Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2767332 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3450 dnia: Październik 31, 2022, 20:48:46 »
Co jak co ktoś wie dlaczego w zeszłym roku z funkcji Z - Ca Wojewódzkiego w Szczecinie odwołano Grzegorza z Pyrzyc nawet nie dali infa na stronie KW PSP chodzi o zeszły rok
To się szybko ogarnąłeś  :rofl: Ale zapytaj w Stargardzie taka mała podpowiedz :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Marek99998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3451 dnia: Listopad 08, 2022, 18:44:22 »
ktoś wie dlaczego wyleciał powiatowy że Stargardu w jego miejsce mianowano z  - ca  miejskiego że Szczecina ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2022, 18:52:00 wysłana przez Marek99998 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3452 dnia: Listopad 08, 2022, 22:33:02 »
ktoś wie dlaczego wyleciał powiatowy że Stargardu w jego miejsce mianowano z  - ca  miejskiego że Szczecina ?
po raz kolejny
To się szybko ogarnąłeś  :rofl: Ale zapytaj w Stargardzie taka mała podpowiedz :rofl: :rofl:
Zapytaj o Gunatanamo Stargard... Bo w takich koszulkach potrafili strażacy (z tej KP) na zewnątrz wystąpić  :kwit:
Możesz też zapytać o zegar w intrenecie i o wieniec na pożegnanie tak, że Panowie twórcy chapeau bas...
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2022, 22:37:28 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Marek99998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3453 dnia: Listopad 14, 2022, 22:31:20 »
Odwołany Powiatowy że Stargardu niby ma zostać z - ca miejskiego w Szczecinie ale zobaczymy jak sprawa jeszcze wyjdzie

Offline anunaki2000

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3454 dnia: Marzec 12, 2023, 14:33:38 »
Z informacji od kolegów ten powiatowy ze Stargardu został przeniesiony do Szczecina na z-ce miejskiego, ale nie nacieszył się zbyt długo. Obecnie jest usunięty ze stanowiska. Ślad po nim zaginął.

Offline Marek99998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55



Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3458 dnia: Kwiecień 18, 2023, 22:12:48 »
A co ma być - zmiany będą. Zawsze były po wyborach zmiany w KG i większości KW, plus jakies w KP. Nic nowego.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3459 dnia: Kwiecień 18, 2023, 23:46:49 »
Jakieś w kp  :huh: gdzie wy się uchowaliście.

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3460 dnia: Kwiecień 19, 2023, 09:14:48 »
Tak, w moim województwie nie zawsze zmieniali sie KP. Może trudno w to uwierzyć, ale są czasem komendanci powiatowi pozbawieni ambicji politycznych - i bywa ze sie ostają.

Offline neonerpin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3461 dnia: Kwiecień 19, 2023, 10:34:14 »
No przecież PSP jest formacją apolityczną...

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3462 dnia: Kwiecień 19, 2023, 11:39:39 »
Zobaczysz co będzie w trakcie i po wyborach.
To akurat wiem  :mellow:
No przecież PSP jest formacją apolityczną...
Ta.... chyba z nazwy. Wiadomo, że nawet na poziomie powiatu stanowisko komendanta jest stanowiskiem politycznym.
Ciekawe na ilu obchodach dnia strażaka w tym roku ktoś zaprosi posłów innych niż z koalicji rządzącej  :rofl:
Si vis pacem, para bellum

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3463 dnia: Kwiecień 19, 2023, 14:29:06 »
No przecież PSP jest formacją apolityczną...
Po tylu latach w tej formacji dodam że z własnego doświadczenia to "politycznie ustawiane" są również:
- dowódca JRG
- jego zastępca
- dowódca zmiany i sporadycznie ale też to przerabiałem - jego zastępca.
No.. więc jesteśmy apolityczni.   

Offline Houte

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 212
  • PSP - Mój sposób na życie.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3464 dnia: Kwiecień 19, 2023, 14:57:20 »
No przecież PSP jest formacją apolityczną...

Nie zgrywaj się... i jeszcze plakaty z logiem słusznego ministerstwa :)

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3465 dnia: Kwiecień 19, 2023, 15:14:34 »
A i jeszcze trzeba dodać, że jesteśmy formacją bezwyznaniową, o czym świadczy obecność (ciągła) informacji o jakiejś pielgrzymce.  :fiuu:
Si vis pacem, para bellum

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3466 dnia: Kwiecień 20, 2023, 09:06:01 »
A i jeszcze trzeba dodać, że jesteśmy formacją bezwyznaniową, o czym świadczy obecność (ciągła) informacji o jakiejś pielgrzymce.  :fiuu:
Przeszkadza tobie tak bardzo informacja o pielgrzymce? Bo mi nie mimo iż ze mnie marny katolik. Sięgając pamięcią i do różnych źródeł, to jedynie mundur strażacki, czytaj strażacy, oraz nasze sztandary zawsze towarzyszyły w nabożeństwach i innych "imprezach" kościelnych. W czasach gdy milicja, wojsko i inne instytucje, prześladowały nas, obywateli to strażacy jako jedyna formacja mundurowa, miała jaja i nie dała się złamać (oczywiście były wyjątki, ale to mały promil) Nawet kolejarze byli bardziej podzieleni przez partie niż strażacy.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3467 dnia: Kwiecień 20, 2023, 10:10:38 »
Przeszkadza, że jest tak nachalnie promowana - informacja ma "wisieć" na stronie internetowej do bólu i ma być wypozycjonowanie na stronie głównej każdej komendy.
Przeszkadza mi również promowanie jedynego słusznego wyznania, a podobno mamy pod tym względem równość.
Si vis pacem, para bellum

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3468 dnia: Kwiecień 20, 2023, 11:29:00 »
Przeszkadza, że jest tak nachalnie promowana - informacja ma "wisieć" na stronie internetowej do bólu i ma być wypozycjonowanie na stronie głównej każdej komendy.
Przeszkadza mi również promowanie jedynego słusznego wyznania, a podobno mamy pod tym względem równość.
Na chwilę obecną, jesteś jedyny w PSP któremu to przeszkadza, statystyka do przyjęcia. A jak w pomorskim tzw. anioł tobą rządził to nie przeszkadzały tobie metody UB-ckie.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3469 dnia: Kwiecień 20, 2023, 12:25:29 »
Jedynym, który głośno o tym mówi.
A Anioł przez Ciebie wspomniany długo mną nie rządził. Nie było zresztą w tamtych czasach parcia na strony internetowe i inne media elektroniczne, żebym miał wiedzę o czymś.
Si vis pacem, para bellum

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3470 dnia: Kwiecień 20, 2023, 14:21:33 »
Kolego mroovka zapraszam do kg taki pan wyszczekany i ogarnięty ze aż nie możemy się kolegi doczekać w jednym z wiodących wydziałów. Śmiało niech się kolega nie lęka :-)

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3471 dnia: Kwiecień 20, 2023, 15:30:03 »
Dziękuję postoję.
Warszawa mi się nie podoba. Strasznie brzydkie i głośne miasto. No i daleko mam. Na dojazdy nie zarobię  ^_^
Poza tym jam nie godzien tych progów przestąpić. Lepsi są.
Ale odbiegamy od wątku i zaraz tu moderator wpadnie, i posprząta :rofl:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2023, 16:03:21 wysłana przez Mroovka »
Si vis pacem, para bellum

Offline ww112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3472 dnia: Kwiecień 21, 2023, 12:25:04 »
Kolego mroovka zapraszam do kg taki pan wyszczekany i ogarnięty ze aż nie możemy się kolegi doczekać w jednym z wiodących wydziałów. Śmiało niech się kolega nie lęka :-)

Panie Komendancie zamiast w prymitywny sposób próbować wpływać na to co piszą ludzie na tym forum, skomentuje Pan doniesienia (już dość stare, ale dopiero niedawno przypadkiem na nie trafiłem) opisane w artykule:

https://portal-mundurowy.pl/index.php/component/k2/item/15960-panstwowa-straz-pozarna-folwark-von-nogayow

Nie słyszałem o żadnym pozwie o naruszeniu dóbr osobistych, czy może jednak pozwy są?
Rozumując wprost – brak pozwów = informacje prawdziwe, czy może jest inaczej? Myślę że chętnych do poznania odpowiedzi jest wielu, więc jeśli znajdzie Pan czas pomiędzy szerzeniem kłamstw a działaniami propagandowymi, będę wdzięczny za komentarz.

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3473 dnia: Kwiecień 21, 2023, 16:26:33 »
A co ze strażakiem który komentował nie wygodne sprawy polityków ze swojej okolicy. I zostało wszczęte postępowanie i komisja w komendzie wojewódzkiej. Po jeden z polityków poskarżył się komendantowi

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3474 dnia: Kwiecień 21, 2023, 20:04:21 »
Może jednak wrócimy do tematu. Wiele pomysłów mi się nie podoba, ale jest dialog więc nie odchodzmy od tematu bo wróci ktos pokroju Pana LS i dialog się skończy.