Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Okulista

(1/1)

fatuous:
Wiem, ze dużo pisaliście, bo czytałem, lecz nie mogę znaleźć osoby, która miałaby korekcje szkłami 0,5 D (wada chyba 0,75 na jedno oko, a 1,25 na drugie, lecz korekcja jest 2x 0,5). Mam pytanie - czy przejdę badania? Bo czytałem http://www.abc.com.pl/serwis/du/1998/1050.htm => ten dziennik ustaw, lecz tam jest napisane Z/N czyli wszystko zależy od lekarza jeśli dobrze zrozumiałem... Czy mam się czym martwić? NIby są to najmniejsze szkła z możliwych, a widziałem po szkole człowieka chodzącego w okularach. Podobnie mam źle zbudowane dno oka. Nie mam jaskry i dobrze widzę, fałszywy alarm, ale czy mi to także sprawdzą? Zaglądają do oczu, czy tylko mam przeczytać cyferki? Lekarze są upierdliwi? Proszę o odpowiedzi dla doświadczonych kadetów. Z góry wielki dzięki!

boszo:
Witam.
A jaka to wada? Bo jesli astygmatyzm, a z tego co piszesz wada nie jest wielka to szanse sa, ale jakie - to zalezy  tylko i wylacznie od lekarza.
powodzenia
P.S. A sprawdzic to napewno sprawdza...

pabianice1987:
Mam pytanie, na badanich okulistycznych jest tablica czy moze sprawdzaja sie to komputerowo?? z góry dzieki za odpowiedz.

boszo:
I po co to samo pytanie w 2 roznych watkach?

Ajax:
Ja <Tu> ... po prostu w <Tym> temacie współczuję szczerze adm. i modreratorom /Kociokwik :angry:/
Pozdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej