Autor Wątek: 12h w PSP ?  (Przeczytany 73569 razy)

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 09, 2018, 22:08:37 »
Co do teorii braci to sprawdźcie daty urodzenia owych braci to wyjdzie dziwna ciąża.

Już odbiegając od tematu "braci" ten argument, to żaden argument. Przecież w Polsce (jeżeli nie zażyczysz sobie inaczej) nazwisko "dziedziczy się" po ojcu. Gdyby było po matce - to byłby argument. Ale jak jest po ojcu, to może być kilkudziesięciu braci (przyrodnich) urodzonych w tym samym roku - zależy od "zdolności" ojca.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 12, 2018, 14:01:39 »
Od 1 marca wybrane komendy będą testowąc 12 h.

Offline podzialowiec

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 12, 2018, 14:08:19 »
Pewnie tak to sobie wykombinowano, by pokazać że "nowy" system pracy d-có i z-ców jrg ma sens  ^_^
Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak
niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop.

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 12, 2018, 14:15:30 »
Pitrms możesz wskazać jakie kp/km lub województwa na 12h?

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 12, 2018, 14:27:15 »
Pitrms możesz wskazać jakie kp/km lub województwa na 12h?
On nic nie wskaże bo wszystko co pisze to fake newsy

Strażak90

  • Gość
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 12, 2018, 15:21:46 »
Pitrms możesz wskazać jakie kp/km lub województwa na 12h?
On nic nie wskaże bo wszystko co pisze to fake newsy

Chodzą słuchy, że w jednej z KP/KM na DŚ mają zostać wprowadzone od 1 marca/kwietnia. Wiadomość z ubiegłego tygodnia.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 12, 2018, 16:12:38 »
Pitrms możesz wskazać jakie kp/km lub województwa na 12h?
On nic nie wskaże bo wszystko co pisze to fake newsy
2 komendy na dolnym Śląsku jedną małopolskie
StAsp nie ublizaj mi będzie 1 marca to zobaczymy czy miałem rację.  Mogę się mylić jak każdy ale to co słyszałem napisalem

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 12, 2018, 16:17:32 »
2 komendy na dolnym Śląsku jedną małopolskie
StAsp nie ublizaj mi będzie 1 marca to zobaczymy czy miałem rację.  Mogę się mylić jak każdy ale to co słyszałem napisalem
Patrz dzwoniłem po informacji która się pojawiła w tym wątku do kolegi który był na naradzie kadry kierowniczej w KW i powiedział, że o żadnych 12 nie było mowy, a żeby to zrobić to trzeba ludzi poinformować wcześniej a nic takiego nie miało miejsca tak więc pleciesz androny na temat Dolnego Śląska.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 12, 2018, 16:55:16 »
2 komendy na dolnym Śląsku jedną małopolskie
StAsp nie ublizaj mi będzie 1 marca to zobaczymy czy miałem rację.  Mogę się mylić jak każdy ale to co słyszałem napisalem
Patrz dzwoniłem po informacji która się pojawiła w tym wątku do kolegi który był na naradzie kadry kierowniczej w KW i powiedział, że o żadnych 12 nie było mowy, a żeby to zrobić to trzeba ludzi poinformować wcześniej a nic takiego nie miało miejsca tak więc pleciesz androny na temat Dolnego Śląska.
Eqinox, mam nadzieję, że się nie mylisz, ale widząc ile przed 6 stycznia do d-ców jrg dotarła informacja o naprzemiennym toku służby, nie forowałbym na tej podstawie wyroków

Offline Bojgot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 12, 2018, 17:56:33 »
To jest już KPINA co w ogóle się dzieje  Z tym czy ten system jest zły co jest lepszego w tym po 12 H ....
Jeszcze prawdopodobnie ma być zakaz do dorabiania a czy my zarabiamy dużo żeby godnie utrzymać rodzinę dlaczego nikt nie chce zmieniać zarobków tylko systemy godzin i ze nie wolno sobie dorobić jakaś KPINA... :stop:

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 12, 2018, 18:47:49 »
Dwie zmiany dowódców jrg to fundament pod 12

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 12, 2018, 19:05:37 »
To jest już KPINA co w ogóle się dzieje  Z tym czy ten system jest zły co jest lepszego w tym po 12 H ....
Jeszcze prawdopodobnie ma być zakaz do dorabiania a czy my zarabiamy dużo żeby godnie utrzymać rodzinę dlaczego nikt nie chce zmieniać zarobków tylko systemy godzin i ze nie wolno sobie dorobić jakaś KPINA... :stop:
Ludzie przestańcie się sami nakręcać... Wejdzcie w temat dotyczący zmian emerytalnych i zobaczcie ile było takich głupot popisane i jakoś 95% się nie sprawdziło... A po 2012 nic się nie sprawdziło a stron jest z 50 od tego czasu.
Dwie zmiany dowódców jrg to fundament pod 12
Ty a czemu dyżurni pracujący na 12h nie mieli nocnej zmiany służby? Czemu D-cy służą do 21 skoro zmiana służby była by o 7 lub 8 rano? I o 19 lub 20?
I po co obecność dowódcy na zmianie nocnej skoro ma rano obie zmiany? 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Bojgot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 12, 2018, 20:46:31 »
Ludzie przestańcie się sami nakręcać... Wejdzcie w temat dotyczący zmian emerytalnych i zobaczcie ile było takich głupot popisane i jakoś 95% się nie sprawdziło... A po 2012 nic się nie sprawdziło a stron jest z 50 od tego czasu.


Nikt się nie nakręca tylko co komu przeszkadza ten system pracy po co robić nie potrzebny zamęt jak ktoś dojeżdża 70 km w jedną stronę to komu będzie się opłacać jeździć na 12h przecież to ile trzeba wydać na paliwo a gdzie jeszcze się utrzymać .....
To nie jest poważne to co chcą zrobić... :stop:

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 12, 2018, 20:49:35 »
Spokojnie. Bez zmiany systemu w PSP sobie poradzą z ograniczeniem dorabiania. Zmienią kodeks pracy.
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zmiany-w-kodeksie-pracy-kiedy-bedzie-mozna-dorobic-do-etatu,814430.html

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 12, 2018, 21:19:42 »
Jakie ograniczenie? Zakładasz i robisz. Jeszcze lepiej bo KM, KP, KW pisze o zgodę na prowadzenie działalności a nie wypisujesz gdzie co i ile. Całkowity koszt na firmę to 320 zeta + księgowa. Mimo to myślę, że wszechwiedzący i wszechmogący siusek i Eqinox dodadzą coś od siebie.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 12, 2018, 21:53:38 »
Cytuj
Całkowity koszt na firmę to 320 zeta + księgowa
no fakt. tylko 320. A przypomnijcie ile to mamy dostać podwyżki w przyszłym roku? To będzie wtedy aż, czy jednak tylko?  :rofl:

Offline mari_2005

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 13, 2018, 09:53:50 »
Od 1 marca wybrane komendy będą testowąc 12 h.
  meega pomysl surrealistyczny

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 13, 2018, 10:36:56 »
Jakie ograniczenie? Zakładasz i robisz. Jeszcze lepiej bo KM, KP, KW pisze o zgodę na prowadzenie działalności a nie wypisujesz gdzie co i ile. Całkowity koszt na firmę to 320 zeta + księgowa. Mimo to myślę, że wszechwiedzący i wszechmogący siusek i Eqinox dodadzą coś od siebie.
Nie napiszę Ci to co myslę o takich osobach ani co myśli owca o swoim mężu b.... . Po drugie Siusiek piesze się z dużej litery chociaż widzę że z ortografią masz problemy zaczynając od swojego Nicku.
Po trzecie... żeby nie okazało się po przedstawieniu informacji w sejmie o odprawach w policji że rząd zechce coś zmienić. Wtedy zrobi się poruszenie. A ja się przypomnę...

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 13, 2018, 10:47:14 »
po pierwsze ciekawy tok myślenia, widać Twoją wyższość, ukłony składam
po drugie nick to nie imię (poza tym ciekawe skąd Ci się wzięła)
po trzecie napisałem do innej odpowiedzi ws. dorabiania, że można inaczej sprawę rozwiązać.

Zresztą widać, że zawsze masz dużo do powiedzenia / napisania. Szkoda, że nie zawsze mądrze. Zwróć też uwagę na inne osoby (nazwy nick) większość z małej litery. Czy to ma jakieś znaczenie? Zajmij się czymś jeszcze poza służbą, bo masz za dużo czasu.

Offline Bojgot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 13, 2018, 12:34:56 »
Spokojnie. Bez zmiany systemu w PSP sobie poradzą z ograniczeniem dorabiania. Zmienią kodeks pracy.
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zmiany-w-kodeksie-pracy-kiedy-bedzie-mozna-dorobic-do-etatu,814430.html

Tu nie ma co być spokojnym bo niedługo nie będzie ani jednego kandydata do PSP na taki system bądź na zakaz dorabiania ...

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 13, 2018, 12:58:35 »
Tu nie ma co być spokojnym bo niedługo nie będzie ani jednego kandydata do PSP na taki system bądź na zakaz dorabiania ...

To by była doskonała karta przetargowa dla ludzi w służbie.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 13, 2018, 13:34:45 »
po pierwsze ciekawy tok myślenia, widać Twoją wyższość, ukłony składam
po drugie nick to nie imię (poza tym ciekawe skąd Ci się wzięła)
po trzecie napisałem do innej odpowiedzi ws. dorabiania, że można inaczej sprawę rozwiązać.

Zresztą widać, że zawsze masz dużo do powiedzenia / napisania. Szkoda, że nie zawsze mądrze. Zwróć też uwagę na inne osoby (nazwy nick) większość z małej litery. Czy to ma jakieś znaczenie? Zajmij się czymś jeszcze poza służbą, bo masz za dużo czasu.
Sowa sokoła nie zrodzi...jak mówi znany cytat. A co do mojego wolnego czasu to chłopcze byś się zdziwił co do ilości zajęć poza służbą.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 14, 2018, 12:02:03 »
Od 1 marca pilotazowo 12 h kilka komend jak pisałem wczesniwj. System 3 zmianowy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 14, 2018, 12:10:13 »
Od 1 marca pilotazowo 12 h kilka komend jak pisałem wczesniwj. System 3 zmianowy.
Buhahaha już wiem że kłamiesz, nie da się system 12 (12/24/12/48) jest systemem 4 zmianowym
I zm 12 d
II zm 12 n
III zm 12 d
I zm 12 n
II zm - wolne
III zm 12 d
I zm wolne
a więc w skrócie w PSP przestają wtedy istnieć zmiany :D W ciągu miesiąca jest 60 służb (62 służby) 12 godzinne żadna ze zmian nie może służyć więcej jak 14 (15) razy (wynika to z harmonogramu powyżej) więc 3 zmiany obstawią 42 służby co z 18 (17) :D Kurcze nie ma kto służyć  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 14, 2018, 12:10:32 »
Gdzie niby ten program pilotażowy ma być?!