Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2767257 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #875 dnia: Luty 27, 2016, 18:33:21 »
Ged.... był takim samym fanatykiem ZZ jak Ty i chociaż coś było czarne i przeciw ZZ to On pisał, że jest białe- Komplement w pełni ^_^Rozśmieszyłeś mnie z tymi "tłustymi"8 latami ZZ- jak to zarząd zwłaszcza z O. robili wszystko dla dobra strażaków. Wskaż mi kolego te sukcesy, bo ja widocznie ślepy jestem, a ja mogę dać przykład że ZZ nic nie zrobił np. pierwszy i najświeższy przykład- wyśmiewana i budząca kontrowersje sprawa kwalifikacji zawodowych- co zrobił ZZ w tym temacie, można było zablokować, protestować , na uszach powinien stanąć cały ZZ, a zrobił całe g.
I na koniec pisanie o kimś kogo nie znasz, że jest łajdakiem to dopiero szubrastwo w wykonaniu OFICERA!!!!
Po pierwsze nie wkładaj do moich ust swoich fantasmagorii. Nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawkę: bo ciebie "łajdakiem" nie nazwałem, nigdzie o "tłustych" latach ZZ nie pisałem, a "szubrawstwem" nazywam konkretne zachowania a nie Ciebie to dwie różne sprawy.
Deregulację (w części dotyczącej Ustawy o PSP) bo tak się poprawnie nazywa sprawę kwalifikacji o których mówisz opracowano na Podchorążych  i nie podano do publicznej wiadomości bo wiadomo by było, że ludzie wyjdą na ulicę. KG bał się powiedzieć prawdę! I próbował na ostatnią chwilę wprowadzić bardzo niekorzystne dla "zwykłych" strażaków rozporządzenie kwalifikacyjne ale na szczęście nie zdarzył.
Żadne podwyżki w ciągu ostaniach 8 lat nie zostały wywalczone przez KG wszystkie wywalczyły ZZ. To ZZ działające w PSP spowodowały że ustawa emerytalna objęła tylko nowo przyjętych bo projekt był o wiele bardziej restrykcyjny.
Czyli porównanie do Ged... to komplement więc dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2016, 18:45:02 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #876 dnia: Luty 27, 2016, 19:35:04 »
Apeluję do moderatorów żeby zapanowali nad offtopem dot. ZZ w każdym możliwym temacie...

Jest dział podrzędny Związki Zawodowe i tam obrzucajcie się gównem do woli. Czego nie dotyczył by temat, to przychodzi czas, że poruszany jest temat związków, a wtedy już kompletnie można zapomnieć o rzeczowej dyskusji związanej z tematem, bo zaczyna się piękna gównoburza o tym co zrobiły, a czego nie zrobiły związki zawodowe :wall:
O osobistych wycieczkach niektórych już nawet nie będę wspominał, bo tego typu przepychanki pomiędzy użytkownikami powinny być załatwiane na PM, a nie na ogólnopolskim forum.

Rzygać się chce.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #877 dnia: Luty 27, 2016, 19:42:07 »
Levy Masz za to brovara.. Chciałem to samo wydukać ale pomyślałem że i tak ktoś mnie obs** błotem.. Ludzie Macie po kilkanaście albo kilkadziesiąt lat służby a dialogi jak w piaskownicy..Mniemam że oficerowie.. Panowie !!!

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #878 dnia: Luty 27, 2016, 20:14:04 »
...
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:35:44 wysłana przez solosar »

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #879 dnia: Luty 27, 2016, 20:42:39 »
Wróbelki ćwierkają ze Łódzki Komendant Wojewódzki odwołany. Idą zmiany w Łódzkim. :szalony: :tuba:



Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #880 dnia: Luty 27, 2016, 21:02:06 »
Wróbelki ćwierkają ze Łódzki Komendant Wojewódzki odwołany. Idą zmiany w Łódzkim. :szalony: :tuba:
Życzę Wam w Łódzkim tak pozytywnej zmiany jaka nastąpiła w WLKP ;)

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #881 dnia: Luty 27, 2016, 21:17:11 »
Dokładnie, mam nadzieje ze przykład z WLKP rozleje się na Polskę i może wtedy co niektórzy spojrzą z poszanowaniem na PSP, bo to co się działo do tej pory to jakaś żenada. Komendant L. przez te lata robił wszystko by strazacy z PB mieli pod górkę. i dzięki za to że już go nie ma!!!!!
ps. Tak jak ktoś wcześniej napisał stopień powinien być przypisany do stanowiska i nie było zadnych problemów z inerpretacja przepisów kwalifikacyjnych w PSP, a tak jest jak jest, nikt nic nie wie, młodzi z 5 letnim stażem dostają awanse na ** a strazacy z 20 letnim kopa w d..e( i po takich samych szkołach , to co o tym świadczy).

Czas na konkretne zmiany, bo rządzący do tej pory w PSP się pogubili chyba :gwiazdki:

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #882 dnia: Luty 27, 2016, 21:22:41 »
zgadzam się z tymi słowami kolego :straz:

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #883 dnia: Luty 27, 2016, 21:42:46 »
Miejmy nadzieję, że nowy 01 WLKP dostanie powołanie już na stałe po miesiącu  :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #884 dnia: Luty 27, 2016, 23:30:27 »
Wróbelki ćwierkają ze Łódzki Komendant Wojewódzki odwołany. Idą zmiany w Łódzkim. :szalony: :tuba:
Pomalutku dobra zmiana dojdzie do każdego województwa  :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #885 dnia: Luty 28, 2016, 01:16:04 »
Wróbelki ćwierkają ze Łódzki Komendant Wojewódzki odwołany. Idą zmiany w Łódzkim. :szalony: :tuba:
Życzę Wam w Łódzkim tak pozytywnej zmiany jaka nastąpiła w WLKP ;)
Podobnie jak WLKP będzie to przewodniczący  ZZ:-))
bolo75

Offline cruelm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #886 dnia: Luty 28, 2016, 06:13:56 »
Panowie a co z pomorskim ?
Dużo osób patrzy z nadzieją na zmiany w KW i KM/KP PSP.
Czyżby aż tak się AR zasłużył, że powinien zostać ?
pozdr.

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #887 dnia: Luty 28, 2016, 09:27:57 »
Łódzkie -01 - D-ca JRG 8 Łódź,  :wacko:

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #888 dnia: Luty 28, 2016, 09:44:14 »
Panowie a co z pomorskim ?
Dużo osób patrzy z nadzieją na zmiany w KW i KM/KP PSP.
Czyżby aż tak się AR zasłużył, że powinien zostać ?
pozdr.

Na razie będzie po staremu. Anioła nie chcą ruszać bo się góra boi że pociągnie za sobą inne osoby. W myśl przysłowia pewnych żeczy się nie rusza.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #889 dnia: Luty 28, 2016, 10:19:54 »
Na razie będzie po staremu. Anioła nie chcą ruszać bo się góra boi że pociągnie za sobą inne osoby. W myśl przysłowia pewnych żeczy się nie rusza.
Nie widzisz, że dobra zmiana postępuje powoli. Myślę, że do świąt będziesz mógł świętować  :milcz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ryflak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #890 dnia: Luty 28, 2016, 10:51:02 »
Pomorski 01 będzie jutro (czy też pojutrze) świętował 10 lat na stanowisku. Doliczając kolejne 10 jako z- ca to już 20 lat w rubryce "zawód" wpisuje "komendant woj".  A tak na marginesie - ma (czy miał) ktoś więcej na takim stołku ?

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #891 dnia: Luty 28, 2016, 13:54:27 »
Pomorski 01 będzie jutro (czy też pojutrze) świętował 10 lat na stanowisku. Doliczając kolejne 10 jako z- ca to już 20 lat w rubryce "zawód" wpisuje "komendant woj".  A tak na marginesie - ma (czy miał) ktoś więcej na takim stołku ?

Niestety jakość  nie poszła w parze z ilością  lat. Tutaj zachodzi zależność odwrotnie proporcjonalna do wysługi. Aż chciało by się Bierwiaczonka zaśpiewać. Kto słyszał ten wie.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 14:05:29 wysłana przez Babol »

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 330
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #892 dnia: Luty 28, 2016, 16:24:55 »
Łódzkie
jako 02 podobno z-ca miejskiego z łodzi
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #893 dnia: Luty 28, 2016, 17:53:59 »
Łódzkie
jako 02 podobno z-ca miejskiego z łodzi
Na 90% ma to być z - ca Km w Łodzi, fajne jest to,że KW ma być człowiek z rekomendacją Zz"S" a jego zastępca dostał błogosławieństwo Floriana.Liczymy na dobrą zmianę.
bolo75

Offline wojteko76

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #894 dnia: Luty 28, 2016, 18:30:18 »
Witam z tego co się dowiedziałem po wideokonferencji, która trwała rekordowo tylko 5 minut to 01 z wlkp będzie bacznie się przyglądał wydatkowaniu przez KM i KP pieniążków z funduszu nagród. Ogólnie nastawienie u mnie w kp na pb i psk super miejmy tylko nadzieję że nasz nowy 01 nie zmieni punktu widzenia. Ponadto zgodnie z decyzją KG wszystkie ruchy personalne powyżej z-cy D-cy Zmiany bez zgody KG nadal wstrzymane.  Pozdrawiam wszystkich :)

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #895 dnia: Luty 28, 2016, 19:32:54 »
zgodnie z decyzją KG wszystkie ruchy personalne powyżej z-cy D-cy Zmiany bez zgody KG nadal wstrzymane.
widziałeś tą decyzję?

Wracając do tematu - wszystkim powołanym życzę sukcesów w służbie.

Offline wojteko76

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #896 dnia: Luty 28, 2016, 21:43:00 »
Pismo z 13 stycznia 2016 r KG PSP GK-I-0754/1-1/16  poproś kogoś z PSK to Ci odnajdzie :) Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #897 dnia: Luty 28, 2016, 21:45:51 »
zgodnie z decyzją KG wszystkie ruchy personalne powyżej z-cy D-cy Zmiany bez zgody KG nadal wstrzymane.
widziałeś tą decyzję?

Wracając do tematu - wszystkim powołanym życzę sukcesów w służbie.
Przyszło jeszcze doprecyzowanie.
Ale ogólnie o to chodzi, że nie ma bez zgody KG awansowania na wyższe stanowiska ale z tego co widziałem zaczynało się to od 11 grupy czyli naczelników w KP.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ponczo83

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #898 dnia: Luty 29, 2016, 12:15:20 »
Łódzkie
jako 02 podobno z-ca miejskiego z łodzi
Zmiany w piątek 5 marca ciekawe czy się potwierdzi
01 za A.W. --- J.W.
02 za M.K. --- G.J.
02 P.S. zostaje

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #899 dnia: Marzec 01, 2016, 20:39:08 »
Gostek po pedagogice, który doświadczenie w straży ma jedynie z poziomu Węgrowca, został KW, a wy mówicie, że to dobra zmiana?
Napluto wam w twarz, koledzy z wielkopolski.