Pożarnictwo > Ratownictwo chemiczne

Praca w jednostce o specjalizacji chemicznej

(1/2) > >>

Queovenix:
...

seksyjny:
Widać kolega bardzo nie w temacie. Jest to specjalizacja chemiczno-ekologiczna a nie biologiczna ale jak zwał tak zwał jest to normalna jednostka PSP która jeździ do normalnych zdarzeń a chem-eko ma dodane tylko jako specjalizacje dodatkowo. Raz kiedyś jak zadysponuja grupę ratownictwa chem-eko to jedziesz. Dużo tego nie ma a co do zarobków to są podobne jak wszędzie kokosów nie ma.

SIUSIEK:

--- Cytat: seksyjny w Luty 10, 2018, 16:16:09 ---Widać kolega bardzo nie w temacie. Jest to specjalizacja chemiczno-ekologiczna a nie biologiczna ale jak zwał tak zwał jest to normalna jednostka PSP która jeździ do normalnych zdarzeń a chem-eko ma dodane tylko jako specjalizacje dodatkowo. Raz kiedyś jak zadysponuja grupę ratownictwa chem-eko to jedziesz. Dużo tego nie ma a co do zarobków to są podobne jak wszędzie kokosów nie ma.

--- Koniec cytatu ---
No i sprzęt musisz kolego mieć w jednym paluszku...zresztą jak w innych specjalizacjach.

HanySAnimal:
Jak się ACE w sklepie wyleje to jedziesz do neutralizacji  :rofl: :rofl:

beershare:
Nawiązując do tematu

Jak wygląda sytuacja osoby w takiej jednostce, która jest po studiach wyższych chemicznych ? Konkretnie chodzi mi o awanse, możliwości szybszego pójścia do SA/SGSP. I jak wygląda kwestia zarobków takiej osoby oraz jakie ma obowiązki prócz tych co każdy strażak w chem-eko ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej