Autor Wątek: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami  (Przeczytany 7017 razy)

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 29, 2006, 08:52:08 »
poraz kolejny napisze, że ta dyskusja jak i jej podobne toczą sie o jedno, o prawo do używania nazwy "oficer" a nie o to czy ktos ma umiejętności i prawo do wykonywania pracy strażaka a w tym stopniu. Panowie opatentujcie sobie ta nazwe "oficer" tak jak to górale chcą zrobic z oscypkami i nikt więcej po żadnych  uczących artystycznego dziergania studiach nie beędzia wam odbierał tego przywileju. :wacko: :wacko:

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2006, 08:53:47 wysłana przez emer »

Offline Fireman21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 29, 2006, 10:11:07 »
Azotox tylko ośmieszasz się podając takie  statystyki, nie można SGSP porównywać z innymi uczelniami, bo tego typu szkól nie ma  w Polsce. Zauważ co brano pod uwagę tworząc te zestawienia?. Rankingi rankingami a życie życiem.
Widocznie cos cię boli....

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 29, 2006, 11:27:44 »
Tu się ośmieszyła Twoja szkoła

http://www.sgsp.edu.pl/aktual/kalendar/2004/marzec/marzec.html

Czy, w związku z tym, jest śmieszna?

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2006, 07:50:31 »
Cytuj
Jedno co mogę powiedzieć na pewno , o Tobie,to  to, że masz nadzwyczaj rozwinięte gruczoły jadowe.


Hm, Hm, siedzę przed kompem i nie mogę powstrzymać mojego rozbawienia. Tekst o gruczołach jadowych Azotox jest przedni - na 10 pkt.  :wacko: Juz Cię lubie, możesz Azotox pisać mi na "TY".


Cytuj
Mieciu wie wszystko. Kontroluje sytuację w PSP od Odry po Bug i od Podkarpacia po Pomorze. Mieciu zna twoje imię, nazwisko, stopień służbowy. Mieciu wie też, że jesteś szydełkowcem. I nie jest prawdą, że Mieciu ma nadzwyczajnie rozwinięte gruczoły jadowe - opinie Miecia są niezwykle obiektywne i wyważone. Mieciu jest poza tym absolwentem SGSP, dlatego też  z całą pewnością nie jest łysy, pryszczaty, nie ma krzywych nóg i oczywiście nie jest garbaty.
A tak poza tym Mieciu jest super. Dlatego dam mu zaraz positiva


Lang, od dzisiaj nie będę Ci dokuczał, bo już Cię lubię. Gdybym o tym zapomniał to mi to przypomnij.

Panowie oficerowie - bez Was w straży pożartej byłoby nudno.  :wacko:

Pozdrawiam wszystkich strażaków.  :wacko:

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:08:33 »
No to, do następnego ścięcia Wielki Bracie. -_-

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Tyrada o wyższości SGSP nad innymi uczelniami
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 30, 2006, 20:14:53 »
jw.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie