Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Ratownik Medyczny w PSP - książeczka doskonalenia zawodowego.

(1/3) > >>

zyraf:
Witam

Czeka mnie weryfikacja KPP na którą po za testem i "scenkami" mam przynieść książeczkę doskonalenia zawodowego ratownika medycznego...Czy w Waszych komendach też jest to weryfikowane? W momencie jak przestałem pracować w ZRM przestałem zbierać punkty, w nowym okresie rozliczeniowym nawet nie wyrobiłem książeczki.

Jak u Was w komendach rozwiązana jest sprawa doskonalenia zawodowego RM?

mulat81:
 :gwiazdki: któż taki kazał????  Płacił za te punkty że chce weryfikacji???

zyraf:
Panie z KW które przyjadą nas weryfikować.

Po za listą "obecności" adnotacja, że ratownicy mają przedstawić książeczki doskonalenia zawodowego.

Ktoś miał podobną sytuacje?

mulat81:
Jeszcze pewno książeczkę z pierwszej komunikacji świętej, wodę święcenia i kropowidlo,  :tuba: chyba że w zamian za książeczkę w nagrodę zostaniesz zwolniony z egzaminu... No albo jeżeli km/p płaciła Ci za szkolenie i chcą zweryfikować czy uczetniczyłeś... Albo może mają jakiś magiczny plan odnośnie RM i chcą zweryfikować ile jest naprawdę w temacie, a książeczka jest pewnym wskaźnikiem aktywności ratowniczej

rocky323:

--- Cytat: zyraf w Sierpień 30, 2017, 22:41:39 ---Panie z KW które przyjadą nas weryfikować.

Po za listą "obecności" adnotacja, że ratownicy mają przedstawić książeczki doskonalenia zawodowego.

Ktoś miał podobną sytuacje?

--- Koniec cytatu ---

Że niby wszyscy mający uprawnienia ratownika medycznego? :D haha dobre sobie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej