Autor Wątek: Poszukiwani Redaktorzy do Nowego Serwisu Pożarniczego  (Przeczytany 1384 razy)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Poszukiwani Redaktorzy do Nowego Serwisu Pożarniczego
« dnia: Maj 07, 2006, 15:06:39 »
Witam wszystkich druhów i druhny, a także zwykłych użytkowników tego Strażackiego Forum Dyskusyjnego.

Przez długi okres  czasu obserwowałem rozwój wiele stron jednostek, które są często odwiedzane, jedyna WWW, która nie jest własnością jakiejkolwiek jednostki to Strazak.pl. Jak ten serwis się prezentuje, wszyscy wiemy ...

Otóż tworzę serwis pożarniczy, który będzie własnością naszą - ciekawe newsy, wiele artykułów, katalogów stron, rankingów, galeria i wiele innych. Przede wszystkim stawiamy na jakość informacji, czyli artykułów zawartych w przyszłym serwisie. Planujemy wiele działów, dla ratowników medycznych, dowódzców, mdp etc.

Aby coś takiego stworzyć trzeba ogromnego wysiłku nie jednej osoby, ale kilkunastu. Dlatego zwracam się do was moi drodzy bracia o pomoc w jego tworzeniu. Co wzamian? Przede wszystkim satysfakcja, ciekawa ranga w serwisie ( redaktor ) etc. Nie jest to komercyjny projekt, wszystko tworzone jest społecznie.

Jeżeli posiadacie ciekawe materiały, artykuły, także możecie się przyłączyć - informacji nigdy nie za wiele, wręcz przeciwnie !

Sponsorzy się znaleźli - mamy zapewniony dobry Hosting dostosowany na nasze potrzeby, System zarządzania treścią, oraz grafikę. Reszta należy do nas ...

Zgłoszenia na e-mail: soldat1@o2.pl


Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline kris998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Poszukiwani Redaktorzy do Nowego Serwisu Pożarniczego
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2006, 16:38:03 »
Witam!

www.ospsmetowo.strazacy.pl <--- tym sie zajmuje, i chetnie pomoge w budowie serwisu Porta :D

Mam kilka materialow na naszej stronie nawet są, np. prewencja itd, materialy szkoleniowe medyczne, MDP itd itd

Offline Ewa20

  • czarnulka
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • cześć to tylko ja
Odp: Poszukiwani Redaktorzy do Nowego Serwisu Pożarniczego
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2006, 12:08:40 »
musze powiedzieć kriss że fajnie zorganizowana ta strona, jeśli masz więcej info o tym projekcie to powieadom mnie

Dziekuje z gory ( z dołu)

Ewa
czarnulka

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Poszukiwani Redaktorzy do Nowego Serwisu Pożarniczego
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2006, 18:15:17 »
Chętnych proszę o zgłaszanie się na GG: 3942022

http://remiza.com.pl- trochę info
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2006, 16:27:50 wysłana przez Porta »
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep