Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2787082 razy)

Offline norbert94

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 22, 2015, 11:41:34 »
Ciekawe kiedy oficjalnie podadzą nazwisko nowego KG

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 22, 2015, 11:45:35 »
Myślę, że jeszcze zatęsknimy za dobrym starym Leśnym, a im bardziej ktoś miał do czynienia z p. Suskim, tym bardziej wie o czym mówię.
A teraz hejterzy, do roboty, obrzucać mnie błotem ... :-)
Zatęsknią szczególnie ci:
1. którzy ucierpieli przez ustawę deregulacyjną, (bardzo wielu ludzi, przede wszystkim aspiranci z wyższym)
2. ci którzy ucierpieli przez przepis kwalifikacyjny,
3. oficerowie którzy nie mogli awansować przez dziwaczną interpretacje KG,
4. Osoby posiadające kwalifikacje Z-22 dla których zablokowano możliwość zdawania Z-23,
5. osoby/komendy skrzywdzone przez swoich KM/KP którzy byli za kadencji byłego KG nietykalni np. Dzierżoniów, Lublin.
W sumie napewno ponad 50% strażaków odczuło negatywne zmiany wprowadzone przez obecne/byłe kierownictwo KG PSP
I tak mogę wymieniać do jutra a teraz mi powiedz Ty kto będzie tęsknic za byłym KG?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 22, 2015, 12:01:23 »
Myślę, że jeszcze zatęsknimy za dobrym starym Leśnym, a im bardziej ktoś miał do czynienia z p. Suskim, tym bardziej wie o czym mówię.
A teraz hejterzy, do roboty, obrzucać mnie błotem ... :-)
Zatęsknią szczególnie ci:
1. którzy ucierpieli przez ustawę deregulacyjną, (bardzo wielu ludzi, przede wszystkim aspiranci z wyższym)
2. ci którzy ucierpieli przez przepis kwalifikacyjny,
3. oficerowie którzy nie mogli awansować przez dziwaczną interpretacje KG,
4. Osoby posiadające kwalifikacje Z-22 dla których zablokowano możliwość zdawania Z-23,
5. osoby/komendy skrzywdzone przez swoich KM/KP którzy byli za kadencji byłego KG nietykalni np. Dzierżoniów, Lublin.
W sumie napewno ponad 50% strażaków odczuło negatywne zmiany wprowadzone przez obecne/byłe kierownictwo KG PSP
I tak mogę wymieniać do jutra a teraz mi powiedz Ty kto będzie tęsknic za byłym KG?
100% racji a można byłoby jeszcze parę punktów dopisać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2015, 12:06:29 wysłana przez bolo75 »
bolo75

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 22, 2015, 12:36:57 »
Myślę, że jeszcze zatęsknimy za dobrym starym Leśnym, a im bardziej ktoś miał do czynienia z p. Suskim, tym bardziej wie o czym mówię.
A teraz hejterzy, do roboty, obrzucać mnie błotem ... :-)
Zatęsknią szczególnie ci:
1. którzy ucierpieli przez ustawę deregulacyjną, (bardzo wielu ludzi, przede wszystkim aspiranci z wyższym)
2. ci którzy ucierpieli przez przepis kwalifikacyjny,
3. oficerowie którzy nie mogli awansować przez dziwaczną interpretacje KG,
4. Osoby posiadające kwalifikacje Z-22 dla których zablokowano możliwość zdawania Z-23,
5. osoby/komendy skrzywdzone przez swoich KM/KP którzy byli za kadencji byłego KG nietykalni np. Dzierżoniów, Lublin.
W sumie napewno ponad 50% strażaków odczuło negatywne zmiany wprowadzone przez obecne/byłe kierownictwo KG PSP
I tak mogę wymieniać do jutra a teraz mi powiedz Ty kto będzie tęsknic za byłym KG?
100% racji a można byłoby jeszcze parę punktów dopisać.
Dziwię się że sepi posadza tu  o hejt, to samo mogę powiedzieć że jeśli jesteś przeciw Panu Suskiemu to jesteś z PZPR .
Do tych pkt odnosnie dzierżoniowa można dopisać jeszcze z 5 takich gorących z tego miesiaca , ale zaczekajmy , Sepi uwierz że są komendy w kraju które czekają na zmiany Leśne dziadki niech sobie idą bo zapisali się negatywnie w histoei Polskiego Pożarnictwa.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 22, 2015, 12:42:27 »
A czytając posty i wracając do poprzednich nie znając gościa o nazwisku A. Rószkowski życzyłbym aby on został 01. Trochę porządku jak w pomorskim by zrobił.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 22, 2015, 12:54:49 »
A czytając posty i wracając do poprzednich nie znając gościa o nazwisku A. Rószkowski życzyłbym aby on został 01. Trochę porządku jak w pomorskim by zrobił.

Jak nie wiesz o czym pisać to lepiej głupot nie pisz. A.R nie widzi nic poza czubek własnego nosa. Jak poleci wsadzić palec w d..... komendantom to pchają rękę. Nie szanuje drugiego człowieka a oficerów ma za psy. Prawa nie szanuje i nie przestrzega a w pomorskim żądza jego DEKRETY.  Jak go chcesz to bierz.

Offline duch-pożarnictwa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 22, 2015, 13:05:42 »
 tu dość rozwalił polskie pożarnictwo w POMORSKIM że strażacy wyją na siebie i niema znaczenia czy to OSP czy PSP tak nie szanuje świętości

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 22, 2015, 13:17:58 »
Panowi poczekajmy bo robi się tu nieprzyjemnie jak na wiejskiej. A jak zostanie nowy namaszczony to czekamy na opinie za i przeciw....

Offline karolek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 22, 2015, 14:25:12 »
A jednak st. bryg. Leszek Suski :straz:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 22, 2015, 14:43:56 »
Nie znam człowieka, ale miałem ogromną nadzieję że będzie to ktoś z "mniejszym bagażem doświadczeń", ale cóż..... :'(

Offline dk19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 22, 2015, 15:00:16 »
Teraz trzeba czekać jaką wizję PSP ma Pan Suski ;]

Offline ryflak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 22, 2015, 16:16:42 »
Teraz trzeba czekać jaką wizję PSP ma Pan Suski ;]
Nie trzeba czekać. To już dawno wiadomo. Opisywano tu którymś z wątków różnego rodzaju nieprawidłowości czy "afery" w PSP. Chyba było ich kilka ? kilkanaście ? Teraz mamy gwarancję że będzie ich co najmniej kilkaset o ile nie kilka tysięcy. I to takich przy których ta wrocławska "małym pikusiem"  będzie. Oj będzie się działo.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:10:09 »
Jak będzie szło w takim tempie jak z TK to na rano już żadnego woj nie będzie, a może nawet i nowi woj powiatowych i miejskich zdążą powymieniać, bo jeszcze kilka dziadków co z 01KG w karty grało chętnie z em by się wróciło....  :mellow: po prostu jaja a miałem taką nadzieję że jak w policji młodego z aspiracji znajdą, ale widocznie sgsp takiego nie wykształciła  :wub:

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:33:41 »
no to 01 jest a kto teraz na zastępców ?

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:37:56 »
CZy to ważne, i tak nie będzie lepiej!!! :gwiazdki:

Offline ryflak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #467 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:39:25 »
Jak będzie szło w takim tempie jak z TK to na rano już żadnego woj nie będzie, a może nawet i nowi woj powiatowych i miejskich zdążą powymieniać, bo jeszcze kilka dziadków co z 01KG w karty grało chętnie z em by się wróciło....  :mellow: po prostu jaja a miałem taką nadzieję że jak w policji młodego z aspiracji znajdą, ale widocznie sgsp takiego nie wykształciła  :wub:
W tym sęk że młodsi mają wiedzę zapał i kompetencje, są mądrzy i inteligentni a potrzeba było wiernego żołnierza zdolnego wykonać każde najgłupsze polecenie. Remi wspomniał już co to za typ, zacznie się jazda po bandzie. Istnieje zresztą powiązanie rodzinne między nowym kg  a tym krawcem teatralnym co teraz za posła w jedynie słusznej partii robi. Nie pamiętam brat czy kuzyn ? Z dziadków pewnie niejeden powróci, prekursor już jest.

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #468 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:40:44 »
dla co niektórych ważne np. Województw KM/P no i dla podopiecznych

Offline Fireman21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #469 dnia: Grudzień 22, 2015, 17:52:15 »
Myślę, że jeszcze zatęsknimy za dobrym starym Leśnym, a im bardziej ktoś miał do czynienia z p. Suskim, tym bardziej wie o czym mówię.
A teraz hejterzy, do roboty, obrzucać mnie błotem ... :-)
Zatęsknią szczególnie ci:
1. którzy ucierpieli przez ustawę deregulacyjną, (bardzo wielu ludzi, przede wszystkim aspiranci z wyższym)
2. ci którzy ucierpieli przez przepis kwalifikacyjny,
3. oficerowie którzy nie mogli awansować przez dziwaczną interpretacje KG,
4. Osoby posiadające kwalifikacje Z-22 dla których zablokowano możliwość zdawania Z-23,
5. osoby/komendy skrzywdzone przez swoich KM/KP którzy byli za kadencji byłego KG nietykalni np. Dzierżoniów, Lublin.
W sumie napewno ponad 50% strażaków odczuło negatywne zmiany wprowadzone przez obecne/byłe kierownictwo KG PSP
I tak mogę wymieniać do jutra a teraz mi powiedz Ty kto będzie tęsknic za byłym KG?
Po twoich postach to rozumiem,że jesteś w gronie osób,którzy liczą, że mogą  coś ugrać przy obecnej władzy i wymyślają na siłę powody do ataku na starych dla samej idei ataku .Nie mogę się zgodzić na te pkt 1-4, bo akurat poprzednia władza to oficerów  produkowała jak chińska fabryka zabawek-wystarczy zobaczyć ilość awansów 4 maja na placu Piłsudskiego w Warszawie.  Można im zarzucić np. zakupy niskiej jakości ubrania specjalnego , ale w większości jest to wina km/kp gdyż chcą zaoszczędzić oraz  nie być ścigany przez CBA za to że mogli kupić taniej. .Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 22, 2015, 18:11:34 »
Po twoich postach to rozumiem,że jesteś w gronie osób,którzy liczą, że mogą  coś ugrać przy obecnej władzy i wymyślają na siłę powody do ataku na starych dla samej idei ataku .Nie mogę się zgodzić na te pkt 1-4, bo akurat poprzednia władza to oficerów  produkowała jak chińska fabryka zabawek-wystarczy zobaczyć ilość awansów 4 maja na placu Piłsudskiego w Warszawie.  Można im zarzucić np. zakupy niskiej jakości ubrania specjalnego , ale w większości jest to wina km/kp gdyż chcą zaoszczędzić oraz  nie być ścigany przez CBA za to że mogli kupić taniej. .Pozdrawiam
Nikt mi niczego nie obiecywał, niczego nie oczekuje, a atakuje dla idei bo dlaczego jeśli nie dla idei warto umierać?
pkt. 1-4?
Gdzie powstała treść ustawy deregulacyjnej dot. zmian w ustawie o PSP?
Kto negocjował przepis kwalifikacyjny z ZZ? Kosmici czy z-ca KG i 2 dyrektorów?
Kto lobował za zablokowaniem eksternistycznego szkolenia tech. poż? Kto zablokował możliwość używania sprzętu PSP w szkoleniu ludzi (technik pożarnictwa ze szkół prywatnych)  a pozwalał na byle jarmarku używać drabin za 2 mln?
A co do oficerów to nie chodzi o ich produkcje ale o wstrzymanie dalszych awansów na PB jeśli nie mieli SPF?
Odpowiedz na powyższe pytania a potem zarzucaj mi stronniczość! 
A pkt. 5 absolutny brak nadzoru nad podległymi komendantami?


« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2015, 18:19:07 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Cieciorka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 22, 2015, 18:51:42 »
A to niespodzianka  :gwiazdki:  od dawna wszystkiewróble ćwierkały, że 01KG zostanie rodzony brat tego krawca z PIS.
Mam juz "kilka" latek służby więc pamiętam co wyprawiał ten pan za pierwszych rządów PIS. Myślałem, że może doczekam jeszcze normalniejszych czasów w PSP, ale teraz widzę, że trzeba wiać na emkę.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 22, 2015, 19:06:19 »
A to niespodzianka  :gwiazdki:  od dawna wszystkiewróble ćwierkały, że 01KG zostanie rodzony brat tego krawca z PIS.
Mam juz "kilka" latek służby więc pamiętam co wyprawiał ten pan za pierwszych rządów PIS. Myślałem, że może doczekam jeszcze normalniejszych czasów w PSP, ale teraz widzę, że trzeba wiać na emkę.
Nie mówisz prawdy!
Sprawdź miejsce urodzenia? i parę szczegółów :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 22, 2015, 19:41:09 »
Może urodził się w drodze do Warszawy bo z Grójca już nie daleko  ^_^, bo bliźniakami napewno nie są :rolleyes:

ono85

  • Gość
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 22, 2015, 20:15:38 »
Dobra panowie a może ktoś poprostu napisać faktycznie jak było w sgsp za suskiego???? :gwiazdki: