Służba > Związki Zawodowe

WZD NSZZ Solidarność

(1/129) > >>

yanek998:
Witam,
jak w temacie. Macie jakieś informację z ostatniego, sierpniowego WZD KSP NSZZ Solidarność? Na stronach KSP i mojego regionu nic. Przewodniczący tez milczy. Czy są jakieś ciekawostki?
Pozdrawiam

Eqinox:
 :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:
Widzę cenzura na całego  :wacko:
Jutro obdzwonię chłopaków w sprawie publikacji niektórych fragmentów emaili :) I opiszę... 

strazaczek76:
Żenada wstyd o tym gadać. Koledzy strażacy wzięli się za politykę a nie chcą walczyć o dobre imię służby, które udało się zbudować po 25 latach PSP. Część delegatów obraziła się i nie przyjechała, część przyjechała i nie podpisała się na listach, część została komendantami i się nie przyznała.  :kwit:
Jak to powiedział jeden z delegatów "dzięki chłopaki" za zmarnowanie mojego cennego czasu po 11 dniach walki z wichurą...
Szkoda że nie posłuchano tych  dzięki którym powstała PSP. Twórcy ustawy o PSP apelowali między innymi o JEDNOŚĆ ! Tylko tej legendarnej jedności udało się wprowadzić ustawę pod głosowanie. Tylko w tej jedności każdy "poseł" wiedział że strażacy potrzebują pomocy. Prelegenci prosili również aby przywrócić godność stopniom! - ciekawe co mieli na myśli ?? Przedstawili ich założenia do ustawy o PSP np: w ich rozumieniu miał być tylko 1 generał, liczebność KG itd itd...
Najbardziej podobało mi się zdanie... że za mój niski stopień przy moim stażu służby powinien wstydzić się mój przełożony ...
pozdrawiam  :straz:

Eqinox:

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Koledzy strażacy wzięli się za politykę a nie chcą walczyć o dobre imię służby, które udało się zbudować po 25 latach PSP.

--- Koniec cytatu ---
Kurcze a ja myślałem całą moją przynależność do "S", że mam walczyć  o "obronę godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizację ich potrzeb materialnych" (cytat z preambuły statutu "S"). Cholera ale się pomyliłem  :szalony:

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Część delegatów obraziła się i nie przyjechała, część przyjechała i nie podpisała się na listach,

--- Koniec cytatu ---

Na 86 (+/- 1) delegatów podpisało się 28 (+/- 1) więc może plany związane z WZD były dla nich przegięciem pały na maksa.

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---część została komendantami i się nie przyznała.  :kwit:

--- Koniec cytatu ---
Statut "S" obowiązuje od 2004 uchwała 23 też a ustawa o PSP w omawianym zakresie jeszcze dłużej i nikomu nie przeszkadzało, że z-ca KG był delegatem w tym czasie. Swoją drogą bezprawnie wykluczyliście kilku delegatów  :kwit: Jest już opinia komisji krajowej  :rofl:

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Jak to powiedział jeden z delegatów "dzięki chłopaki" za zmarnowanie mojego cennego czasu po 11 dniach walki z wichurą...

--- Koniec cytatu ---
W związku z wichurami przewodniczący Pomorskiej Sekcji poprosił o przełożenie WZD!!!

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Twórcy ustawy o PSP apelowali między innymi o JEDNOŚĆ ! Tylko tej legendarnej jedności udało się wprowadzić ustawę pod głosowanie.

--- Koniec cytatu ---
Jedność objawia się wykluczaniem 11 delegatów za pomocą opinii prawnej autorstwa innego delegata? Powiem ci szczerze, żę takiego przegięcia nie widzieli najstarsi członkowie "S". WZD wygasza mandaty na podstawie opinii delegata przecież to komedia i parodia prawa!

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Prelegenci prosili również aby przywrócić godność stopniom! - ciekawe co mieli na myśli ?? Przedstawili ich założenia do ustawy o PSP np: w ich rozumieniu miał być tylko 1 generał, liczebność KG itd itd...

--- Koniec cytatu ---

Co ma liczba generałów? Przecież to nic nie zmienia czy będzie 1 czy 11 czy 33, ale już 9000 oficerów robi różnice, ale jak KG wstrzymał przyznawanie nowych stopni to awantura na cały kraj.... Jak ma się twoim zdaniem zrealizować przywarcanie godności stopni odbyć?

--- Cytat: strazaczek76 w Wrzesień 03, 2017, 18:58:16 ---Najbardziej podobało mi się zdanie... że za mój niski stopień przy moim stażu służby powinien wstydzić się mój przełożony ...

--- Koniec cytatu ---
Tak ale ....  :rofl: :rofl: :rofl:

strazak2017:
Niestety w S-ce trwa woja pomiędzy dwoma Panami i tak będzie. Przykre to...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej