Służba > Forum zawodowców

Fundacja "Solidarni"

(1/1)

Butel:
Chciałbym wszystkim przypomnieć, że od kilku lat działa Fundacja PSP "Solidarni" która:

--- Cytuj --- objęła opieką kilkuset podopiecznych z terenu całego kraju. Z każdym rokiem liczba ta stale wzrasta. Są to strażacy w służbie czynnej, pracownicy cywilni PSP oraz członkowie ich rodzin, a także emeryci, którzy ulegli wypadkom lub ciężkim chorobom tj.: nowotworom, zawałom, udarom z porażeniem mózgowym, autyzmowi, epilepsji, ciężkim urazom wielonarządowym, zespołowi Downa. Fundacja ofiaruje również pomoc osobom dotkniętym szczególnym zdarzeniem losowym. Umożliwiamy naszym podopiecznym systematyczną rehabilitację, kupujemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki ratujące życie.
--- Koniec cytatu ---

Tak w ogromnym skrócie, pomoc Fundacji skierowana jest dla funkcjonariuszy pożarnictwa, pracowników, emerytów i rencistów Państwowej Straży Pożarnej oraz członków ich rodzin. Więcej informacji o działalności oraz pomocy znajdziecie pod adresem:
http://www.fundacjapsp.pl/#home

Eqinox:
Dobrze że chociaż forum strazak.pl jest wstanie skierować na fundację dla strażaków bo strona "S" kspnszz.org kieruje do strony o psach http://fundacjapsp.org.pl/    nie jest to zła strona ale dziwne, że ZZ strażaków wali takie byki sorry psiaki!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej