Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

12 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (11/12) > >>

radk177:
Właśnie zawitał do mnie listonosz :mellow: i odebrałem nagrodę w konkursie.
Najszczersze podziękowania dla organizatorów, za czas poświęcony na przeprowadzenie konkursu i dla sponsorów - za wspaniałe nagrody.
Konkurs był przeprowadzony na wysokim poziomie, o czym świadczą wyniki testu,
kto chciał sprawdzić swoją wiedzę miał ku temu ciekawą możliwość a także szansę na zdobycie nagrody.
Mnie się udało za co bardzo dziękuję jeszcze raz organizatorom i sponsorom.
:straz: Pozdrawiam ! :straz:

kruger:
U mnie również był listonosz i dostarczył paczkę z nagrodą. Polar ze sklepu ogniowego z pewnością poprawi komfort zimowych służb. Dziękuję organizatorom za bardzo dobre przygotowanie konkursu.

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla sponsorów.
Dziękuję  -_-

Dondzio18:
Z samego rańca  listonosz sprawił mega niespodziankę :) jestem najszczęśliwszym lucky-looserem :straz: Dziękuję za możliwość sprawdzenia się w konkursie, który był wg mnie na naprawdę dobrym poziomie :) każdy element nagrody wykorzystam zarówno u siebie jak i w mojej jednostce, pozdrawiam i dziękuję!

[załącznik usunięty przez administratora]

Levy:
Ja swoją nagrodę odebrałem dopiero w sobotę, bo listonosz trafił mnie akurat jak na służbie byłem. Ale do rzeczy: świetny zestaw nagród ^_^

Dla organizatorów wielkie słowa uznania! Za przygotowanie konkursu, za opracowanie testu, za zorganizowanie sponsorów... Zrobiliście kawał dobrej roboty :tuba:

Piecia123:
Świetny konkurs, świetne nagrody . Dziękuję wszystkim i słowa uznania dla organizatorów ;) Pozdrawiam :straz:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej