Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2786980 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 29, 2016, 09:53:49 »
Piękna ,bo na zamku lubelskim
Piękna bo fajny człowiek zostaje KW.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline szopoo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #701 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:07:02 »
tzn G. A.?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #702 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:29:42 »
tzn G. A.?
No jasne, że tak!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline szopoo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #703 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:37:52 »
to profesjonalizm i kultura przede wszystkim

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #704 dnia: Styczeń 29, 2016, 13:42:55 »
A jak z zastępcami w lubelskim kto??

Offline strazacki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 29, 2016, 15:14:29 »

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #706 dnia: Styczeń 29, 2016, 15:22:48 »
Coś tam wiadomo , ale okazuje się że do dnia powołania wszystko może się zmienić :) więc lepiej nie palić kandydatów.

Offline strazacki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 29, 2016, 15:40:54 »
Coś tam wiadomo , ale okazuje się że do dnia powołania wszystko może się zmienić :) więc lepiej nie palić kandydatów.

Zgadza się :) choć słychać było głośno o tej kandydaturze..:)

Ciekawe jak nowy szef będzie zapatrywał na powiatowych. Myślisz ,że będzie również rewolucja? 

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 29, 2016, 16:08:03 »
Zmiany w kierownictwie dolnośląskiej KW PSP Wrocław.


"Decyzją ministra MSWiA, odwołany został dotychczasowy komendant nadbryg. Andrzej Szcześniak.
Na stanowisko dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego KW PSP we Wrocławiu, decyzją ministra MSWiA, powołany został dotychczasowy komendant miejski PSP w Legnicy st. bryg. Adam Konieczny. "

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Zmiany-w-kierownictwie-dolnoslaskiej-PSP/idn:35830

Offline strażaczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 29, 2016, 16:30:27 »
Zmiany w kierownictwie dolnośląskiej KW PSP Wrocław.


"Decyzją ministra MSWiA, odwołany został dotychczasowy komendant nadbryg. Andrzej Szcześniak.
Na stanowisko dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego KW PSP we Wrocławiu, decyzją ministra MSWiA, powołany został dotychczasowy komendant miejski PSP w Legnicy st. bryg. Adam Konieczny. "

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Zmiany-w-kierownictwie-dolnoslaskiej-PSP/idn:35830

Bardzo dobra i długo wyczekiwana zmiana :straz:
Gratuluje i życzę powodzenia

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 29, 2016, 16:33:09 »
Coś tam wiadomo , ale okazuje się że do dnia powołania wszystko może się zmienić :) więc lepiej nie palić kandydatów.

Zgadza się :) choć słychać było głośno o tej kandydaturze..:)

Ciekawe jak nowy szef będzie zapatrywał na powiatowych. Myślisz ,że będzie również rewolucja?
Kiedyś pisałem , wielkiej rewolucji nie będzie ale te Komendy o których było głośno z pewnością otrzymaja nowych 01, z tego samego powodu nie bedę wymieniał :) kto śledzi forum to wie,



Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 29, 2016, 18:11:19 »

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 31, 2016, 15:54:43 »
W lubelskim nikt nie będzie płakał po największym nieporozumieniu ostatnich lat. Człowieka tak prymitywnego nigdy nie powinno było być na tym stanowisku. "No i tego, no."

Offline viscum

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #715 dnia: Luty 01, 2016, 08:26:05 »
Dlaczego mój post z zapytaniem , oto czy ktoś wie co za zmiany szykują się w Pomorskim zostaje usuwany?????
Czy nie wygodne pytania zostają usuwane???
Przecież nie naruszają regulaminu!

Pozdrawiam.

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #716 dnia: Luty 01, 2016, 09:09:14 »
A co na śląsku się szykuje?  Wiadomo coś w temacie? 
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #717 dnia: Luty 01, 2016, 09:16:10 »
Dlaczego mój post z zapytaniem , oto czy ktoś wie co za zmiany szykują się w Pomorskim zostaje usuwany?????
Czy nie wygodne pytania zostają usuwane???
Przecież nie naruszają regulaminu!

Pozdrawiam.
bo żadnych zmian na 100% nie bedzie

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #718 dnia: Luty 01, 2016, 09:32:56 »
A co na śląsku się szykuje?  Wiadomo coś w temacie?

Dlaczego mój post z zapytaniem , oto czy ktoś wie co za zmiany szykują się w Pomorskim zostaje usuwany?????
Czy nie wygodne pytania zostają usuwane???
Przecież nie naruszają regulaminu!

Pozdrawiam.

Masz rację nie narusza regulaminu, ale nic też nie wnosi do dyskusji  w tym temacie;).
Jeżeli jakiekolwiek będą zmiany to z pewnością się dowiesz w odpowiednim czasie. Tego nie da się ukryć :)

Pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline viscum

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #719 dnia: Luty 01, 2016, 10:56:43 »
Ok. Dzięki za odpowiedz.

Offline strazacki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 01, 2016, 14:23:07 »
Pożegnanie ze służbą nadbryg. Marka Kowalskiego, zastępcy komendanta głównego PSP

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Pozegnanie-ze-sluzba-nadbryg.-Marka-Kowalskiego-zastepcy-komendanta-glownego-PSP/idn:35832

Chyba jeszcze trochę tych lampasów zostało.. :)

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 01, 2016, 15:09:29 »
Trochę nowych twarzy pojawiło się także w wydziałach KG.

Offline remi28

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 02, 2016, 17:29:07 »
Witam. Ciągle słyszę o pożegnaniu komendantów wojewódzkich,  przekazaniu obowiązków. Natomiast nie wiem jak to odbyło się w Krakowie. Doszły mnie wieści, iż niezbyt elegancko. Może wiecie coś na ten temat.

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 02, 2016, 19:34:40 »
Pożegnania, powitania... Emocje, często niezdrowe. Warto? Jaki wpływ mamy na polityków, którzy zmieniają komendantów? Czy komendant z "nadania" jest moim komendantem? O co będzie dbał komendant z "nadania"? Moim zdaniem dopóki ktoś nie zmieni naszej ustawy i nie wprowadzi konkursów na komendantów i ich kadencyjności, dopóty będziemy się emocjonować zmianami do głębi politycznymi. Gdyby na wybór komendanta wpływ miał PB oraz pozostali z KP/KM - komendant byłby "nasz" i z pewnością - chcąc się utrzymać na następna kadencję - dbałby o nasze interesy. A w obecnej sytuacji mamy taką PSP jaką nam zafundują politycy: Polityczną Straż Pożarną. I w takiej PSP służymy - bo musimy służyć. Mam tylko wątpliwości komu służymy - obywatelom czy politykom.

A o Krakowie też słyszałem - od 2008 r. docierają do mnie ciekawe opowieści. Mam wrażenie że to temat nie tylko na książkę. Jedynym zaskoczonym finałem opowieści jest chyba tylko on sam.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #724 dnia: Luty 02, 2016, 21:02:11 »
Pożegnania, powitania... Emocje, często niezdrowe. Warto? Jaki wpływ mamy na polityków, którzy zmieniają komendantów? Czy komendant z "nadania" jest moim komendantem? O co będzie dbał komendant z "nadania"? Moim zdaniem dopóki ktoś nie zmieni naszej ustawy i nie wprowadzi konkursów na komendantów i ich kadencyjności, dopóty będziemy się emocjonować zmianami do głębi politycznymi. Gdyby na wybór komendanta wpływ miał PB oraz pozostali z KP/KM - komendant byłby "nasz" i z pewnością - chcąc się utrzymać na następna kadencję - dbałby o nasze interesy.
Większego bzdeta w tym roku nie słyszałem a to dopiero początek roku.. Może konkurs na największego wazeliniarza, najładniejszego, popieranego w PB przez kogo? ZZ, drugi ZZ, kierowców, dowódców, stażystów?? Przeczytaj człowieku swój post jeszcze raz, weź głęboki oddech i skup się na czymś innym niż takie myślenie....
EGO = 1 / wiedza