Autor Wątek: Nagrody za ŚDM  (Przeczytany 21794 razy)

Offline mariusz1111

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 13, 2016, 16:25:48 »
Może i masz racje w Warszawie juz dostali dawno podobno a w powiatowkach jak zwykle jestesmy inni

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 24, 2016, 14:59:52 »
Temat ucichł a sprawy nie załatwiono w Krakowie tylko biura dostały nagrody.
http://krakow.onet.pl/krakow-kosciol-wciaz-nie-rozliczyl-sie-finansowo-z-sdm/ndxdkg
W komentarzach ludzie nie zapomnieli o obiecankach.
do Eqinox jak to według ciebie wygląda tzn ze strony związkowej, czy to było legalne dać nagrody biurowym a podziałowi nie ?

Offline marts

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2016, 11:31:40 »
Kwity za nadgodziny wygenerowane podczas ŚDM już strażacy w komendach podpisują,a nagród jak nie było tak nie ma i chyba już pozamiatane :wall:

Offline censured

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2016, 11:45:45 »
U mnie finanse tłumaczyły mi że nagroda podzielona jest na dwie tury, jedna tura kasy przyszła na początku listopada a na drugą czekają. Całość mają wypłacać od 20 do końca miesiąca. Ale i tak nie pobije to tego, że  godziny co wyrobiłem w Krakowie, będą pomniejszone o godziny z harmonogramu za ten okres.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2016, 15:26:41 »
I co koledzy z Krakowa wpłynęły wam należne wam pieniążki za nadgodziny wypracowane za ŚDM. Bo jak mniemam nagród nie dostaniecie związkowcy się na was wypieli i nawet z tym się nie kryją.


    VIP
    *****
    Wiadomości: 2.269
        Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)

Odp: Działania ZZ -2015
« Odpowiedź #571 dnia: Listopad 04, 2016, 22:27:01 »

    Cytuj

Cytat: bebzon w Październik 28, 2016, 11:15:50

    Kilka dni temu w temacie nagrody za ŚÐM zadałem pytanie najbardziej zagorzałemu obrońcy związków piewcy ich zalet EQINOXOWI i nie doczekałem się odpowiedzi mam nadzieję na takową i zadziałanie

A co ma Ja czy też ZZ do którego należe do twoich  nagród? Jesteś członkiem? Jeśli Mi lub komuś z moich ludzi te nagrody by obiecano i nie dostał by ich to sprawą bym się zajął a Ciebie @bebzonie nie znam i nie zamierzam się zajmować Twoim pretensjami do całego świata. Jeśli Mi któryś napiszę, że to mój obowiązek jako związkowca to zaproponuje tylko przeczytanie preambuły statutu największego pożarniczego ZZ. Związki zawodowe są po to aby chronić interesy swoich członków!!!!

Offline kosikredki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2016, 15:47:41 »
U mnie zapłacili nadgodziny za ŚDM. Co do nagród podczas  uroczystej zbiórki w Krakowie, podczas której Zieliński rozdawał "te lepsze" dyplomy najbardziej zasłużonym podczas ŚDM ode mnie zostało tam wysłanych kilku biurowych którzy ŚDM widzieli w tv. Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 18, 2016, 16:20:08 »
I co koledzy z Krakowa wpłynęły wam należne wam pieniążki za nadgodziny wypracowane za ŚDM. Bo jak mniemam nagród nie dostaniecie związkowcy się na was wypieli i nawet z tym się nie kryją.
I mogę powtarzać te słowa w każdym temacie! Nie będę się zajmował sprawami, które Mnie i ludzi, którzy Mi uwierzyli nie dotyczą. 
Cytuj
A co ma Ja czy też ZZ do którego należe do twoich  nagród? Jesteś członkiem? Jeśli Mi lub komuś z moich ludzi te nagrody by obiecano i nie dostał by ich to sprawą bym się zajął a Ciebie @bebzonie nie znam i nie zamierzam się zajmować Twoim pretensjami do całego świata. Jeśli Mi któryś napiszę, że to mój obowiązek jako związkowca to zaproponuje tylko przeczytanie preambuły statutu największego pożarniczego ZZ. Związki zawodowe są po to aby chronić interesy swoich członków!!!!
A poza tym dzielny @bebzonie nawet nie miałeś cywilnej odwagi aby to zgłosić oficjalnie.... Jeśli myślisz, że ktoś będzie marnował swój czas bo napisałeś post na forum strażaka to się grubo mylisz!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2016, 13:13:37 »
U mnie zapłacili nadgodziny za ŚDM. Co do nagród podczas  uroczystej zbiórki w Krakowie, podczas której Zieliński rozdawał "te lepsze" dyplomy najbardziej zasłużonym podczas ŚDM ode mnie zostało tam wysłanych kilku biurowych którzy ŚDM widzieli w tv. Pozdrawiam

Kosi na pewno nie jesteś z Krakowa. Tam to już cuda się dzieją z należnymi pieniędzmi za ŚDM. Nie pisałem wcześniej żeby sprawdzić dokładnie informacje coby najlepszy związkowiec nie miał pożywki.Mianowicie większość Komend Powiatowych w Małopolsce dostała za nadgodziny za ŚDM(pieniądze spływały przez cały tydzień po 11 listopada) a nasi bracia z JRG Kraków nie dostali :gwiazdki:.O co tam chodzi  :tuba: może się ktoś wypowiedzieć.

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 21, 2016, 15:46:25 »
Witam w Krakowie na dzień dzisiejszy podział nie otrzymał nagrody za ŚDM ani za nadgodziny które miały być wypłacone do 20.11
Oczywiście ośmiogodzinni już mają dawno jedno i drugie.
To się nadaje do mediów, są równi i równiejsi.
ŚDM odbywał się w Krakowie na terenie głównie JRG 4 a wiem od kolegów że złamanego grosza nie zobaczyli.
PARANOJA!!!

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2016, 16:26:44 »
Witam w Krakowie na dzień dzisiejszy podział nie otrzymał nagrody za ŚDM ani za nadgodziny które miały być wypłacone do 20.11
Oczywiście ośmiogodzinni już mają dawno jedno i drugie.
To się nadaje do mediów, są równi i równiejsi.
ŚDM odbywał się w Krakowie na terenie głównie JRG 4 a wiem od kolegów że złamanego grosza nie zobaczyli.
PARANOJA!!!
Niech żyją związki w Krakowie sto lat :wall:

Offline samseto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2016, 20:25:23 »
Opole w poniedziałek wypłacone nadgodziny.

Offline ratownik.krk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 25, 2016, 10:32:46 »
Cześć :stop:
Strażacy z małopolski się mobilizują. :angry:
Trwają próby umówienia spotkania z komendantem głównym. :wall:
Oczywiście wszystko poza związkami zawodowymi, po prostu delegacja strażaków z PB.
Tematem rozmów ma być między innymi sprawa związana z ŚDM, wypłat za nadgodziny, Nagrody, Dyplomy itp… :gwiazdki:
Nie jest tajemnicą  że nagrody pieniężne otrzymali wszyscy biurowi  i szefowie zmian żeby zamknęli gęby roboli z podziału bojowego. Nie ma się do kogo zwrócić z pretensją, dlaczego 8 godzinni i szefowie zmian dostali nagrody niektórzy po 2 razy a strażak który podczas ŚDM pracował fizycznie i wypracował swoje dostaje dyplom, Związki zawodowe też oficjalnie się na nas wypięły i jak się do nich zwraca w tej sprawie to mówią żebyśmy się cieszyli że wypłacono nam za nadgodziny, żenada mamy się cieszyć że zapłacono nam za naszą pracę, i nie ruszać tego tematu bo g-wno jak się poruszy to śmierdzi, cieszmy się z tego co mamy.
Sprawa spotkania  komendantem głównym w tej sprawie i kilku innych podobnych jest na już  finiszu, były przeszkody, typu droga służbowa itp.. ale można spotkać się poza służbą i oczywiście strażacy to jedna rodzina, od czego są koledzy, znajomi z KG z którymi niejednokrotnie spotykaliśmy się na kursach, szkoleniach…  każdy ma gdzieś znajomego. :kask:
Piszcie jak macie jakiś pytania do 01  :pyt:

Offline marts

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2016, 17:14:26 »
W Śląskim wypłacono nagrody za ŚDM.

Offline Mateusz 160289

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 09, 2016, 22:12:34 »
Wypłacono te nagrody funkcjonariuszom którzy brali bezpośrednio udział w zabezpieczeniu ŚDM ?
Czy pracownikom biurowym ?

Offline marts

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 10, 2016, 10:53:38 »
Z tego co widzę to strażakom,którzy brali bezpośrednio udział w zabezpieczeniu ŚDM. Czy pracownicy biurowi dostali?-nie wnikam.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2016, 15:56:47 »
Z tego co widzę to strażakom,którzy brali bezpośrednio udział w zabezpieczeniu ŚDM. Czy pracownicy biurowi dostali?-nie wnikam.
nie siej i ty propagandy STRAŻACY Z PB Z JRG BIORĄCY BEZPOŚREDNI UDZIAŁ W SDM  Z KRAKOWA NIE DOSTALI ŻADNYCH NAGRÓD dostali pod koniec listopada za nadgodziny. NAGRODY DOSTAŁO BIURO koniec kropka

zyraf

  • Gość
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2016, 16:21:51 »
Z tego co widzę to strażakom,którzy brali bezpośrednio udział w zabezpieczeniu ŚDM. Czy pracownicy biurowi dostali?-nie wnikam.
nie siej i ty propagandy STRAŻACY Z PB Z JRG BIORĄCY BEZPOŚREDNI UDZIAŁ W SDM  Z KRAKOWA NIE DOSTALI ŻADNYCH NAGRÓD dostali pod koniec listopada za nadgodziny. NAGRODY DOSTAŁO BIURO koniec kropka

On pisał o Śląsku Ty o Małopolsce - taka drobna różnica...

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2016, 19:41:44 »
potwierdzam ŚLĄSK dostali ci co byli na ŚDM.

Offline Mateusz 160289

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2016, 17:54:05 »
A w innych województwach cisza na razie.

Offline samseto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2017, 20:57:01 »
Rok się skończył i temat stał się nieaktualny... Stara prawda są równi i równiejsi.