Autor Wątek: Testy psychologiczne do PSP  (Przeczytany 26784 razy)

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2017, 17:16:43 »
koledzy mam pytanko.bedac na psychotestach na woloskiej w wawie odrazu wiadomo czy sie przeszlo?czy jak powiedzieli ze za kilka dni trzeba sie zglosic na sandomierska na komisje to znaczy ze psycho zaliczone?bo nie wiem jak to ogarnac bo w sumie nikt nie powiedzial ze zdane czy nie tylko po wypelnieniu testow papierowych przeszedlem do kolejki do pani psycholog.w gabinecie bylem 5 minut i pani powiedziala ze za 5 dni na komisje lekarska na sandomierska. :gwiazdki:

Offline mario54. 54

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2017, 17:28:46 »
Z jakiej jednostki jestes skuerowany ?

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2017, 17:49:37 »
koledzy mam pytanko.bedac na psychotestach na woloskiej w wawie odrazu wiadomo czy sie przeszlo?czy jak powiedzieli ze za kilka dni trzeba sie zglosic na sandomierska na komisje to znaczy ze psycho zaliczone?bo nie wiem jak to ogarnac bo w sumie nikt nie powiedzial ze zdane czy nie tylko po wypelnieniu testow papierowych przeszedlem do kolejki do pani psycholog.w gabinecie bylem 5 minut i pani powiedziala ze za 5 dni na komisje lekarska na sandomierska. :gwiazdki:


To znaczy ze zaliczyłeś  -_-

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2017, 17:58:35 »
byloby super gdyby tak bylo -_-.szeregowy123 ty tez zdawales na woloskiej?myslalem ze troche wiecej bedzie tych testow,ze to tak jak do policji iles tam 100-ek pytan.tu nie bylo az tak duzo.

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2017, 19:15:28 »
byloby super gdyby tak bylo -_-.szeregowy123 ty tez zdawales na woloskiej?myslalem ze troche wiecej bedzie tych testow,ze to tak jak do policji iles tam 100-ek pytan.tu nie bylo az tak duzo.

Było było by super gdyby było jak? ^_^ ^_^

Tez na wołowskiej  :straz:

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2017, 21:16:04 »
No że mam zdane  te psycho