Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 271904 razy)


Offline Pułkownik_Moralność

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 23, 2019, 22:05:32 »
Bardzo wzruszające stanowisko "Eski" w sprawie księdza Popiełuszki...tylko co to ma wspólnego z codziennymi problemami związanymi ze służbą? Takim problemem jest np. kompleksowa wymiana umundurowania. Kiedy doczekamy się jakiegoś stanowiska w tej sprawie? :)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.911
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 24, 2019, 06:46:47 »
Cytuj
Przewodniczący Tymczasowej Rady KSP Krzysztof Andura przedstawił sprawozdanie z działalności Tymczasowej Rady KSP tj. za okres 9.10.2018 – 07.01.2019.
Jaka to działalność... uczestnictwo w jednym spotkaniu po tym jak wiadome były podwyżki. Nawet nie potrafili poprzeć protestu.

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 392
  • OSP & PSP
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 24, 2019, 12:20:00 »
A ja się pytam: gdzie jest wszechwiedzący kolega Eginox??? Zapewne był na tym zjeździe, dużo wie (bynajmniej tak twierdził), ale już od dłuższego czasu nie zabiera głosu na forum...Nie brakuje Wam go??? Zaczynam się o niego martwić. Albo zbiera myśli po nowym rozdaniu w "S" albo dostał jakiegoś bana od "sił wyższych".

A odnośnie wyborów w "S" pozostaje nam czekać na efekty działań nowych władz. Ja liczę na wyciagnięcia głowy z piasku i konkretne działania, bo mam już dość prowizorycznych działań tego jeszcze mojego związku!

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.911
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 24, 2019, 13:34:28 »
Wszystkowiedzący E dostał jak mi się wydaje votum zaufania i odszedł w zapomnienie. Zresztą wyssane z palca jego posty nigdy nie miały przedłożenia w rzeczywistości i faktach dotyczących naszej formacji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 24, 2019, 17:58:50 »
Wszystkowiedzący E dostał jak mi się wydaje votum zaufania i odszedł w zapomnienie. Zresztą wyssane z palca jego posty nigdy nie miały przedłożenia w rzeczywistości i faktach dotyczących naszej formacji.
Jakie votum? Nic nie wiem po prostu nie mam czasu... Nie wyrabiam się na zakrętach więc ograniczyłem min. czas przebywania na forum.
Co do wszechwiedzy to powiedz mi drogi Siurdaku co tam się w F dzieje bo plotki po kraju chodzą, że wybory krajowe ktoś zaskarżył (lub co do nich są zastrzeżenia ale to zależy gdzie ucho przyłożyć), że w jakimś województwie były powtarzane, czyżbyście szli ścieżką przetartą przez "S"  :rofl:
Jeden z przewodniczących waszej organizacji terenowej złożył protest dot. wyborów wojewódzkich w sierpniu 2018 r. i do dnia dzisiejszego nie otrzymał od przewodniczącego krajowego odpowiedzi.
A ja się pytam: gdzie jest wszechwiedzący kolega Eginox??? Zapewne był na tym zjeździe, dużo wie (bynajmniej tak twierdził), ale już od dłuższego czasu nie zabiera głosu na forum...Nie brakuje Wam go??? Zaczynam się o niego martwić. Albo zbiera myśli po nowym rozdaniu w "S" albo dostał jakiegoś bana od "sił wyższych".
Był i nie ma nic do powiedzenia w tym temacie... Był to zjazd typowo wyborczy merytorycznych dyskusji była godzina trzeciego dnia gdzie oprcowano 3 stanowiska.  Co do bana każdy kto mnie zna wie, że taka próba skończy się odwotrnie od zamierzenia. Taka już moja niepokorna natura.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2019, 18:37:34 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 24, 2019, 18:36:18 »
Wszystkowiedzący E dostał jak mi się wydaje votum zaufania i odszedł w zapomnienie. Zresztą wyssane z palca jego posty nigdy nie miały przedłożenia w rzeczywistości i faktach dotyczących naszej formacji.
Jakie votum? Nic nie wiem po prostu nie mam czasu... Nie wyrabiam się na zakrętach więc ograniczyłem min. czas przebywania na forum.
Co do wszechwiedzy to powiedz mi drogi Siurdaku co tam się w F dzieje bo plotki po kraju chodzą, że wybory krajowe ktoś zaskarżył (lub co do nich są zastrzeżenia ale to zależy gdzie ucho przyłożyć), że w jakimś województwie były powtarzane, czyżbyście szli ścieżką przetartą przez "S"  :rofl:
A ja się pytam: gdzie jest wszechwiedzący kolega Eginox??? Zapewne był na tym zjeździe, dużo wie (bynajmniej tak twierdził), ale już od dłuższego czasu nie zabiera głosu na forum...Nie brakuje Wam go??? Zaczynam się o niego martwić. Albo zbiera myśli po nowym rozdaniu w "S" albo dostał jakiegoś bana od "sił wyższych".
Był i nie ma nic do powiedzenia w tym temacie... Był to zjazd typowo wyborczy merytorycznych dyskusji była godzina trzeciego dnia gdzie oprcowano 3 stanowiska.  Co do bana każdy kto mnie zna wie, że taka próba skończy się odwotrnie od zamierzenia. Taka już moja niepokorna natura.
A jednak cały i zdrów, a do tego w świetnej formie. Jak zwykle najlepszą formą obrony jest atak, no i oczywiście pośmianie się z tych, którzy mają inne zdanie. Dobrze że nie wszyscy szli ścieżką przetartą przez "S" w czasie akcji protestacyjnej, w której to Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych walczyła o podwyżki - w federacji jest tylko "PP" i "F", niestety "S" już nie.
Co do "F" to tylko plotki a i one są nie najświeższe. Ja słyszałem, że było drobne nieporozumienie, które już dawno zostało wyjaśnione i wszystko jest w porządku.
Ciekawe dlaczego nie wspominasz nic o słowach dot. nowego przepisu kwalifikacyjnego, które powiedział na zjeździe "S" P. Przewodniczący?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 24, 2019, 18:40:16 »
A jednak cały i zdrów, a do tego w świetnej formie. Jak zwykle najlepszą formą obrony jest atak, no i oczywiście pośmianie się z tych, którzy mają inne zdanie. Dobrze że nie wszyscy szli ścieżką przetartą przez "S" w czasie akcji protestacyjnej, w której to Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych walczyła o podwyżki - w federacji jest tylko "PP" i "F", niestety "S" już nie.
Co do "F" to tylko plotki a i one są nie najświeższe. Ja słyszałem, że było drobne nieporozumienie, które już dawno zostało wyjaśnione i wszystko jest w porządku.
Ciekawe dlaczego nie wspominasz nic o słowach dot. nowego przepisu kwalifikacyjnego, które powiedział na zjeździe "S" P. Przewodniczący?
Przewodniczący "S" powiedział to co kilku ludzi napisało w wątku dotyczącym tego...
Podobno nowy Przewodniczący S na ostatnim WZD złożył deklarację że przepis wejdzie od pierwszego marca 2019, może Eqinox potwierdzisz lub zaprzeczysz ? lub inni którzy byli na WZD ?
Tak to mniej więcej brzmiało i na sali było conajmniej 105 ludzi...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.911
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 24, 2019, 20:57:58 »
Jesteś E jednak bardzo żenującym w swoich wypowiedziach. Samo cytowanie nic Ci nie da bo skoro dostałeś kopa info strategiczne Ciebie omija.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 24, 2019, 21:02:52 »
Jesteś E jednak bardzo żenującym w swoich wypowiedziach. Samo cytowanie nic Ci nie da bo skoro dostałeś kopa info strategiczne Ciebie omija.
Co ty bierzesz?  Bo za cholerę nie wiem co masz na myśli a mnie to dotyczy. Po drugie mam wyższe funkcje w tej kadencji niż w poprzedniej  :rofl:
Ps. Odnieś się do tego co napisałem  powyżej o F
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2019, 21:54:10 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 25, 2019, 20:21:35 »
Jesteś E jednak bardzo żenującym w swoich wypowiedziach. Samo cytowanie nic Ci nie da bo skoro dostałeś kopa info strategiczne Ciebie omija.
Żenujące jest jak strażak pozywa kolegę strażaka... Związkowiec pozywa związkowca...
Co byś nie mówił o "S" to u nas takich jaj nie było nigdy… A gdzie są? A no we Florku
No chociaż powiedz ludziom kto z kim i o co się sądzi... Bo moim zdaniem pozywający mają rację a zarząd krajowy się myli (pod względem moralno-etycznym).
 
Co do "F" to tylko plotki a i one są nie najświeższe. Ja słyszałem, że było drobne nieporozumienie, które już dawno zostało wyjaśnione i wszystko jest w porządku.
Tak wyjaśnia sprawy Sąd Rejonowy miasta stołecznego Warszawa  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.911
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 25, 2019, 21:01:52 »
Mało wiesz bo jak mówią..Mało jesz I G...wiesz. Odbijasz za każdym razem umiejętnie piłeczkę.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 25, 2019, 21:09:17 »
Mało wiesz bo jak mówią..Mało jesz I G...wiesz. Odbijasz za każdym razem umiejętnie piłeczkę.
Mordko chcesz sygnaturę sprawy? No powiedz ludziom prawdę i wyprostuj to co napisałem!
Fajnie nawalać w "S" i we mnie a w drugą stronę?
Pieprznik macie taki, że masakra. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 25, 2019, 23:46:09 »
Eqinoxiu jak miło, że znowu jesteś było już smutno. A co do pieprznika to u was w S było cudnie, że przytoczę kolej sprawy:
- zaczęło się od donosów na Roberta O. pisanych przez trzymających teraz władzę do samego przewodniczącego Dudy, który nazwał tą akcję "komunistycznymi metodami"
- kombinacje z WZD, które doprowadziły do rozpadu KSP
- zawiązanie od nowa KSP, z tym że na czele jej są teraz ludzie którzy biją pokłony KG

Taka to wasza dobra zmiany - brawo wy jak mówi klasyk, ciekawe co dobrego jeszcze zrobicie dla ludzi bo z tego co słyszę to podwyżki to wasza zasługa.  :gwiazdki:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 26, 2019, 10:39:26 »
Eqinoxiu jak miło, że znowu jesteś było już smutno. A co do pieprznika to u was w S było cudnie, że przytoczę kolej sprawy:
- zaczęło się od donosów na Roberta O. pisanych przez trzymających teraz władzę do samego przewodniczącego Dudy, który nazwał tą akcję "komunistycznymi metodami"
- kombinacje z WZD, które doprowadziły do rozpadu KSP
- zawiązanie od nowa KSP, z tym że na czele jej są teraz ludzie którzy biją pokłony KG
Taka to wasza dobra zmiany - brawo wy jak mówi klasyk, ciekawe co dobrego jeszcze zrobicie dla ludzi bo z tego co słyszę to podwyżki to wasza zasługa.  :gwiazdki:
Też się cieszę, że jestem bo znaczy, że już się z papierów odkopałem i robotę ogarnąłem :rofl:
Słuchaj prawda były listy (czy to ubecka metoda pisanie listów to mam wątpliwości gdyż jest chyba nieco starsza o jakieś kilka tysięcy lat niż UB/SB), prawda kombinacje z WZD doprowadziły do zerwania WZD a do rozwiązania KSP doprowadziło wyrzucenie dwóch województw.
Co robi władza? Czy bije pokłony przekonamy się dość szybko... Rada KSP zbliża się wielkimi krokami  :wacko:
Co byśmy nie robili przeciw sobie to żaden z nas nie pozwał kolegi... Żaden nie poszedł do sądu podważać wyników wyborów... Bo to jakoś tak nie po strażacku toczyć boje na sali sądowej...
A kto tak robi? TO wiesz ja wole opierdol czy w realu czy na forum niż takie jaja jak "F" uskutecznia... Swoją drogą czemu robicie z tej sprawy taką tajemnicę przecież te orzeczenia prędzej czy próżniej trafią do internetu... Podobno na razie są już dwa  :wacko: :wacko: :wacko: 
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 26, 2019, 12:09:44 »
Jak zwykle przeżucasz odpowiedzi na F żeby nie rozmawiać o S. Na WZD po prostu robilście brak kworum. We F władze się wybrały a KRS zatwierdził. Każdy ma jakiegoś Leppera i tu jak u Was są osoby aspirujące do władz a którzy są poprostu niewybieralni. Coś tam słyszałeś ale z tym sądem i jajami to bym się natwoim miejscu wstrzymał bo to nie prawda i są to pomówienia. Co już jaśnie panujący ogłosił zakończenie ciszy na forum ? Rozlicz sie z tego co na tymforum pisałeś a co do tej pory jest fikcją. Nie powołuj się na cuda na Radze S bo już wcześniej zaklinałeś rzeczywistość a wyszło jak wyszło. Patrz swojego podwórka i rób tak żeby te twoje cuda się zrealizowały. Pytek

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 26, 2019, 12:18:06 »
Jak zwykle przeżucasz odpowiedzi na F żeby nie rozmawiać o S. Na WZD po prostu robilście brak kworum. We F władze się wybrały a KRS zatwierdził. Każdy ma jakiegoś Leppera i tu jak u Was są osoby aspirujące do władz a którzy są poprostu niewybieralni. Coś tam słyszałeś ale z tym sądem i jajami to bym się natwoim miejscu wstrzymał bo to nie prawda i są to pomówienia. Co już jaśnie panujący ogłosił zakończenie ciszy na forum ? Rozlicz sie z tego co na tymforum pisałeś a co do tej pory jest fikcją. Nie powołuj się na cuda na Radze S bo już wcześniej zaklinałeś rzeczywistość a wyszło jak wyszło. Patrz swojego podwórka i rób tak żeby te twoje cuda się zrealizowały. Pytek
Sprawa rozstrzygnięta w styczniu 2019 co to jest? Jest postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawa który oddala wniosek jednego z Zarządów Wojewódzkich Floriana...
Nic nie przerzucam tylko odpowiadam atakiem na atak kolega delegat waszego zjazdu krajowego zaczepiał mnie a ja sobie cicho siedziałem z miesiąc czasu (bo kupę roboty miałem). Przepierzał się do mnie a ja już w grudniu wiedziałem że macie sprawy w sądach dotyczące wyborów.  Walczycie ze sobą w sądach a to już poniżej godności strażaka... I jeszcze robicie to tak aby nikt nie wiedział.
Skoro to są pomówienia to pozwijcie mnie  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Bo ja ci powiem że na 20000000000000000000000% przerżniecie  :wacko: Skoro mam to postanowienie w formie pdf... 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2019, 12:28:56 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 26, 2019, 17:31:11 »
Kolego Eqinox pauzę miałeś sporą ale widzę że forma szczytowa. Wszyscy którzy od dłuższego czasu śledzą forum wiedzą w jakich momentach masz wyciszenie na tym forum i dlatego nikt nie wierzy w tak zwyczajny powód Twojej nieobecności jak brak czasu.
Zastanawiam się czy informacje zdobywasz stopniowo, czy mając je wszystkie jesteś jak niestety wielu kolegów w mojej KP? Masz cały obraz sytuacji i wiedząc, że to zwykłe nieporozumienie starasz się siać zamęt.
Przedwczoraj pisałeś:
.... co tam się w F dzieje bo plotki po kraju chodzą, że wybory krajowe ktoś zaskarżył (lub co do nich są zastrzeżenia ale to zależy gdzie ucho przyłożyć), ....
Wczoraj już:
Żenujące jest jak strażak pozywa kolegę strażaka... Związkowiec pozywa związkowca...
I dalej w tej samej wiadomości:
... Tak wyjaśnia sprawy Sąd Rejonowy miasta stołecznego Warszawa  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
No a dzisiaj:
Sprawa rozstrzygnięta w styczniu 2019 co to jest? Jest postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawa który oddala wniosek jednego z Zarządów Wojewódzkich Floriana...
i dalej w dzisiejszej wiadomości że:
... a ja już w grudniu wiedziałem że macie sprawy w sądach dotyczące wyborów.  Walczycie ze sobą w sądach a to już poniżej godności strażaka...
oraz, że jesteś pewny trego co piszesz bo:
... mam to postanowienie w formie pdf...
W swoich wiadomościach piszesz że:
Co byśmy nie robili przeciw sobie to żaden z nas nie pozwał kolegi... Żaden nie poszedł do sądu podważać wyników wyborów... Bo to jakoś tak nie po strażacku toczyć boje na sali sądowej...
I dalej:
Walczycie ze sobą w sądach a to już poniżej godności strażaka...
Już z Twoich wiadomości można wywnioskować, że znalazł się jakiś "Związkowiec" który pozwał drugiego. Sprawa rozstrzygnięta i sąd wniosek oddalił. Do tego masz postanowienie, więc o co Ci jeszcze chodzi? O nagłośnienie sprawy? Koledzy w "F" wiedzą.
A może nie możesz przeboleć, że  "F" nie poszedł "ścieżką przetartą przez "S"" i koledzy nie opuścili Zjazdu Krajowego Delegatów przed dokonaniem wyborów. Może nie byłoby kworum i nie byłoby Zarządu Krajowego "F"?
No tak to by Wam pasowało. Nie byłoby z kim rozmawiać na szczeblu krajowym więc szybko można by pchać do przodu różne tematy. Kto wie może nawet chcielibyście dogadać się z "PP" bo kolegów jest dużo mniej.
A tu proszę takie rozczarowanie "F" nie wziął przykładu z "S" a przecież mogło być tak pięknie. Np. projekt przepisu kwalifikacyjnego byłby szybko przekazany do zaopiniowania do ZZ. Do tej pory "F" nie otrzymał takiej możliwości - można by go przecież poprawić już na tym etapie.
Piszesz że sprawa załatwiana nie po strażacku i poniżej godności strażaka. Gdzie koledzy z "S" mieli godność opuszczając zjazd przed waszymi wyborami i doprowadzając do rozpadu KSP? No tak po trupach do celu - no i cel został osiągnięty. Do tego jeszcze pasowało bo brak KSP oznaczał brak możliwości przystąpienia (nawet nie poparcia) ale przystąpienia do protestu, i udziału w manifestacji razem z FZZSM.
Uważasz, że to w porządku, że Wasz Przewodniczący szedł na dwa ostatnie spotkania w sprawie podwyżek? Rozmowy które prowadziła FZZSM (w tym "PP" i "F"), przecież Wy jako "S" nie popieraliście tego protestu i samej manifestacji. Owszem spotkałem tam kolegów z "S" ale było ich nie niestety nie wielu i ubolewali nad tym że są bez swoich sztandarów.
Piszesz, że nie po strażacku i bez godności strażaka. No tak jak ktoś ma odwagę powiedzieć, że coś się mu nie podoba i do tego jak sam napisałeś
... strażak pozywa kolegę strażaka... Związkowiec pozywa związkowca...
Dla mnie oznacza to, że jakiś strażak ma na tyle odwagi aby powiedzieć sprawdzam. Skoro jak sam napisałeś sąd rozstrzygnął i oddalił wniosek to znaczy że ten kolega nie miał racji. Ale miał odwagę i honor aby to sprawdzić, a honor i odwaga to niestety to czego nam wszystkim dzisiaj mocno brakuje.
Wczoraj napisałeś że:
... Bo moim zdaniem pozywający mają rację a zarząd krajowy się myli (pod względem moralno-etycznym). ...
Jak sam napisałeś sąd już rozstrzygnął, więc jeżeli chodzi o tą sprawę to Twoje zdanie pod względem moralno-etycznym jest już trochę nie na miejscu.
Uwagi odnośnie godności strażaka oraz o względach moralno - etycznych to schowaj sobie w skutery. Mogę kolejny raz wspomnieć o podejściu do akcji protestacyjnej i manifestacji. Co tu wiele osób pisało, że to niepotrzebne, że wcześniejszą propozycję powinniśmy przyjąć bo w końcu nic nam nie dadzą itp. A teraz podwyżki dla wszystkich i tu godność, względy moralno-etyczne tym osobom nie przeszkadzają.
Można by tak wspominać o jeszcze wielu sprawach ale nie wiele to da, a na pewno nic nie pomoże w lepszym funkcjonowaniu nasze formacji. Czasu się nie cofnie.
Najbardziej przykre jest niestety to, że tak samo jak w służbie tak i na forum najlepiej wychodzi wytykanie błędów innym. Nieporozumienia rosną do rangi mega afery. Chwalić owszem można ale tylko swoich, wtedy zwykłe i prawidłowe wykonywanie obowiązków służbowych może urosnąć do rangi sukcesu.
Taka to nasz strażacka rzeczywistość.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2019, 17:40:03 wysłana przez cieć :) »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 26, 2019, 17:47:19 »
Powód zwyczajny jak cholera, nawet 3 zgody na dodatkowe zarobkowanie musiałem powtórzyć bo niestety nie zdarzyłem zrealizować do końca roku.
To wybory w sądzie to oki? W tajemnicy przed wszystkim członkami... Też Oki, a demokratycznie zerwać obrady i wszystko totalnie jawnie to oburzające...
Czekaj czekaj a na wyborach Floriana tak jak na wyborach "S" doszło do zerwania kworum drugiego dnia:
http://www.zzsflorian.pl/aktualnosci/2048-xi-krajowy-zjazd-delegatow-zzs-florian.html
No jaja sobie robisz. Do póki mnie nie wywoływaliście w dupie miałem wasze sprawy ale jak ktoś mnie zaczepia i liczy że nie zareaguje to jest albo idiotą albo mnie nie zna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2019, 17:56:03 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 27, 2019, 18:24:56 »
Śledząc ten wątek wiem jedno - zaufania do związków to te wpisy napewno nie poprawiają. Ciągle tylko walka o władzę, zajęcie lepszych pozycji. I jasno z tego wynika - każdy chce bliżej 01 siedzieć. Raz my, innym razem wy. Tfu.

Offline Albertkain

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 27, 2019, 18:28:36 »
Ja tam widzę logikę taką skoro „S” chciała zjednoczenia w końcu, to kupili opcję RO funkcjami w prezydium które i tak nic nie może zrobić bez Rady KSP, a nowy przewodniczący dostał prykaz zjednoczenie S aby nie robili burd przed wyborami. Także „S” sterowana jest odgórnie nawet wyżej niż przez KG. Dlatego pewnych radykałów takich jak Eqinox nie ma w prezydium a i tak są i będą przy przewodniczącym i 01. W ten sprytny sposób zyskali zdecydowaną większość. Dlatego kolega się wyciszył bo dostał po łapkach i zabolało.

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 28, 2019, 17:56:44 »
A jak pisałem, że w ZZ (WSZYSTKICH) na wysokich szczeblach zasiadają nieodpowiednie osoby, którym nie zależy na dobru ogółu strażaków to tacy jak E. S. itp. wylewali na mnie pomyje. Na szczęście do ZZ należałem zaledwie kilka miechów. Pozdrawiam naiwnych, bo w ZZ jest Was przynajmniej połowa.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #522 dnia: Luty 23, 2019, 13:55:34 »
No i po Radzie KSP jak się S czuje? Pan Minister i KG wskazali miejsce w szeregu 😂😂😂. Przepis kwalifikacyjny w marcu miał ponoć być...i jak tam? Kolejne zespoły będą 😂😉😂🤣🤣🤣

Offline andrisza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #523 dnia: Lipiec 27, 2019, 10:05:04 »
Czy ktoś wie gdzie jest lub się podział Przewodniczący Związku "Solidarność" w PSP ? zapadł się pod zienię a takie plany miał.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #524 dnia: Lipiec 27, 2019, 10:34:10 »
Czy ktoś wie gdzie jest lub się podział Przewodniczący Związku "Solidarność" w PSP ? zapadł się pod zienię a takie plany miał.
Załapał się do obsady "Ojca Matusza" do roli która zmienia się w każdym odcinku  :wacko: :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.