Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Zmiana ustawy o PRM

<< < (49/50) > >>

kapec:
Ustawa wchodzi w życie 26 czerwca. Wracam do mojego pytania o KPP. Za niedługo wstępuję w szeregi PSP. Powiedzieli mi, że zanim pójdę na kurs podstawowy to będę robił KPP w godzinach pracy, tylko pytanie czy muszę? A czy jeśli jednak wyjdzie na to, że nie będę musiał to czy za moje doskonalenie zawodowe (zbieranie pkt) będzie odpowiadała komenda czy dalej sam to muszę robić?

ratolek:
Ustawą wchodzi od 26.06 br. Ale PSP jest taka, że musi to być własnym rozkazem i to trwa. Pod tym względem głupota. Trzeba czekać na akty wykonawcze. Wiem, że były napisane do tej ustawy tylko trzeba podpisać przez ministra.

peterek:
https://lodz.onet.pl/lodzkie-od-kwietnia-ruszy-nowy-system-ratownictwa-medycznego/r60dh5w
pozdrawiam

ratolek:
Witam. No i weszło Rozp MSWiA 6.03.19  w sprawie wykazu świad. zdrow., które mogą być udzielane przez ratownika medycznego w ... PSP obowiązujące od 25.03.19 i coś się dzieje. Cisza. Ciekawe jakie pomysły mają na to nasze 01 głowy.
Jak narazie opłaca się pracować w PRM bo jest mało ludzi i gdzieniegdzie stawki dochodzą 50 zł/h brutto ... słyszałem.

Marcin92:

--- Cytat: ratolek w Marzec 26, 2019, 11:05:49 ---Witam. No i weszło Rozp MSWiA 6.03.19  w sprawie wykazu świad. zdrow., które mogą być udzielane przez ratownika medycznego w ... PSP obowiązujące od 25.03.19 i coś się dzieje. Cisza. Ciekawe jakie pomysły mają na to nasze 01 głowy.
Jak narazie opłaca się pracować w PRM bo jest mało ludzi i gdzieniegdzie stawki dochodzą 50 zł/h brutto ... słyszałem.

--- Koniec cytatu ---


50zl ??? Gdzie takie stawki to już składam papiery...
A wiem że nasi KP/KM będą mieć do w dupie że takie coś weszło bo powiedzą że nie mają pieniędzy.
Ledwo się można doprosić o wyposażenie torby pspr1 A my mówimy o lekach?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej