Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Karty manipulacyjne - czy potrzebne

(1/5) > >>

eddi:
Witam serdecznie!
Mam pytanie do wszystkich dyżyrnych M/PSK. Czy do każdego zdarzenia wypełniacie kartę manipulacyjną? Jak to wygląda w waszych jednostkach?

Geddeon:
Do każdego, ale tylko tyle ile przewiduje SWD. Przy wiekszych akcjach trzeba jesnak jeszcze dodać parę pozycji o ile występuje wzywanie innych służb itp.
Czy potrzebne ???  Wydaje mi się, że chyba bardziej potrzebne niż podawanie koordynatów w Ewid.

eddi:
W moim PSK nie mamy SWD więc nie wiem jakie informacje są tam wymagane. Zastanawia mnie tylko czy jest sens przepisywania wielu informacji na papier skoro są one zapisane w rejestratorze (u mnie rejestrowana jest cała korespondencja radiowa i telefoniczna). Wtedy kiedy jest dużo roboty z obsługą zdarzeń po prostu nie ma na to czasu (1 osobowa obsługa PSK). Oczywiście później trzeba ślęczeć po nocach aby te informacje odsłuchać i przepisać do KM.

Ajax:
U mnie Karty nie są wymagane dla każdego zdarzenia, ale sprządzam je nieraz przy wiekszych akcjach, choć faktycznie wszystko i tak jest również rejestrowane. No cóż jednak papier to papier! -_-
Pozdr.

stępień:
Karty należy wypełniać to wymógł wojewódzkiej (chyba w rozporządzeniu nic nie jest napisane dokładnie), wszyscy lubią gdy wszystko się dubluje a najlepiej na papierze.
pozdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej