Autor Wątek: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP  (Przeczytany 88527 razy)

Offline malgosia1294

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2015, 20:08:58 »
Witam Wszystkich! Poszukuję najbardziej aktualnych testów w rozsądnej cenie. :)

Offline whiteman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2015, 14:11:24 »
Witam,
jestem strażakiem PSP, ukończyłem Szkołę Aspirancką. Mogę podzielić się testami z lat 1995-2014.
Testy są rozwiązane i przystępnie wytłumaczone. Dzięki tym testom masz ogromne prawdopodobieństwo dostania się do szkoły gdyż oficerowie SA biorą bardzo dużo pytań z poprzednich lat, bądź je modyfikują w nieznaczny sposób. Ucząc się ich i rozumiejąc je jest niemalże pewne iż dostaniesz się do aspirantki! Wielu osobom udało się tym sposobem dostać do SA (w tym mnie). Polecam - naprawde duża ilość wiedzy i ogromna pomoc w przygotowaniach.

Osobom które testy u mnie nabędą udzielę wszelkich potrzebnych informacji nt dostania się do szkoły, lekarzy, psychologów, życia w szkolę etc - służę pomocą.
Cena 50zł.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2015, 20:31:30 wysłana przez whiteman »

Offline marek_gan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 26, 2015, 21:17:08 »
Witam, interesuje mnie test do SAPSP z 2014 roku. Cala reszte mam, czy byla by mozliwosc kupna, a jak tak to ile? pozdrawiam

Offline trawka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2015, 13:32:27 »
Pisz na trawka123456789@gmail.com

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2015, 15:56:41 »
Sprzedam testy do SAPSP, chętnych zapraszam mailowo: tony.straz@gmail.com. Cena 40zł. Wszystko 100% poprawne, ja się dostałem, więc i Ty możesz :)  :straz:
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2015, 22:56:17 wysłana przez ToNy! »
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline rrurus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 10, 2015, 15:25:17 »
Witam ! Mam do zaoferowania kompletne opracowanie wzorów i zagadnień jaki trzeba umieć na egzamin do szkół pożarniczych SA/CS wa W cenie 15 zł (+wysyłka) otrzymujesz dwa zestawienia (kserówki):
 
FIZYKA: (22 strony A4), CHEMIA:(16 stron A4)

Wielu osobom opracowanie to pomogło dostać się do szkoły.
Rozpowszechnianie i kopiowanie materiałów jest zabronione

Link do aukcji: http://allegro.pl/wzory-testy-do-sa-cspsp-fizyka-chemia-i5285313138.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 11:01:26 wysłana przez rrurus »

Offline bolek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2015, 18:12:53 »
Witam!
Miałem okazję ukończyć Szkołę Aspirantów i aktualnie służę w Państwowej Straży Pożarnej. Mam do sprzedaży testy wraz z odpowiedziami i wytłumaczeniem które przygotują Cię podczas naboru. Dzięki nim masz ogromną szansę spełnić swoje marzenie - mnie pomogły.
Cena 40zł

Proszę pisać na PW.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2015, 20:11:24 wysłana przez Butel »

Offline strazakkk998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2015, 11:59:30 »
Sprzedam testy z fizyki lata 1997-2013 notatki rozwiazania oraz wrazie potrzeby wytlumacze wszystko cena 50zł wersja elektroniczna 150zł wyślę wszystkie zeszyty. zainteresowanyn wyślę przykład- jeśli bedzie pasować kupisz :)

Offline greF1gor

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 22, 2015, 12:14:34 »
Sprzedam testy, gotowe, wytłumaczone rozwiązania w formie pdf. Bardzo wygodna forma, jeśli ktoś wrzuci to sobie na telefon, w każdej chwili może do nich zajrzeć. Na prawdę polecam. Cena nie jest zbyt wysoka, ponieważ to nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, żeby każdy miał równe szanse na spełnienie swoich marzeń :) Testy z lat 1996-2013. Cena: 35 złotych. POLECAM :)
KONTAKT PW
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2015, 11:19:41 wysłana przez greF1gor »

Offline Wojtens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2015, 09:23:06 »
te testy to nie jest tylko poziom podstawowy szkoly sredniej co?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 10:57:31 wysłana przez Wojtens »

Offline Piotr94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Przygoda z SAPSP rozpoczela sie
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 04, 2015, 15:13:24 »
Witam ^_^
Mam na imie Piotrek i wlasnie koncze pierwszy rok aspirantki w Czestochowie. Mam na sprzedaz materialy, testy z rozwiazaniami z wszystkich lat jakie byly na necie. Nie martw sie tez zaczynalem od zera bo w liceum niezbyt mi sie chcialo uczyc  :rofl: ale jak sie chce to wszystko jest mozliwe :) Udziele wszelkich informacji o szkole i jak najlepiej przygotowac sie do rekrutacji ( Teoretycznych ale tez Praktycznych-drazek,biegi). Cena 70 zl mail: piotrek.zarencki@o2.pl Zapraszam!

Offline mateuszzsps12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 29, 2015, 14:42:11 »
SPRZEDAM materiały które pomogły mi się dostać do SA PSP !!!  :straz: :straz: :straz:
w wersji elektronicznej tzn: repetyt z fiz chemii testy z rozwiązaniami cena : 40 zł
w wersjii papierowej repetytorium z fizyki : 2 szt , z chemii : 1 szt , podręczniki 3 szt .... zbiory zadań Fizyka : 4 szt Chemia 2 szt ponad to testy z wszystkich lat i moje nottatki , rozwiazania   cena za wszystko 250 zł + koszty przesyłki Kontakt Priv !! Zapraszam

Offline trawka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2015, 09:59:01 »
Witam mam na sprzedaż rozwiązania testów do szkół aspiranckich z lat 1995 -2014 . Dzięki tym testom z łatwością dostaniesz się do szkoły aspiranckiej. Test posiada nie tylko w 100% dobre odpowiedzi, ale także rozwiązanie danego problemu z fizyki i chemii. Bez problemu załapiesz schemat rozwiązywania zadań a nie bezsensu zakuwał na blachę.
Udało mi się sporządzić  "książkę pod kątem Szkoły Aspiranckiej" z której egzaminatorzy biorą zadania żywcem.
Kto wie czy na twoim naborze egzaminatorzy nie skorzystają z nich ?.
Posiadam również wykłady aspiranckie oraz notatki, które na pewno pomogą Ci przebrnąć lepiej przez okres unitarny w szczególności w CSPSP bo nie pośpicie za dużo w nocy. Będziecie odsypiać na wykładach i mogą być problemy z zaliczeniem.


Pisz na maila dostaniesz wiecej zdjęć przykładowych rozwiązań. Oraz dokładniejsze informacje co do ofert....
Pytac tez o wyklad aspirancki. Który pozwoli oswoić ci się z teorią i zagadnieniami strażackimi.

Oto wiecej przykladow
http://host1gb.net.pl/dl.php?file=b1647666173f9b5dc30bb341520760ff

kontakt

trawka123456789@gmail.com

Offline greF1gor

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 12, 2015, 17:06:41 »
Sprzedam testy, gotowe, wytłumaczone rozwiązania w formie pdf. Bardzo wygodna forma, jeśli ktoś wrzuci to sobie na telefon, w każdej chwili może do nich zajrzeć. Na prawdę polecam :) Testy z lat 1996-2015. Cena: 50 złotych. POLECAM :)
KONTAKT PW
P.S. Testy wysyłam na maila, więc szybko możesz mieć je u siebie i już dziś rozpocząć naukę! RUSZ PO SWOJE MARZENIA :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2015, 21:51:04 wysłana przez greF1gor »

Offline whiteman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 23, 2015, 20:37:25 »
 Witam,
jestem strażakiem PSP, ukończyłem Szkołę Aspirancką. Mogę podzielić się testami z lat 1995-2014.
Testy są rozwiązane i przystępnie wytłumaczone. Dzięki tym testom masz ogromne prawdopodobieństwo dostania się do szkoły gdyż oficerowie SA biorą bardzo dużo pytań z poprzednich lat, bądź je modyfikują w nieznaczny sposób. Ucząc się ich i rozumiejąc je jest niemalże pewne iż dostaniesz się do aspirantki! Wielu osobom udało się tym sposobem dostać do SA (w tym mnie). Polecam - naprawde duża ilość wiedzy i ogromna pomoc w przygotowaniach.

Osobom które testy u mnie nabędą udzielę wszelkich potrzebnych informacji nt dostania się do szkoły, lekarzy, psychologów, życia w szkolę etc - służę pomocą.

ZAUFAŁO MI JUŻ PARĘ OSÓB I NIKT SIĘ NIE ZAWIÓDŁ! TE OSOBY SIĘ DOSTAŁY DO SAPSP!
Cena 45zł.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 07:15:52 wysłana przez Butel »

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2015, 17:04:34 »
koilego nie rozumię kwestii, ze zadania są poprawione z korepetytorem- czyzby były błędnie napisane. Ile kosztuje komplet w formie papierowej (czy się czyms różnią od formy elekktronicznej), a ile elektroniczne. I które wg ciebie są najbardziej przystępne tzn. bez błędów, łatwość odczytania etc.
pozdrawiam
Podaj namiary w celu zakupu, w jaki sposob zapłacić, czy wysyłasz za pobraniem itp.

Offline testysapsp.pl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2016, 02:23:23 »
Post do usunięcia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2017, 19:35:09 wysłana przez testysapsp.pl »

Offline SAPSP2016

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:11:47 »
Witam.. sprzedam pełne rozwiązania zadań  do SA PSP Z lat 1995 -2016.  Informacja na PRIV

Offline testysapsp.pl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2017, 19:34:24 »

Witam. Mam do zaoferowania aktualne solidne odpowiedzi i rozwiązania testów egzaminacyjnych do Szkół Aspirantów PSP.
Oferta zawiera
1.Prawidłowe rozwiązania testów egzaminacyjnych SAPSP z lat 1994-2016 (Pakiet 1117zadań) (547stron)
- rozwiązania,
- opis,
- prawa,
- spostrzeżenia,
- rysunki,
- wzory.
2.Pakiet 1117 zadań posegregowanych tematycznie według konkretnych działów Chemii i Fizyki
3.Kartę wzorów obejmującą tematykę egzaminów wstępnych do SAPSP, czyli wszystkie wzory które musisz umieć.
4.Analizę każdego testu i zadania:
-powtarzalność pytań,
-błędy autorów.

Przykłady zadań:
Rozwiązania testów Egzaminacyjnych do SA PSP Z Lat 1994-2016. Przykładowe Zadania

Wszystkie zadania są rozwiązane i napisane w taki sam sposób. Z wykorzystaniem kolorów w celu łatwiejszej nauki i przyswajania wiedzy.
Testy są w formie pdf.

Dokładniejszy opis znajduje się na stronie www.testysapsp.pl

A także film z zawartością testów:
https://www.youtube.com/watch?v=efIQTMVfaL8

Testy można nabyć poprzez stronę www.testysapsp.pl

Lub poprzez e-mail szkolaaspirantow@gmail.com

Cena pakietu to 99zł.

Regulamin, a także dane publiczne sprzedawcy znajdują się na stronie www.testysapsp.pl/regulamin.pdf

             

             

             


« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2017, 14:23:39 wysłana przez testysapsp.pl »

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 13, 2017, 16:25:26 »
Sprzedam testy do Szkół Aspirantów w formie PDF, każde zadanie z opisem sposobu rozwiązania. 
Cena 60 zł
W pakiecie :
* wskazówki odnośnie unitarki
* przykładowe testy psychologiczne z odpowiedziami i wyjaśnieniem
* zbiór najważniejszych pojęć do zapamiętania
* vademecum i zbiór zadań z fizyki i chemii
* zestaw pustych testów do wydrukowania
Dla zainteresowanych próbka przykładowych rozwiązanych zadań.
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline Strazaksam2017

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 13, 2017, 20:42:40 »
Rozwiązania Testów egzaminacyjnych do szkół

dwuletnich SA CS PSP z lat 1995-2016 + POMOCE Z CHEMII ORAZ Z FIZYKI
POMOCE ZAWIERAJĄ CAŁĄ TEORIĘ POTRZEBNĄ DO PERFEKCYJNEGO OPANOWANIA TYCH DWÓCH NIEŁATWYCH PRZEDMIOTÓW (WZORY, DEFINICJE) ORAZ PRZYKŁADOWE ZADANIA
Dzięki rozwiązaniom (1100 ZADAŃ) i teorii nie potrzebujesz już więcej materiałów !!


OKOŁO POŁOWY ZADAŃ POWTARZA SIĘ CO ROKU A NOWE SĄ ANALOGICZNE DO POPRZEDNICH LAT
JEŚLI PRZEJDZIESZ EGZAMIN SPRAWNOŚCIOWY TO POTEM ZDANIE TEORII DZIĘKI TYM MATERIAŁOM BĘDZIE JUŻ TYLKO FORMALNOŚCIĄ.. WIEM CO PISZĘ.. MAM DOŚWIADCZENIE JUŻ DOBRE KILKA LAT ZWIĄZANE ZE SZKOŁĄ SA PSP
Wszystkie testy są rozwiązane przeze mnie ponieważ jestem nauczycielem oraz korepetytorem z fizyki oraz z chemii.
Już bardzo wiele osób przygotowałem z bardzo dobrym wynikiem do egzaminów wstępnych do SA PSP
Po zakupie, proszę zadzwonić. Udzielę wskazówek w jaki sposób najlepiej uczyć się z tych rozwiązań.





-Szczegółowo ROZWIĄZANE, OBLICZONE, OPISANE w taki sposób, że nie potrzebujesz dodatkowych książek
-Wydrukowane na kartkach formatu A4 ( nie jest to książka )


Przygotowując się z tymi testami, zwiększasz swoją szansę na dostanie się do aspirantki, ponieważ pytania lubią się powtarzać i podawane są podobne (co sam zauważysz).
W razie pytań proszę dzwonić: 788 951 981

W RAZIE ZAINTERESOWANIA WYŚLĘ  PRÓBKI ROZWIĄZAŃ.

cena za pakiet teoria plus rozwiązania to 90 zł