Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2782680 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 20, 2016, 14:47:11 »
Nie ma żadnego wyjaśnienia bo żaden głównemu wyżej ...nie podskoczy. Pismo było dedykowane wojewódzkim a to że puścili je w dół to już inna sprawa i teraz powiatowi straszą oddolnie.
Zadzwoń do przewodniczącego wojewódzkiego.... To się zdziwisz :D Pisma są już dzisiaj w KW.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Romek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 20, 2016, 15:33:31 »
łatwiej kijek pocieńkować niż go potem pogrubasić

Offline Oxandrolon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 196
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 20, 2016, 20:31:02 »
Wg mnie chodzi o emerytury, nagrody roczne, dopłaty do wypoczynku, mieszkaniówki itp. - czyli wszystko to na co KP/KM/KW nie ma wpływu, a co ma obowiązek zrealizować.
Wygrzebcie  :kwit: bo już jest wyjaśnienie do tego pisma.... Mówiłem ku...rcze, że nie dotyczy ono zwykłych ale mnie jak zawsze nikt nie słucha.
Ja również  ^_^
Czasem się zastanawiam co łatwiejsze - przebić mur głową, czy przekonać do czegoś upartego jak osioł strażaka, który dla potwierdzenia swoich domysłów i teorii będzie radośnie interpretował pojęcia i przepisy w sposób, którego logika znana jest tylko jemu  ^_^

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 20, 2016, 20:49:29 »
Wg mnie chodzi o emerytury, nagrody roczne, dopłaty do wypoczynku, mieszkaniówki itp. - czyli wszystko to na co KP/KM/KW nie ma wpływu, a co ma obowiązek zrealizować.
Wygrzebcie  :kwit: bo już jest wyjaśnienie do tego pisma.... Mówiłem ku...rcze, że nie dotyczy ono zwykłych ale mnie jak zawsze nikt nie słucha.
Ja również  ^_^
Czasem się zastanawiam co łatwiejsze - przebić mur głową, czy przekonać do czegoś upartego jak osioł strażaka, który dla potwierdzenia swoich domysłów i teorii będzie radośnie interpretował pojęcia i przepisy w sposób, którego logika znana jest tylko jemu  ^_^

Dlatego jak przysłowie mówi. .." Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona Cię doświadczeniem.."

Niestety jest mi bardzo przykro, że jest straszne zepsucie w PSP. Niech ktoś proszę napisze że u niego w komendzie jest super i za 01 w ogień wszyscy pójdą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 07:56:50 wysłana przez Babol »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 20, 2016, 21:02:19 »
Niestety jest mi bardzo przykro że jest straszne zepsucie w PSP. Niech ktoś proszę napisze że u niego w komendzie jest super i za 01 w ogień wszyscy pujdą.
Zaskocze cię znam taką KP. ALe to mała powiatówka.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 20, 2016, 21:02:28 »
Niezły babol..[ort].. U mnie nie jest ok ale myślę, że są KM/KP gdzie myśli się pozytywnie. Być może Gniezno zabierze głos? Tam chyba 02 ma zajawkę... No rozkład sprzętu w skrytkach zna na pewno bo doświadczyłem tego osobiście :)

Offline romana

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 20, 2016, 23:03:47 »
Niestety jest mi bardzo przykro że jest straszne zepsucie w PSP. Niech ktoś proszę napisze że u niego w komendzie jest super i za 01 w ogień wszyscy pujdą.
Zaskocze cię znam taką KP. ALe to mała powiatówka.
w woj. łódzkim?  :mellow:

Offline Strazak123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 21, 2016, 00:27:17 »
Kiedy w pomorskim coś się zmieni. Jest tu taka KP w której 01 siedzi na stołku od 91r a wcześniej był przez 4 lata zastępcą, a 02 ma już 40 lat służby tylko w PSP. Ciężko z nimi coś zmienić na lepsze.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:07:55 »
Co tak ciężko napisać i znaleźć choć jedną kp czy km czy kw? Gdzie jest dobrze i miło się  służby pełni? Gdzie z chęcią człowiek do służby się stawia i nawet urlopu nie chce brać bo mu tęskno bardzo za chęcią niesienia pomocy innym? Zobaczcie sami jak piszecie! Może gdzieś  jest,  słyszałem o takiej.....to się robi jak opowieści z bajki. Jak bym napisał gdzie jest syf i kolesiostwo i zasada BMW, to zaraz przykłady leciały by jak z rękawa. Niestety moderator na to nie pozwoli. Chyba tylko wyprowadzić ich na pustynię jak tysiące lat temu i przez 40lat przegonić aby ostatnie kanalie padły wtedy może  w PSP się poprawi.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:16:17 »
Co tak ciężko napisać i znaleźć choć jedną kp czy km czy kw? Gdzie jest dobrze i miło się  służby pełni? Gdzie z chęcią człowiek do służby się stawia i nawet urlopu nie chce brać bo mu tęskno bardzo za chęcią niesienia pomocy innym? Zobaczcie sami jak piszecie!
Sory znam dwie takie powiatówki. Ale w przerażającej większości w KM/KP rządzą możnowładcy jak z horroru.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Haix

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 21, 2016, 09:44:09 »
Co tak ciężko napisać i znaleźć choć jedną kp czy km czy kw? Gdzie jest dobrze i miło się  służby pełni? Gdzie z chęcią człowiek do służby się stawia i nawet urlopu nie chce brać bo mu tęskno bardzo za chęcią niesienia pomocy innym? Zobaczcie sami jak piszecie! Może gdzieś  jest,  słyszałem o takiej.....to się robi jak opowieści z bajki. Jak bym napisał gdzie jest syf i kolesiostwo i zasada BMW, to zaraz przykłady leciały by jak z rękawa. Niestety moderator na to nie pozwoli. Chyba tylko wyprowadzić ich na pustynię jak tysiące lat temu i przez 40lat przegonić aby ostatnie kanalie padły wtedy może  w PSP się poprawi.
Po prostu przychodźmy na służbę z nastawieniem niesienia pomocy potrzebującym. A o wszystkich nieprawidłowościach, łamania przepisów nie przestrzegania bhp itp. powinno mówić się głośno.

Offline Walek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 21, 2016, 09:46:14 »
Możnowładcy nie są wieczni pokazał to dobitnie przykład poprzedniego 01 miejskiego z Wa-wy. Jaki był i jak szybko odszedł wystarczy zapytać kolegów z garnizonu stołecznego. pozdrawiam

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 21, 2016, 10:18:39 »
Dzisiaj zmiany w WLKP  :straz:

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 21, 2016, 11:42:51 »
Cytuj
Kiedy w pomorskim coś się zmieni. Jest tu taka KP w której 01 siedzi na stołku od 91r a wcześniej był przez 4 lata zastępcą, a 02 ma już 40 lat służby tylko w PSP. Ciężko z nimi coś zmienić na lepsze
a jakaż to komenda może powiesz?

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 21, 2016, 11:45:46 »
Wojewódzka

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 21, 2016, 12:08:13 »
Cytuj
Wojewódzka
Raczej nie wojewódzka tylko:
http://strazbytow.powiat.pl/
zgadza się?
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline strazak343

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #616 dnia: Styczeń 21, 2016, 12:12:23 »
Cytuj
Wojewódzka
Raczej nie wojewódzka tylko:
http://strazbytow.powiat.pl/
zgadza się?
Miałem na myśli że w Wojewódzkiej WLKP bedą dziś zmiany :) Pomyliłem wątki ;)

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #617 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:15:31 »
Co tak ciężko napisać i znaleźć choć jedną kp czy km czy kw? Gdzie jest dobrze i miło się  służby pełni? Gdzie z chęcią człowiek do służby się stawia i nawet urlopu nie chce brać bo mu tęskno bardzo za chęcią niesienia pomocy innym? Zobaczcie sami jak piszecie! Może gdzieś  jest,  słyszałem o takiej.....to się robi jak opowieści z bajki. Jak bym napisał gdzie jest syf i kolesiostwo i zasada BMW, to zaraz przykłady leciały by jak z rękawa. Niestety moderator na to nie pozwoli. Chyba tylko wyprowadzić ich na pustynię jak tysiące lat temu i przez 40lat przegonić aby ostatnie kanalie padły wtedy może  w PSP się poprawi.
To dobrzy wodzowie- w tej KP nie widzę lepszych na to miejsce a jedynie chętnych ....

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #618 dnia: Styczeń 21, 2016, 16:01:20 »
Co w WLKP podobno dzisiaj zmiana warty coś wiadomo ?

Offline kamo001

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Dyżurny Operacyjny- EMERYT
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #619 dnia: Styczeń 21, 2016, 16:11:34 »
w wlkp. - p.o. 01 st. bryg. Janiak- dotychczasowy zastępca

Offline linkapol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #621 dnia: Styczeń 21, 2016, 18:13:11 »
Coś ostatnio zrobiło się cicho w sprawie nowych KW  :straz:

Offline Grota112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #622 dnia: Styczeń 21, 2016, 18:18:33 »
Tak śledzę wasze informacje, a czy ktoś może wie co ma się dziać w KW Łódź??  :straz:

Offline strazacki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:55:54 »
Wiadomo coś odnośnie zmian na Dolnym Śląsku ? Swoista  cisza panuje, może przed burzą.