Służba > Forum zawodowców

Przeniesienie

(1/3) > >>

Marian:
Gdzie w Warszawie są wolne miejsca na kierowców w JRG ?

fireman:
Polecam sposób papierkowy więc nie rozmawiania tylko napisania do gościa i później męczenia materiału tak długo aż ulegnie. Przyznam że przenosząc się z jednej jednostki do drugiej musiałem kiedyś użyć zastraszenia że wyjawię niewygodną informację - chamskie ale poskutkowało wariat mnie póściłł a ja mam spokojniejsze życie :)

aniolstroz:
Właśnie mam taki problem - jak wygląda przeniesienie do innej JRG? Czy trzeba mieć zgodę komendanta? Czy komendant może się nie zgodzić? Co trzeba zrobić aby się przenieść do innej JRG?

Mark1:
Komendant może wyrazić zgodę na przeniesienie lub nie. Wszystko zależy od niego. Inna procedura nie wchodzi w rachubę, co prawda możesz się zwolnić i próbować zatrudnić w inne jednostce jednak tego sposobu nie polecam za dużo do stracenia. Jeszcze inny sposób to ten, który opisał fireman.

Seba:
Praktycznie to szuka się JRG gdzie chce się zatrudnić dogaduje się z jej Komendantem Powiatowym i po sprawie. Ale trzeba jeszcze załatwić papiery, a więc piszemy drogą służbową do Komendanta Głównego dając raport swojemu D-cy JRG ten swojemu KP tamten Komendantowi Woj. ten z koleji wysyła do KG z tamtąd pytają o opinię KW gdzie chcemy się przenieść jeżeli on zaopiniuje OK to odsyła do KG tam podpisują i po sprawie :) łatwiutkie nie :)  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej