Autor Wątek: Fundacja "Solidarni"  (Przeczytany 38529 razy)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Fundacja "Solidarni"
« dnia: Kwiecień 06, 2017, 10:22:26 »
Chciałbym wszystkim przypomnieć, że od kilku lat działa Fundacja PSP "Solidarni" która:
Cytuj
objęła opieką kilkuset podopiecznych z terenu całego kraju. Z każdym rokiem liczba ta stale wzrasta. Są to strażacy w służbie czynnej, pracownicy cywilni PSP oraz członkowie ich rodzin, a także emeryci, którzy ulegli wypadkom lub ciężkim chorobom tj.: nowotworom, zawałom, udarom z porażeniem mózgowym, autyzmowi, epilepsji, ciężkim urazom wielonarządowym, zespołowi Downa. Fundacja ofiaruje również pomoc osobom dotkniętym szczególnym zdarzeniem losowym. Umożliwiamy naszym podopiecznym systematyczną rehabilitację, kupujemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki ratujące życie.

Tak w ogromnym skrócie, pomoc Fundacji skierowana jest dla funkcjonariuszy pożarnictwa, pracowników, emerytów i rencistów Państwowej Straży Pożarnej oraz członków ich rodzin. Więcej informacji o działalności oraz pomocy znajdziecie pod adresem:
http://www.fundacjapsp.pl/#home
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.455
Odp: Fundacja "Solidarni"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2017, 22:40:36 »
Dobrze że chociaż forum strazak.pl jest wstanie skierować na fundację dla strażaków bo strona "S" kspnszz.org kieruje do strony o psach http://fundacjapsp.org.pl/    nie jest to zła strona ale dziwne, że ZZ strażaków wali takie byki sorry psiaki!
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2017, 22:45:27 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.