Autor Wątek: Bilard - Lotki - Piłkarzyk - I Mistrzostwa Polski Strażaków PSP - Czy są chętni?  (Przeczytany 9955 razy)

Offline dycha

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Witam,
Panie i Panowie.
Piszę z zapytaniem czy byłaby grupa osób chcących wziąć udział w I Mistrzostwach Polski w bilardzie, lotkach i piłkarzykach?
Zawody odbyłyby się w Częstochowie w profesjonalnym klubie, gdzie jest 12 stołów bilardowych, maszyny darts oraz piłkarzyki.
Termin zawodów to styczeń/luty 2018 r.
Wpisowe wynosiłoby około 50 zł od osoby. Za tą kwotę zawodnik bierze udział w odmianie bilard 8-bil i 9-bil, darts i piłkarzykach. Niezależnie od udziału w jednej czy dwóch konkurencjach cena się nie zmienia. Za zebraną kwotę opłacamy klub i fundujemy fajne puchary i medale.
Nocleg w Częstochowie można znaleźć za 35 zł od osoby.
Przed podjęciem decyzji o organizacji zawodów lub nie, pisze tego maila aby zorientować się,
czy w ogóle byłoby zainteresowanie takimi zawodami.
W tym roku byłem na Igrzyskach Strażaków i Policjantów w Los Angeles. Spotykają się tam ludzie z całego świata, aby ze sobą pograć, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami służby. Rywalizują w kilkudziesięciu dyscyplinach sportowych m.in. bilard, darts, piłkarzyki. Fajna sprawa generalnie. Może warto więc się spotkać w Częstochowie w podobnym celu?
Od właściciela klubu w Częstochowie wiem, że spotykają się tam różne grupy zawodowe i ludzie się fajnie bawią. Ostatnio zebrali się z całej Polski np. pracownicy wodociągów.

Osoby chętne lub mające pytania proszę o kontakt i wpisywanie się na listę.
Darek
tel. 664038734
mail - dycha4@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2017, 11:08:44 wysłana przez dycha »