Autor Wątek: Prosze o Opinie  (Przeczytany 3686 razy)

Offline kuba10101

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Prosze o Opinie
« dnia: Luty 24, 2016, 23:21:06 »
witam .  mam  20 lat  . od dziecka  pasjonuje się strażą   ,kocham ten zawód  I szanuję ludzi  którzy  go wykonują .   sam należę do   ochotniczej straży pożarnej.   biorę czynny udział w akcjach .    od najmlotrzych lat wiedzialem ze chce   zostac strazakiem   wiec   robiłem  wszystko co mogło by  mi w tym pomuc , między innymi :
Posiadam kurs  Podstawowy strażaka OSP
kurs Dowódców ,techniczny ,pierwszej pomocy . szkolenie  LPR
prawo jazdy kat: T,B,C
kurs obsługi  pilarek ,agregatów Prądotwórczych.  ruchomych platform .żurawi przyjezdnych (HDS)
 kurs  pletwo nurka . Posiadam wykształcenie  średnie  ,lecz nie posiadam zdanej matury .
 moja sprawność fizyczną jest bardzo dobra .
chciałbym  aby  doświadczeni  strażacy  głównie  Z PSP  powiedzieli mi czy mam szansę  dostać się  do  Państwowej Straży Pożarnej      zwykłym  naborem , tak zwanym z ulicy .  proszę o sensowne  opinie    ponieważ bardzo mi zależy aby   dostać się do straży  .    I co jeszcze mógłbym  zrobić   W takim wypadku . pozdrawiam  ;)

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Prosze o Opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2016, 23:28:25 »
najlepiej poczytać forum, wszystko jest :)

Offline Pączkin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Cel - PSP
Odp: Prosze o Opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2016, 23:29:02 »
Wg mnie, pierwsze co powinieneś zrobić, to zainwestować w słownik. Druga sprawa to szukanie na forum miliona takich samych tematów.

Offline lebork87

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
  • pdf
Odp: Prosze o Opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2016, 09:13:24 »
Każdy ma szanse ty nawet bardziej realne, jest tam jeszcze test sprawnościowy, rozmowa.