Pożarnictwo > Ratownictwo Wysokościowe

Ratownicywo Wysokosciowe - Zakres Podstawowy.

<< < (5/5)

Jaś:

--- Cytat: DobraZmiana w Maj 17, 2016, 22:27:46 ---Ale czy zdajesz sobie sprawę że nadal nic niema poza wygłupianiem ludzi .
Bardzo chcieliście być mądrzejsi od poprzedników czy bardziej zaistnieć.
Żaden profesjonalny i zdrowo myślący człowiek nie usiądzie do pisania dokumentu który jest wyrwany z rzeczywistości.
Tworzy się całość albo nie zawraca głowy. A dziś próbujecie szkolić ludzi w oderwaniu od zasad i normatywów które ich obowiązują.

Choć w sumie to winni Ci co takie idiotyzmy zatwierdzali  i próbują umocować w rzeczywistości. Taka spuścizna po tych co dziś chodzą i opowiadają  jacy to byli zajebiści.

Co do reszty to nie wiem czy jest sens się odnosić, zresztą  nadal nie wiem do którego dokumentu. 

Ale spytam z ciekawości dlaczego niema w normatywie przyrządu do autoasekuracji  i zaciskowego ?
 
--- Koniec cytatu ---

witam
Dawno nie byłem na tym forum, zacząłem temat i jestem zobowiązany zająć stanowisko w tej dla mnie nawet nie dyskusji tylko monologu bzdetów w cudzysłowu DOBREJ ZMIANY.

Nazwa Dobra Zmiana kojarzy mi się jak sama nazwa wskazuje na coś dobrego , coś co strażakom kojarzy się z dobrem strażaków, nastawieniem na rozwiązaniem problemu, próbom  rozmowy na argumenty. Czego w wypowiedziach pana pod nazwą DOBRA ZMIANA nie ma . Jest za to krytyka, narzekanie i mówienie o złe nienapisanych, stworzonych ZASADACH, PROGRAMACH. Przyznaję iż wszystko można zrobić lepiej , poprawić ale na słowa ŹLE  należy podać co jest źle . Trochę przypomina mi to pewne rządy ....
Ale do konkretów czy pan Dobra Zmian jest w stanie odpowiedzieć
1 - czy w PSP , OSP obowiązują przepisy prawa Praca
2 - czy  Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 września 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków bezpieczeństwa i higieny służby strażaków Państwowej Straży Pożarnej wg zainteresowanego to DOBRY DOKUMENT a jak nie TO DLACZEGO ??
3 - CO MU SIĘ NIE PODOBA W PROGRAMACH I PRZEDE WSZYSTKIM DLACZEGO ???

Podstawa odpowiedz  na te pytanie do dla mnie dowód iż Panu zależy na dobru zmiany .....
Janusz
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej