Autor Wątek: Studia podyplomowe SPK  (Przeczytany 246341 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 15, 2023, 11:34:59 »
Witam wszystkich czemu sie nie ujawnią osoby które dostały sie teraz na SPK 7 i SPK 8 bo pytałem swojego Kadrowca i nie umie odpowiedzieć ile woj łódz dostało miejsc , pytałem znajomego w pobliskiego woj ile miejsc na SPK TO odp była krótka  ,, A bo to sie dowiesz,,  :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki:
Co zmieni, że poznasz te liczby?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline franekdolas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 15, 2023, 12:29:09 »
Witam wszystkich czemu sie nie ujawnią osoby które dostały sie teraz na SPK 7 i SPK 8 bo pytałem swojego Kadrowca i nie umie odpowiedzieć ile woj łódz dostało miejsc , pytałem znajomego w pobliskiego woj ile miejsc na SPK TO odp była krótka  ,, A bo to sie dowiesz,,  :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki:
Co zmieni, że poznasz te liczby?
Eqinox- naprawdę ciężko było by wymyśleć głupsze pytanie..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 15, 2023, 13:04:17 »
Eqinox- naprawdę ciężko było by wymyśleć głupsze pytanie..
Widzisz jak mi odpowie kolega @MATRON27 i mnie ta odpowiedź zadowoli to ja mu powiem ile ludzi jest na SPK 7 i ilu jest na SPK 8  :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline aspirant7

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 15, 2023, 13:38:31 »
na Podkarpaciu na spk7 jest 0 a na spk8 tylko 9 osób
Eqinox- naprawdę ciężko było by wymyśleć głupsze pytanie..
Widzisz jak mi odpowie kolega @MATRON27 i mnie ta odpowiedź zadowoli to ja mu powiem ile ludzi jest na SPK 7 i ilu jest na SPK 8  :wacko:

Offline MATRON27

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 15, 2023, 14:05:54 »

Widzisz jak mi odpowie kolega @MATRON27 i mnie ta odpowiedź zadowoli to ja mu powiem ile ludzi jest na SPK 7 i ilu jest na SPK 8  :wacko:
[/quote]

Juz ci tłumacze po co te cyfry bo nie dostają sie osoby które ukończyły  KIEDYS studia SPO2 i tez by chcieli sie dostać i ukończyc te studia a jak sie pytam w swoim woj to temat jest tabu. To jest tak jak TY bys ukończył SPK i potrzebujesz SPO bo nic ci nie dało to ze zrobiłes jedna czesc podyplomówki i jest NAS nie wielu którzy jeszcze chcieli by dokończyc i móc dostać pierwszy stopień. bo po SPO nie mozemy awansować bo brakuje nam SPK. Juz wiesz po co. :tuba: :tuba: :tuba: :tuba:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 15, 2023, 14:09:12 »
Juz ci tłumacze po co te cyfry bo nie dostają sie osoby które ukończyły  KIEDYS studia SPO2 i tez by chcieli sie dostać i ukończyc te studia a jak sie pytam w swoim woj to temat jest tabu. To jest tak jak TY bys ukończył SPK i potrzebujesz SPO bo nic ci nie dało to ze zrobiłes jedna czesc podyplomówki i jest NAS nie wielu którzy jeszcze chcieli by dokończyc i móc dostać pierwszy stopień. bo po SPO nie mozemy awansować bo brakuje nam SPK. Juz wiesz po co. :tuba: :tuba: :tuba: :tuba:
Dostają się też osoby które kiedyś ukończyły SPO-2 wiem bo ode mnie z województwa poszedł człowiek na SPK -6. SPO-2 daje wszystkie uprawnienia oficerskie poza dowodzeniem i daje możliwość otrzymania stopnia.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Gość123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #481 dnia: Luty 02, 2023, 22:01:49 »
Czy wiadomo coś już o rozdziale miejsc na SPO które rusza w lutym? Czy listy doszły już do KW?

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319

Online ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #483 dnia: Luty 04, 2023, 11:59:22 »
Na prawo jazdy trzeba zdać 68/74
KPP 27/30
na oficera 50 %
Poniżej 75% na tych pseudostudiach powinni dawać jedną gwiazdkę.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2023, 12:27:30 wysłana przez ogniomiszcz »

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #484 dnia: Luty 04, 2023, 13:07:34 »
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=CN9CUM
Poszły stare konie z licencjatami na wyższych szkołach ogrodniczych po plecach na podyplomoweczke co by na skróty wyłapać oficera a tu psikus uwalili nieuwalalne studia i płacz i lament do całego świata. Wyplakali się do pani poseł na skargę. Przeszedłem drogę od strażaka do oficera po najtrudniejszej linii bez dróg na skróty i absolutnie mi ich nie żal.

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 368
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #485 dnia: Luty 05, 2023, 12:42:40 »
Boże drogi, myślałem że widziałem już wszystko ale ta interpelacja to już totalny absurd  :rofl: :rofl: :rofl:
Iść do posła bo się egzaminu nie zaliczyło? Wstyd by mi było w ogóle taki temat poruszać.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #486 dnia: Luty 05, 2023, 12:49:03 »
Moim zdaniem panowie z SPK - 6 którzy nie zdali zrobili niedźwiedzią przysługę kolejnym SPK... Sądzę, że poziom trudności wzrośnie  :wacko: 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Online ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 05, 2023, 13:17:53 »
Wystarczy nie podawać wcześniej pytań. Okaże się że zda 10% skazanych na sukces.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #488 dnia: Luty 05, 2023, 13:19:28 »
Wystarczy nie podawać wcześniej pytań. Okaże się że zda 10% skazanych na sukces.
Czekaj znali pytania i nie zdali testu?  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #489 dnia: Luty 05, 2023, 13:45:29 »
Strach pomyśleć jakie studia wcześniej kończyli ci wybrańcy, skoro przy podyplomówce mają problem.

Offline Waldek222

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #490 dnia: Luty 05, 2023, 16:03:11 »
Po plecach się dostali ale rzeczywistość ich wyjaśniła, a osoby które ukończyły SGSP cywilnie nie mogą dopchać się na SPK pomimo ze z 11 przedmiotów mieli 10 i więcej ilości godzin …
Totalny absurd, po co wysyłane są osoby na SPK które i tak nigdy nie wykorzystają tej wiedzy i uprawnień ?

Offline MATRON27

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #491 dnia: Luty 05, 2023, 20:04:45 »
Może na kolejnej dyskusji z 01 z KG wypadałoby zadać pytanie czemu takie osoby się dostają którym i tak to nic nie daje. A może dostały by się osoby po cywilnej SG i osoby po starym SPO  :tuba: :tuba: :tuba:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #492 dnia: Luty 05, 2023, 20:09:46 »
Może na kolejnej dyskusji z 01 z KG wypadałoby zadać pytanie czemu takie osoby się dostają którym i tak to nic nie daje. A może dostały by się osoby po cywilnej SG i osoby po starym SPO  :tuba: :tuba: :tuba:
Osoby po starym SPO nie powinny nigdy trafić na SPK!!!!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #493 dnia: Luty 06, 2023, 16:34:04 »
A co TY GOSCIU masz do ludzi po SPO
Do ludzi nic ale do żebrów typu:
Może na kolejnej dyskusji z 01 z KG wypadałoby zadać pytanie czemu takie osoby się dostają którym i tak to nic nie daje. A może dostały by się osoby po cywilnej SG i osoby po starym SPO  :tuba: :tuba: :tuba:
To naprawdę aż mnie trzęsie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #494 dnia: Luty 06, 2023, 18:32:31 »
Co nie zrobisz, jak nie zrobisz, gdy tylko osiągniesz (nawet najmniejszy) sukces, bądź gotowy na uszczypliwe-złośliwe comment.
Skąd w nas tyle jadu...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #495 dnia: Luty 06, 2023, 18:43:00 »
Wiesz co mnie się wydaje że musisz być niezły cwaniak, bo ja tych ludzi rozumiem bo sam jestem po SPO i udało mi się dostać na SPK. A ja nie wiesz TO SIĘ NIE ODZYWAJ bo Pokazujesz ze słoma z butów CI wystaje.
Nawet nie wiesz jaki cwaniak :rofl: Np. wiem jak wyglądał nabór na stare SPO :wacko:

Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #496 dnia: Luty 06, 2023, 19:17:26 »
Ja skończyłem 4 letnia inżynierkę w SGSP I to dawno temu.
Związki się rozpadają? Nic nie słyszałem...
To że kogoś jego 01 nie chce skierować na podyplomowke to co mam ja do tego... Nie chcę to chyba jego decyzja a żale na forach co mają zmienić bo nie kumam.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #497 dnia: Luty 06, 2023, 19:36:40 »
Generalnie nie pałam największą miłością do związków zawodowych w naszej formacji i ich przedstawicieli na forum, no ale tutaj przyznaję przedmówcy rację. Nie muszę. Przyznaję.
P. S. Skończyłem SPO 4.
Si vis pacem, para bellum

Offline wygibus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #498 dnia: Luty 06, 2023, 22:14:48 »
To że kogoś jego 01 nie chce skierować na podyplomowke to co mam ja do tego... Nie chcę to chyba jego decyzja a żale na forach co mają zmienić bo nie kumam.
Nie, że nie chce, tylko z góry przychodzą imienne skierowania i w dodatku członków związku, którego jesteś przedstawicielem. Oto chodzi. 01 choć by chciał, to i tak miejsca nie dostaje, a nagle na związkowca skierowanie przychodzi.

Offline Waldek222

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Studia podyplomowe SPK
« Odpowiedź #499 dnia: Luty 06, 2023, 22:58:42 »
Panowie ja szybko licząc:
 11 semestrów x 2200 = 24 200
67 zjazdów x 330 zł (delegacja) = 22 100
67 zjazdów x 1 służba (550zl) = 36 850
Razem = 83 160 zł
Tyle właśnie PSP zaoszczędziła na mnie gdyz SGSP robiłem prywatnie, mam przewidziane stanowisko przez mojego 01
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2023, 23:03:41 wysłana przez Waldek222 »