Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Karty manipulacyjne - czy potrzebne

<< < (3/5) > >>

Ajax:
Witam!
stępień
He..he.. dowcipy się trzymają ^_^

--- Cytuj ---i dobrze jest bo tak to nudziłoby nam się okropnie !
--- Koniec cytatu ---
Wiem, wiem!
Różnie to jest nie tylko z <kartami> w poszczególnych SK nawet na terenie jednego woj.
Pozdr.

piotrfire:

--- Cytuj ---a u nas do wszystkiego ma być pisana karta manipulacyjna !
i dobrze jest bo tak to nudziłoby nam się okropnie !
--- Koniec cytatu ---
No to pogratulować małej ilości interwencji  :mellow:

ŁŁ:
U mnie karty manipulacyjne robimy do każdego zdarzenia,drukujemy je z SWD,
jeżeli jest coś ekstra do robimy dopis.
Jeszcze jedno ,ciekawa sprawa ,kolejny dyspozytor twierdzi że jak jest akcja to ma dużo pracy.
U mnie jest na odwrót,jak jest zdarzenie to nikt nie zawraca głowy aktualizacją dokumentacji,rozliczaniem telefonów,zestawieniami,wysyłaniem faksów,łączeniem rozmów itp.
Choć prawdą jest ,że jak jest kilka zdarzeń to trubno o nudę.
Jeszcze jedna sprawa,muszę pisać meldunki z d-cę zmiany bo robi tyle błędów że mnie diabli biorą jak sprawdzam jego wypociny.
Oczywiście normą jest pisanie meldunków z akcji OSP (bez udziału PSP)
jest tego sporo bo ludzi na zmianie malutko.
Ciekawe kiedy Ochotnicy się obudzą i każa nam robić to za co bierzemy kasę.I może wtedy d-ca zmiany będzie naprawdę zmęczony jeżeli ugasi i przepowie stodołę z 30 tonami słomy.

piotrfire:

--- Cytuj ---Oczywiście normą jest pisanie meldunków z akcji OSP (bez udziału PSP)
--- Koniec cytatu ---

I to uważam za wielki błąd , bo kto odpowie za to , że ochotnik źle poda dane albo coś inaczej zinterpretuje. Znam takie przypadki!!!!

aniolstroz:

--- Cytuj ---I to uważam za wielki błąd , bo kto odpowie za to , że ochotnik źle poda dane albo coś inaczej zinterpretuje. Znam takie przypadki!!!!
--- Koniec cytatu ---
A możesz podać te przypadki? Bo jestem ciekawy cóż to za przypadki znasz :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej