Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2789803 razy)

sorbent

  • Gość
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 14, 2016, 13:49:05 »
ZZ zrobiły dużo dobrego ale tyle samo napsuły, szczególnie w małych km/p, ja omijam te grupę szerokim łukiem, ale prawdą jest że niektórzy pier........ trzy po trzy jakie to będą zmiany po komendach, i namawiają w ten sposób do zapisywania się obiecując kolorową przyszłość.... A myślę że i na nich też przyjdzie pora... Może jeszcze doczekam.. Mnie najbardziej boli że między ZZ nie ma współpracy a rywalizacja przez co są słabo wydolne ale tak to jest jak wielu ma parcie na władze

Właśnie, zamiast współpracy w większości jest niezdrowa rywalizacja.

Offline linkapol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 14, 2016, 15:18:52 »
Ja słyszałem, że żadnych zmian kadrowych nie będzie na poziomie powiatów, gdyż nasz obecnie panujący 01 w maju dostanie generała i odchodzi. Przyjdzie następny dopiero ten zacznie czystki. Ile w tym prawdy zobaczymy. Czas pokaże. Maj już niedługo.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 14, 2016, 16:13:43 »
Ja słyszałem, że żadnych zmian kadrowych nie będzie na poziomie powiatów, gdyż nasz obecnie panujący 01 w maju dostanie generała i odchodzi. Przyjdzie następny dopiero ten zacznie czystki. Ile w tym prawdy zobaczymy. Czas pokaże. Maj już niedługo.
Watpie. Jednak prawdą jest, że zmiany w powiatach idą w żółwim tempie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 16:26:04 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 14, 2016, 23:50:48 »
Zmiany w powiatach pewnie stanęły z powodu kasy . Odchodzący KW i Z-ca KW oraz dobrowolnie niektórzy powiatowi i miejscy zapewne wyczyścili całkowicie kase na odprawy  i raczej trzeba poczekać do nowego roku budżetowego

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwiecień 15, 2016, 05:17:18 »
Ja słyszałem, że żadnych zmian kadrowych nie będzie na poziomie powiatów, gdyż nasz obecnie panujący 01 w maju dostanie generała i odchodzi. Przyjdzie następny dopiero ten zacznie czystki. Ile w tym prawdy zobaczymy. Czas pokaże. Maj już niedługo.

inkapol, czy wydaje Ci się, że nasz 01 jest takim [brak słowa], że wrócił z emerytury tylko po to aby otrzymać lampasy generała, a następnie iść z powrotem na emeryturę? I co dalej? Powiesi mundur z lampasami na ścianie, albo odda do muzeum w Mysłowicach lub na JRG 4? A może się będzie do niego [munduru] modlił? Mam wrażenie, że niektórzy piszą takie [zasłyszane] brednie wymyślone pomiędzy wyjazdami. Albo rzeczywiście w popłochu uciekający i pożegnania obawiający ploty te rozsiewają.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwiecień 15, 2016, 10:30:44 »
zoddali to są zaburzenia widzenia; miraże i inne fantasmagorie :rofl:
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwiecień 15, 2016, 13:39:05 »
Eqinox to w takim razie uważasz, że i w powiatówkach rządzili sami deb....Jak nie związkowiec to be i wynocha ze stanowiska??!!Dlaczego żółwim tempem? Bo może tak jak w opisanym przeze mnie przypadku, czołowi działacze związkowi nie maja kwalifikacji i trzeba odczekać aby troszeczkę ucichło. U mnie 01 i 02 nie związkowiec (nie ma co narzeakć na nich , bo może być gorzej) i sra... po portkach, bo działacze jętrzą i straszą, a o panoszeniu się w komendzie to szkoda pisać. Brak szacunku dla ludzi z wyzszym stopniem nie mówiąc już o wykształceniu i parą pod beretem :rofl:

Offline misiu8514

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwiecień 15, 2016, 16:25:58 »
W Kujawsko-pomorskim odchodzi z-ca Komendanta Wojewódzkiego
http://www.kujawy.psp.gov.pl/news.php?readmore=816

Offline ofi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 244
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwiecień 15, 2016, 19:40:19 »
Ja słyszałem, że żadnych zmian kadrowych nie będzie na poziomie powiatów, gdyż nasz obecnie panujący 01 w maju dostanie generała i odchodzi. Przyjdzie następny dopiero ten zacznie czystki. Ile w tym prawdy zobaczymy. Czas pokaże. Maj już niedługo.

inkapol, czy wydaje Ci się, że nasz 01 jest takim [brak słowa], że wrócił z emerytury tylko po to aby otrzymać lampasy generała, a następnie iść z powrotem na emeryturę? I co dalej? Powiesi mundur z lampasami na ścianie, albo odda do muzeum w Mysłowicach lub na JRG 4? A może się będzie do niego [munduru] modlił? Mam wrażenie, że niektórzy piszą takie [zasłyszane] brednie wymyślone pomiędzy wyjazdami. Albo rzeczywiście w popłochu uciekający i pożegnania obawiający ploty te rozsiewają.

Ja słyszałem dokładne to samo i to z wiarygodnego źródła, co więcej ze wskazaniem jego następcy (swoją drogą bardzo prawdopodobnego). Więc może jednak coś w tym jest, a jeżeli tak będzie to ... Pożyjemy - zobaczymy.

Offline Matrix1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwiecień 16, 2016, 00:26:35 »
Okazuje się,że Wasze wiarygodne źródła są niewiarygodne.

Offline ofi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 244
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwiecień 17, 2016, 19:29:46 »
Mów za siebie - moje ma około 75% skuteczności, więc nie jest źle jak na takie rozgrywki.

Offline Matrix1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwiecień 17, 2016, 20:05:34 »
Odnoszę się do tych konkretnych doniesień odnośnie 01.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwiecień 18, 2016, 18:21:19 »
http://www.tvn24.pl/szef-bor-i-strazy-granicznej-wrocili-do-czynnej-sluzby,636619,s.html
Nie tylko w PSP nie mieli żadnego mądrego oficera i trzeba było szukać na emce:))))), patologia i po co takie mądre szkoły, najlepiej to chyba byłoby coś zrobić w Moskwie....

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwiecień 21, 2016, 12:05:25 »
Eqinox gdzie twoja aktywność!! Brak polemiki na moje posty. Niewygodne!!!/ Też tak myślę :rofl:

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwiecień 21, 2016, 19:25:56 »
Officer sam ze sobą dyskutujesz?  :szalony:

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1140 dnia: Kwiecień 23, 2016, 06:43:43 »
Eqinox gdzie twoja aktywność!! Brak polemiki na moje posty. Niewygodne!!!/ Też tak myślę :rofl:

Słońca trochę wyszło to i wyszli na dwór, i siedzą, i piją, i świętują przejęcie władzy. Jak to solidaruchy.
A zmiany. A po co?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1141 dnia: Kwiecień 23, 2016, 12:12:54 »
Eqinox to w takim razie uważasz, że i w powiatówkach rządzili sami deb....
O nie nie, populacja Komendantów jest bardzo heterogeniczna, znam naprawdę wielu dobrych Powiatowych/Miejskich którzy rządzą już sporo lat, ale znam też takich którym władza po prostowała zwoje mózgowe i stali się geniuszami porównywalnymi ( w ich mniemaniu) do Alberta Einsteina.
Eqinox gdzie twoja aktywność!! Brak polemiki na moje posty. Niewygodne!!!
 
Wiosenne porządki w koło domu i na działce.
Słońca trochę wyszło to i wyszli na dwór, i siedzą, i piją, i świętują .
Nie no lepiej siedzieć w mieszkaniu i pleść bzdury trzy po trzy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2016, 13:17:11 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1142 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:10:42 »
Czy to prawda ze KG wydał zakaz nowym wojewodzkim odwoływania powiatowych i miejskich?? Bo podobno w WLKP  nie można? Czy w innych województwach też?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1143 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:18:25 »
Czy to prawda ze KG wydał zakaz nowym wojewodzkim odwoływania powiatowych i miejskich?? Bo podobno w WLKP  nie można? Czy w innych województwach też?
Nie sądzę, popatrz na strony KW
http://www.kwpsp.wroc.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=15&Itemid=236
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1144 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:23:54 »
Czy to prawda ze KG wydał zakaz nowym wojewodzkim odwoływania powiatowych i miejskich?? Bo podobno w WLKP  nie można? Czy w innych województwach też?

podobno było coś takiego ale z tego co wiem zostało to już odwołane także czas pokaże...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1145 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:45:59 »
podobno było coś takiego ale z tego co wiem zostało to już odwołane także czas pokaże...
Ciekawe masz źródła informacji :rofl:
Daj telefon do źródła :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1146 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:49:45 »
Czy to prawda ze KG wydał zakaz nowym wojewodzkim odwoływania powiatowych i miejskich?? Bo podobno w WLKP  nie można? Czy w innych województwach też?
Nie sądzę, popatrz na strony KW
http://www.kwpsp.wroc.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=15&Itemid=236
Czyli jednak można... może koledzy z WLKP wypowiedzą się na ten temat...

Offline kamo001

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Dyżurny Operacyjny- EMERYT
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1147 dnia: Kwiecień 24, 2016, 13:30:53 »
A co koledzy z wlkp.  Żadnych zmian na razie nie ma. Nawet zastępcy KW zostali. Ponoć jeden z nich do końca kwietnia. Następca już ponoć jest. A w terenie cisza. Wszyscy pewni na stanowiskach. Nawet żadnych "plotek". I tak chyba pozostanie.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1148 dnia: Kwiecień 25, 2016, 10:10:46 »
Ta presja jaka jest na plecach tych KW co.jeszcze zostali musi wywoływać strach. Ciekawe jak długo jeszcze

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #1149 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:12:20 »
ddz.doba.pl/artykul/komentarz/13140/15/79111/0/#commentactive
 są zmiany w Dzierżoniowie :)