżeli masz słabą maturę to możesz nadrobić sprawnościówką ale punkty muszą się zgadzać. Powodzenia!

Offline Man10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #687 dnia: Październik 02, 2019, 22:44:32 »
Jakie polecacie buciki na hale aby nie wywinąć orzełka na kopercie?
I lepiej przed biegiem zamoczyć je w wodzie czy nie?

Offline MetFis

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #688 dnia: Październik 02, 2019, 23:58:19 »
Witam wszystkich kolegow, od pewnego czasu jestem zarazony tematem sluzby w PSP. Myslalem, ze wymagana jest zdana Chemia na egzaminie maturalnym, wiec mozna wyobrazic sobie moja radosc i zdziwienie gdy dowiedzialem sie, ze z moja zdana Biologia rowniez mam nawet minimalne szanse na dostanie sie do szkoly.

Pytanie do Panow:
- mam 23 lata, jestem calkiem wsyportowany, aczkolwiek licze sie, z tym ze musze jeszcze pocwiczyc BeepTest, koperte i drazek.
- mature zdalem na 40% z Matematyki, 100% z podstawy Angielskiego i 90% z rozszerzenia Angielskiego oraz 45% z rozszerzonej Biologii.
- posiadam prawo jazdy kategorii C+E /D+E
- mam kurs ratownika KPP

Podsumowujac te dane, jak oceniacie moje szanse na dostanie sie do szkoly Aspirantow w Krakowie czy Czestochowie?

te wymagania pod względem sprawnoścciówki  :straz:
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2020, 10:35:42 wysłana przez MetFis »

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #689 dnia: Październik 03, 2019, 08:33:55 »
Jakie polecacie buciki na hale aby nie wywinąć orzełka na kopercie?
I lepiej przed biegiem zamoczyć je w wodzie czy nie?

Moczyć podeszwy godzinę w coli ;)

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #690 dnia: Październik 03, 2019, 10:30:01 »
Jakie polecacie buciki na hale aby nie wywinąć orzełka na kopercie?
I lepiej przed biegiem zamoczyć je w wodzie czy nie?

Moczyć podeszwy godzinę w coli ;)
Jak będzie parkiet do wywalenia to nawet pepsi nie pomoże 😜

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #691 dnia: Grudzień 19, 2019, 12:29:19 »
Jak tam chlopaki ida przygotowania z sprawnosciowki