Czy tylko mi się wydaje ale ostatnio mocno dużo oficerów odchodzi na emeryturę?
Co da się zauważyć, to odejścia bez niespodzianek, w przyjaznej atmosferze, zgodnie z ceremoniałem, z pożegnaniem ze sztandarem i współpracownikami.
Kilkadziesiąt odejść z wysokich stanowisk odnotował mi FB... W tym dwóch zastępców KW i mnóstwo powiatowych i miejskich.
Cytat: Eqinox w Luty 26, 2026, 12:02:24Kilkadziesiąt odejść z wysokich stanowisk odnotował mi FB... W tym dwóch zastępców KW i mnóstwo powiatowych i miejskich. Jedni odchodzą w związku ze zdrowiem, drudzy z uwagi na staż a i będą czy też już byli Ci którzy muszą odejść bo wiadomo dlaczego.