Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy

<< < (55/56) > >>

Takion:
Hej wszystkim.
Czy jest ktoś na szkole teraz? Czy ktoś idzie jeszcze w tym roku?
Wiadomo coś czy są przepustki do domu? Czy można liczyć na wyjazd do domu w weekend w związku z zaszczepieniem przeciwko COVID19? Czy szczepienie daje coś?

Pozdrawiam i dzięki :straz:

Takion:
Halo? Wie ktoś coś?

wojtex113:

--- Cytat: Takion w Grudzień 11, 2021, 21:28:46 ---Hej wszystkim.
Czy jest ktoś na szkole teraz? Czy ktoś idzie jeszcze w tym roku?
Wiadomo coś czy są przepustki do domu? Czy można liczyć na wyjazd do domu w weekend w związku z zaszczepieniem przeciwko COVID19? Czy szczepienie daje coś?

Pozdrawiam i dzięki :straz:

--- Koniec cytatu ---

Ja się wybieram 27 grudnia. Mam znajomego akurat na szkole, więc trochę poopowiadał. Ostatnio mieli ognisko zakażeń na szkole - w tym przypadku nie zwracali uwagi czy zaszczepiony czy nie, wszyscy z automatu testy.
Przepustki zależą dużo od KS, jednym się udało zjechać kilka razy, innym niekoniecznie. Kwestia dowódcy, ocen, służb w weekend. W ich przypadku to akurat były okolice wrzesień/październik, więc jeszcze względy spokój z Covidem.

Osobiście przestałem wierzyć, że uda się zjechać - szczególnie, że w okresie kursu grudzień-kwiecień są podawane duże ilości zakażeń co wpływa na kwestię przepustek.

Takion:
Ja tez 27 jadę. Wiesz, mały synek 3msc i dlatego słabo by było gdyby nie puszczali chociaż co 3tyg... Ja mam nadzieje że jednak będą puszczać i szczepienie da ten przywilej...

KlimonPL:
Czółko!

Opowiedzcie trochę jak wygląda życie w szkole. Co ze sobą zabrać? Na co się nastawić? Jakieś przepustki do domu?

Z góry dziękuję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej