Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2019?  (Przeczytany 113190 razy)

Offline Podoficeeer!

• Stary Wyga
  • *
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 17, 2019, 12:20:37 »
Mam takie pytanie... czy szkoły aspirantów pozwalają/umożliwiają dostęp by  studiować zaocznie na innych uczelniach? I kolejne co warto jeszcze zabrać na unitarke poza listą rzeczy wystawioną na stronie szkoły??? Z góry dzięki za info

Raczej ciężko ze studiami, nie każą Ci brać urlopu, ale na pewno nie będziesz co tydzień jeździł na uczelnie , więc raczej wyboru nie ma.

Offline MegaWonsz9

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 19, 2019, 12:36:35 »
Panowie sporo ostatnio zacząłem biegać, podobno jak się jest wybieganym na unitarce to nie ma się o co martwić. Jest tylko jedna rzecz, która zaczyna mnie teraz martwić, wyda się być to być dziwne na tym forum i pewnie mnie wyśmiejecie, ale jest uczulony na GLUTEN, tak ten słynny gluten. Nie wiecie czy będzie możliwość jakość zbilansować diete? Nasuwa się też pytanie co z cyklem, w takich warunkach warto kontynuować, czy raczej sobie odpuścić?

Offline onlystreetworkout

• Początkujący
  • *
  • sapsp
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 19, 2019, 14:33:57 »
Panowie sporo ostatnio zacząłem biegać, podobno jak się jest wybieganym na unitarce to nie ma się o co martwić. Jest tylko jedna rzecz, która zaczyna mnie teraz martwić, wyda się być to być dziwne na tym forum i pewnie mnie wyśmiejecie, ale jest uczulony na GLUTEN, tak ten słynny gluten. Nie wiecie czy będzie możliwość jakość zbilansować diete? Nasuwa się też pytanie co z cyklem, w takich warunkach warto kontynuować, czy raczej sobie odpuścić?

myśle że na spokojnie pani Gosposia na poligonie będzie Ci oddzielnie gotować ^_^ Jeszcze dostaniesz zawsze po obiadku deserek np. jakaś fit szarlotka z dużą ilością białeczka, oczywiście gluten free, lactose free itp.  :mellow:

Offline Pączkin

• Stary Wyga
  • *
  • Cel - PSP
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 19, 2019, 17:07:21 »
Jedynym miejscem dla tego typa na unitarce to będzie chyba ambulatorium :rofl: :fiuu:

Offline Podoficeeer!

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 19, 2019, 18:19:00 »
 Od początku wiedziałem że typ jest lewy  :rofl:

Offline pyrkop

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 19, 2019, 20:26:50 »
Głupie pytanie, nie ma nic o tym na liście czy brać jakiś plecak, przyda się czy jest zbędny?

Offline Podoficeeer!

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 19, 2019, 20:35:56 »
Głupie pytanie, nie ma nic o tym na liście czy brać jakiś plecak, przyda się czy jest zbędny?

szkoła?

• Początkujący
  • *
  • sapsp
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 19, 2019, 21:33:17 »
ktoś już dostał list z Poznania?

Offline Kacper956

• Stary Wyga
  • *
  • SAPSP Poznań
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 19, 2019, 22:14:59 »
Ja też czekam niecierpliwie :/

@megawonsz uważaj tylko jak twój chłopak przyjdzie na widzenie, żeby inni was nie zobaczyli

Offline MegaWonsz9

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 19, 2019, 23:36:29 »
Tego się spodziewałem, ciemnogród panowie.
Ale nie dziwię się, panowie pewnie z pokolenia jeszcze bez matur.  :rofl:

Offline Podoficeeer!

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 20, 2019, 17:38:56 »
Tego się spodziewałem, ciemnogród panowie.
Ale nie dziwię się, panowie pewnie z pokolenia jeszcze bez matur.  :rofl:
Chyba będziesz musiał zrezygnować bo nie ma szans na specjalną dietę  :szalony:

Offline Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 20, 2019, 17:51:18 »
Poinformowałeś o tym lekarza i dostałeś pozytywne orzeczenie? To są jakieś jaja albo okłamałeś lekarza.

Offline pyrkop

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:10:06 »

szkoła?
Kraków

Offline Maestro1993

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:52:18 »
Poinformowałeś o tym lekarza i dostałeś pozytywne orzeczenie? To są jakieś jaja albo okłamałeś lekarza.
Serio mu dalej wierzycie???!!

• Początkujący
  • *
  • sapsp
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 20, 2019, 23:01:50 »

Jeszcze coś o cyklu wspomniałeś :rofl: Nie wiem co Ty tam ładujesz ale podejrzewam że sacharozę dożylnie i fantazja Cię rozpiera XD ja to się nawet uśmiałem :rofl: XDDD

Offline bartek13

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 21, 2019, 18:03:54 »
Wiecie gdzie znajduje się poligon?

Offline Podoficeeer!

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 21, 2019, 21:15:56 »
Wiecie gdzie znajduje się poligon?
Wszędzie

Offline kuba2756

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 21, 2019, 22:53:18 »
Kraków - Kościelec , co panowie warto jeszcze oprócz tego co na rozpisce  zabrać na poligon?

Offline Joachim

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 23, 2019, 10:18:54 »
W zasadzie to jaki jest problem z przydatnością do służby jeżeli chłopak jest uczulony na gluten? Wiele osób jakichś produktów jeść nie może ze względu na uczulenie. To akurat jest po prostu dość kłopotliwe jak jesteś zdany na czyjąś kuchnie. Jak ktoś nie może jeść nabiału albo orzechów to też się nie nadaje? W szczególności dzisiaj gdy alergii przeróżnych coraz więcej.

Offline SappharY

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 23, 2019, 13:53:11 »