Autor Wątek: Strażakom, którzy zginęli na służbie ... [*]  (Przeczytany 46958 razy)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.668
Odp: Strażakom, którzy zginęli na służbie ... [*]
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2023, 09:38:27 »
Cytuj
Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci druhny Karoliny Dargacz oraz druha Łukasza Dargacz z OSP Żukowo (powiat kartuski w woj. pomorskim).
W piątek 15 września 2023 roku w godzinach nocnych, podczas dojazdu do zdarzenia miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek samochodu OSP Żukowo, w wyniku którego dwoje druhów ponioslo śmierć a trzech kolejnych odniosło obrażenia. Dwoje z poszkodowanych zostało zabranych do szpitala.
KG PSP


To niezmiernie smutna i tragiczna wiadomość. Strażacy to prawdziwi bohaterowie, którzy codziennie narażają swoje życie, aby chronić innych. Gdy tracą swoich kolegów, to ogromna strata dla całej społeczności strażackiej i dla nas wszystkich. Ich poświęcenie i odwaga zasługują na nasz ogromny szacunek i wdzięczność. Dzisiejszy dzień jest dniem żałoby i refleksji nad tym, jak ważna jest ich praca dla naszego społeczeństwa. Druhowie, których straciliśmy, zasługują na nasze najgłębsze kondolencje i wsparcie dla ich rodzin i bliskich.


Cytuj
Dziś (piątek 15 września 2023) r. o godz. 18.00 we wszystkich jednostkach #PSP i #OSP, włączmy sygnały świetlno-dźwiękowe i oddajmy hołd śp. druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo.
KG PSP
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk