Służba > Gorące dyskusje strażaków

Choroby zawodowe - profilaktyka

<< < (3/3)

r0cq:
@robsen czy uwzględniając zamieszczone przez Ciebie linki do filmików mam przymknąć oko na KDR-a, który odpowiada za działania o których tutaj toczy się wątek (chodzi mi o zdjęcia @Pitero-a)?
Wybacz ale tego nie zrobię. Dlaczego? Bo uważam, że za tych ludzi odpowiada.
Nie stosowanie APB bo wieje z innej strony? Hmmm ciekawe, czyt. głupie tłumaczenie. Jeżeli KDR ma za dużo na głowie, to zawsze może "oddelegować" kogoś do przypilnowania działań w bezpieczny sposób.


Tak samo jak w przypadku wypadku samochodowego. Czy strażak/druh może działać w samej kurtce..., a może spodniach? Gdzie jest więcej zagrożeń? Na poziomie dolnych części ciała, czy może górnych? Zabezpieczenie strażaka należy interpretować zero jedynkowo - albo jest zabezpieczony odpowiednio w stosunku do działań, albo nie! I koniec kropka.

@Peter134 - o jakiej Ty niechęci piszesz? Chodzi Ci o to, że komuś się nie chce założyć APB? To załóż aparat i wyróżniaj się na tle innych! Później Ty się będziesz z nich śmiał!

Uświadom ludziom z którymi działasz co im grozi. Jeżeli nie przez rozmowę, to przez czyny - zobaczysz, po pewnym czasie zrozumieją. Jak zrozumieją to i SPgaz znajdzie się na miejscu zdarzenia.

:straz:

robsen:
Chciałem Wam tylko zwrócić uwagę, że to nie jest problem jednostkowy lecz systemowy dotyczy całego kraju i gro dowódców.
Moje zdanie przekazałem w tej konkretnej sytuacji dla mnie wiatr miałby znaczenie.
Pozdrawiam

peterek:
http://kspnszz.org/index.php/2019/10/05/prezentacja-dotyczaca-profilaktyki-zdrowotnej-strazakow/
coś nowego
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej