Autor Wątek: Słynna już KP  (Przeczytany 11391 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2016, 17:42:51 »
A co do tv to TTV.
Skoro już wiecie kto chce zrobić program o waszej KP to dajcie tylko znać na forum kiedy będzie to z przyjemności obejrzę.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2016, 18:59:26 »
A cóż się działo w tej komendzie, że chcecie tam tv?

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2016, 19:13:51 »
To że Mirek1 o tym czyta już jest sukcesem
A co do tv to TTV.
a co za TV bo go nie znam i gdzie ewentualnie ten kanał  można znaleźć?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Wafelek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2016, 12:08:40 »
Snanowiska w słynnym jrg sa podzielone, po to sa zrobione zamieszania na zmianach... jak starszych operatorow zabrali z jednej zmiany a wrzucili lizosow którzy sa w pierwszej kolejce do awansow. ŻENADA

Offline jogoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2016, 18:57:47 »
Czy rozpoczął się wyścig?
Szykuje się nowa lepsza (czytaj gorsza) zmiana. Czekajmy na potwierdzone informacje co by prawdę pisać podle regulaminu.
I jeszcze skrajne kretyństwo, a mianowicie przewodniczacemu ZZ spiankowano maskę odo. Jaki to cel miał być tego zachowania?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2016, 10:06:54 wysłana przez Butel »

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:28:12 »
Temat bez sensu!

Offline AruBiss

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:32:31 »
!
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 21:34:28 wysłana przez AruBiss »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:34:12 »
Bez sensu jest twój wpis deejayslonio. A niestety są słynne kp o których będzie można tu coś napisać.
To rozpiszcie się z łaski swojej na dwa zdania o co wam chodzi bo w tym momencie popieram @deejayslonio
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jogoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:45:01 »
Panowie, założono nowy wątek i moderator z (sanowiska i dodatki) przeniesie właściwe wpisy, które rozjaśnią.
Na tą chwilę zapraszam na s. i d. na 9 i 10 str. Będzie jaśniej.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:47:51 »
przyłączam się do Eqinox-a.
Zauważyłem, że od zdaje się kilkunastu dni na forum aktywni są użytkownicy z b. małym stażem opisujący dość enigmatycznie jakąś sytuację złą w KP Strzelin. Różne półsłówka czy niedopowiedzenia nie są kierowane do ogółu forumowiczów ale - mam wrażenie - że mają trafić do strażaków z tej komendy którzy np. nie angażują się, nie chcą się przyłączyć do "rebeli" czy nie chcą wzywania telewizji do swojej komendy.

Sorry chłopaki, ale jak nie opiszecie z sensem o co chodzi, co się dzieje u Was i dlaczego uważacie to za przeginanie to chyba większość z nas będzie traktowała Wasze krótkie niejasne posty jako folklor.
pozdrawiam   

Offline jogoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:17:00 »
Ten wpis już był tylko zaczęli straszyć prokuratorem i wpis zniknął, bo pomówienia niby. Wiec niech zgłoszą.

Ewidentna niegospodarność,szastanie pieniędzmi "na górze" i nagle obudził się na wiosnę z ręką w nocniku, bo ewidentnie nie zepnie budżetu. Robi zebranie z całą załogą, ze szklistymi oczyma wmawia śpiewkę, że dał nam takie dodatki, że mu brakło oraz wmawia wszystkim, że to wina rolników, którzy złożyli kwity o pracy na gospodarstwie swoich rodziców. Podsuwa każdemu już gotowe wydrukowane angaże z obniżonym dodatkiem do podpisu. Część załogi nie licząc tych skupionych we florianie(bo im  dobrze było jak komendant zabrał kasę)pisze odwołanie do wojewódzkiego, a ten cofa decyzje powiatowego, bo ta nie była zgodna z kanonem prawa. I tu zaczyna się jazda ekipa ze znaku floriana udaje się do Wrocławia i całym gremium wojewódzkim kierowniczym tegoż broni powiatowego, jaki to on dobry jest i w ogóle...Dwa pozostałe związki stanęły po stronie chłopaków, którzy się odwołali, jednak to za mało na panującego. No i dziś pierwsze pokłosie odwołań od decyzji powiatowego, w postaci rozwalenia zmian, plus kroki mające na celu zdyscyplinowanie załogi. Jakieś patrole podoficerów po nocach i rano na terenie koszar itp. i najważniejsze wszystkich chłopaków, którzy napisali odwołania od decyzji powiatowy woła do siebie do biura, gdzie rozpoczyna rozmowę od słów dlaczego strzelasz mi w łeb wywierając psychiczny nacisk na strażaków, by wycofali swoje odwołania. Nie wspomnę jeszcze o wizytach w domach strażaków którzy się odwołali osób związanych z gminami, które również próbowały "nakłonić" do wycofania raportu oraz o telefonach z dowództwa nakłaniających do zmiany decyzji.... Najbardziej przeraża mnie jednak fakt, że jeden ze związków powołany do obrony pracowników odwraca się od pracownika i broni pracodawcy...

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:36:44 »
Pogubiłem się. Którego związku?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:49:31 »
Pogubiłem się. Którego związku?
Z tego co w pokasowanym wątku zrozumiałem to standard dolnośląski czyli "S" po stronie PB a Florian po stronie Komendanta.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:52:56 »
Eqi czy pytałem o spekulacje? Czy o fakty?

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:55:20 »
Powinni zlikwidować tą KP, zrobić tam posterunek z JRG - zniknęły by stanowiska, kłótnie i na wiele wiele lat byłoby udupienie w awansach dla wszystkich ze Strzelina.
Panie Komendancie Główny do dzieła!!!
EGO = 1 / wiedza

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:59:23 »
Powinni zlikwidować tą KP, zrobić tam posterunek z JRG - zniknęły by stanowiska, kłótnie i na wiele wiele lat byłoby udupienie w awansach dla wszystkich ze Strzelina.
Panie Komendancie Główny do dzieła!!!
chyba trochę przesadzasz. na jakiej podstawie chcesz zmieniać ustrój powiatowy w Polsce ? chyba że Twój post to sarkazm lub żart ?
pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 11, 2016, 22:38:12 »
Eqi czy pytałem o spekulacje? Czy o fakty?
Napisałem co przeczytałem. Jak nie wierzysz przejrzyj 3 ostatnie strony
http://www.strazak.pl/index.php/topic,26817.0.html
chyba trochę przesadzasz. na jakiej podstawie chcesz zmieniać ustrój powiatowy w Polsce ? chyba że Twój post to sarkazm lub żart ?

TO na 200% sarkazm.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ananas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:23:02 »
To ja mam pytanie do wszystkich forumowiczów.Czy istnieje w jakiejś komendzie PSP w Polsce, Związek Zawodowy który składa się z dwóch osób(2-osobowy)?
Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania!

Offline Venom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:40:41 »
To ja mam pytanie do wszystkich forumowiczów.Czy istnieje w jakiejś komendzie PSP w Polsce, Związek Zawodowy który składa się z dwóch osób(2-osobowy)?
Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania!
Może tak być ale muszą być podpięci pod ZZ z innej Komendy. Aby zawiązać ZZ z tego co pamiętam musi byc min. 10 osób.

Offline ananas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 12, 2016, 12:50:13 »
Jedna z tych dwóch osób nazywa się Przewodniczącym ZZ!

Offline jogoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Słynna już KP
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2016, 14:21:20 »
To ja mam pytanie do wszystkich forumowiczów.Czy istnieje w jakiejś komendzie PSP w Polsce, Związek Zawodowy który składa się z dwóch osób(2-osobowy)?
Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania!

Organizacja zakładowa to co najmiej 10 osób,  a koło to co najmiej 5 osób.  Ale w Strzelinie jest dwóch i jeden to przewodniczący. I nie chodzi  myślę o  ilość w tym szczególnym przypadku ale o np. opiniowanie dokumentów przez (przewodniczącego).  Komendantowi to pasuje.