Autor Wątek: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2  (Przeczytany 17584 razy)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2016, 00:52:42 »
Czyli niestety w pełni mam rację w poprzednim poście i tak się to wszystko kula.  :gwiazdki:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2016, 20:13:57 »
Skoro CNBOP nic nie robi aby ukrócić wprowadzanie niezgodnych ze świadectwem dopuszczenia rękawic, to przynajmniej KG PSP stanęła na wysokości zadania wysyłając pismo (BT-II-0754/26-23/2016) nawołujące do przekazywania do kontroli w CNBOP rękawic Fire MAX i w przypadku negatywnego wyniku, żądania wymiany na prawidłowe. My już swoje wysłaliśmy i czekamy na werdykt.   

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 01, 2016, 15:37:51 »
witam
czy ktoś już z was może sprawdzał wymieniane rekawice w cnbop? bo jakaś cisza :)

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 10, 2016, 19:30:40 »
Ok, tylko po co certyfikacja i kontrola certyfikacji CNBOP skoro to użytkownik ma sprawdzać produkt?

Offline superfire

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 365
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 11, 2016, 23:24:25 »
Są chyba z dwa przypadki w Polsce gdzie strażak uległ poparzeniu  w tych rękawicach . U nas wymienili (chyba ok 150 szt. w tym także nowe) ale z ciężkim bólem nie obyło się bez wsparcia prawników i cnbop .

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 13, 2016, 00:11:02 »
nie obyło się bez wsparcia prawników i cnbop .
W końcu chyba po to jest to cnbop. Ponad 4 miesiące się czaili aby cofnąć świadectwo dopuszczenia. Ciekawe co ich do tego popchnęło, bo chyba nie informacja, że rękawice nie spełniają ich wymagań, bo o tym wszyscy wiedzą od listopada 2015r.

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2016, 21:09:54 »
CNBOP cofnęło firmie Kewa Eco wszystkie świadectwa na rękawice i kominiarki , jest procedura wymiany "podobno" tylko na co? zamienił stryjek siekierke na kijek?

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 29, 2016, 00:47:21 »
Po 6 miesiacach od wykrycia sprawy, ale się sprężyli  :gwiazdki: :klol:

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 29, 2016, 13:11:35 »
CNBOP cofnęło firmie Kewa Eco wszystkie świadectwa na rękawice i kominiarki , jest procedura wymiany "podobno" tylko na co? zamienił stryjek siekierke na kijek?

O proszę... FM2 wymieniono mi na nowe tego samego producenta, przy czym (według "instrukcji postępowania") można stwierdzić, że membrana może występować. Ciekawy jestem jak się rozwinie sprawa...
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2016, 10:06:11 »
CNBOP cofnęło firmie Kewa Eco wszystkie świadectwa na rękawice i kominiarki , jest procedura wymiany "podobno" tylko na co? zamienił stryjek siekierke na kijek?

O proszę... FM2 wymieniono mi na nowe tego samego producenta, przy czym (według "instrukcji postępowania") można stwierdzić, że membrana może występować. Ciekawy jestem jak się rozwinie sprawa...

nijak :)
firma zrobi sobie rękawice max fire i nadal będzie czołowym dostawcą w Polsce :)

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 05, 2016, 19:48:06 »
Dzisiaj dowiedziałem się, że pracownik CNBOP, który wykrył oszustwo firmy Kewa-eco już..... tam nie pracuje. 
Przypadek, czy może OSTRZEŻENIE dla pozostałych pracowników.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 06, 2016, 10:00:23 »
Cytuj
Dzisiaj dowiedziałem się, że pracownik CNBOP, który wykrył oszustwo firmy Kewa-eco już..... tam nie pracuje. 

Przytoczę swój post z grudnia tamtego roku.....
Świadczy to tylko o wiarygodności CNBOP.

Ten biedny chłopina, co wykrył ten babol to ma przechlapane.... Certyfikat nadany, kasa wzięta a tu niestety zonk.... A takie osobistości się podpisały pod certyfikatem. Dobrze, że nie było wypadku w służbie wynikającymi z nieprawidłowych ŚOI... Obie firmy poleciałby po kasie...
EGO = 1 / wiedza

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 06, 2016, 11:14:14 »
Dzisiaj dowiedziałem się, że pracownik CNBOP, który wykrył oszustwo firmy Kewa-eco już..... tam nie pracuje. 
Przypadek, czy może OSTRZEŻENIE dla pozostałych pracowników.

Nie pisz takich bzdur nie pracuje bo przeszedł do Komendy Głównej , której był zawsze pracownikiem oddelegowanym do CNBOP

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Rękawice FIRE MAX i FIRE MAX 2
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 06, 2016, 23:58:22 »
Przeszedł, a może go zabrali z CNBOP aby więcej nie "przeszkadzał" oszustom?