Rozwój osobisty i zawodowy > Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Harcerska (Młodzieżowa?) Drużyna Pożarnicza

(1/2) > >>

mario:
Czy spotkał się ktoś z Was z takim "tworem" jak Harcerska Drużyna Pożarnicza? Czy było to zorganizowane pod szyldem OSP?

Emil:
Opiekun MDP w mojej jednostce dzialal kiedys w harcerstwie i byl opiekunem Harcerskiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, z tego co wiem to jego drużyna nie działala "pod szyldem" żadnej OSP, tylko mieli kilkanascie zaprzyjaznionych jednostek. Wrazie pytan prosze pisac, postaram sie dowiedziec jak najwiecej na ten temat.

dat:
w powiecie grodzkim krakowskim jest taka - na osiedlu Bieżanów - z tego co wiem ich autko (chyba Żuk) garażowane jest na JRG 6 ale tylko slyszalem o tym - czy tak jest na pewno nie wiem ;)

ale drużyna istnieje na 100% w 2004 (czy 2005) czas zapiernicza  druhowie z naszej jednostki mieli wspolnie z nimi szkolenie podstawowe w PSP

Porta:
W moich rejonach nie spotkałem się z tym, choć ZHP jest tutaj bardzo "rozwinięte". Cóż, mam nadzieję, że kiedyś ich tam zobacze :rolleyes:

bulon:
HDP z zalozenia sa jednostkami samodzielnmii dzialaja w strukturze ZHP z tegpo powodu nie moga dzialac przy osp tylko we wspolpracy z osp.
w wawie byla jedna taka druzyna na ursusie i jedna w wolominie.
aktualnie trwa proba konsolidacji tych srodowisk HDP w calej polsce

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej