Służba > Forum zawodowców

szukam Regulaminu Mundurowego

(1/1)

radas:
Witam Po raz pieerwszy.

Sorry , jak to nie ten dział , ale pod inne też mi raczej mój post nie podpadał .  :rolleyes:

Szukam linka do Regulaminu Mundurowego PSP.

THX

pozdrawiam

strazak998:
Nie ma nic takiego jak Regulamin Umundurowania. Kiedys to i może cos takiego było. Z tego co wiem jest w trakcie opracowywania. Na razie ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 30 listopada 2005 r. w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z dnia 10 stycznia 2006 r.),
albo zobacz też projekty regulaminów na stonie CS PSP: http://www.cspsp.pl/wdp/do_pobrania.php

jarecki:
www.sejm.gov.pl tam jest dział prawo- zapewne chodzi Ci o mundurówkę tam jest dział prawo  a tam np. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 listopada 2005 r. w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej

lub

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 marca 2003 r. w sprawie warunków otrzymywania przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej równoważnika pieniężnego w zamian za niewydane przedmioty umundurowania czy;i mundurówka
pozdrawiam

radas:
dzięki strażak998
odzukałem coś takiego   Dz.U. 2006 nr 4 poz. 25
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 listopada 2005 r. w sprawie umundurowania
jarecki, byłeś ciut szybszy  ^_^
......
myslałem , że jest coś takiego jak Regulamin , nawet gdzieś kiedyś rzuciło mi się to chyba w oczy ( widocznie stare )
a tak na marginesie , to szukałem zwykle , coś o odległościach belek na pagonach  :mellow:
Niby to takie oczywiste , a jak się przyjrzeć mundurom , to każdy ma inaczej  ^_^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej