Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Ratownik medyczny w psp

<< < (7/8) > >>

rocky323:
Czy beda jakies szkolenia? Bo ja nigdy w zawodzie nie pracowałem i dużo już informacji ze szkoły zapomniałem a na pewno dawkowania leków i sposoby podawania.

rafal.bula:

--- Cytat: rocky323 w Sierpień 11, 2018, 17:42:40 ---Czy beda jakies szkolenia? Bo ja nigdy w zawodzie nie pracowałem i dużo już informacji ze szkoły zapomniałem a na pewno dawkowania leków i sposoby podawania.

--- Koniec cytatu ---
Przecież nikt cie nie zobowiązuje do robienia tego. Zmiany w prawie są takie, że możesz ale nie musisz. W mojej komendzie nikt żadnych leków nie zamierza kupować.

czakson:
Jak mi podniosą płace o minimum 1000zl to mogę udostępnić swoją wiedzę. Póki co jestem zwykłym ratownikiem KPP jak każdy inny kolega po fachu

paramedmir:
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 6 marca 2019 r. w sprawie wykazu świadczeń zdrowotnych, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego w ramach zadań Policji, Służby Ochrony Państwa, Straży Granicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej




http://www.dziennikustaw.gov.pl/du/2019/472/1?fbclid=IwAR1rd433eKTIbJkwYMSV67sNWPqubGTUo1Um6HdoF9GUiioRKjcVr2uWh5w

czakson:
Właśnie miałem to wrzucić... Nooo ciekawe rozporządzenie ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej