Służba > Forum ochotników

4 maja Dzień Strażaka

(1/8) > >>

MAXIMUS:
Kochani zbliżają się dni ochrony przeciwpożarowej a wraz z nimi najpiękniejsze święto Dzień Strażaka 4 maja. Jak wyglądają wasze do niego przygotowania, jak będziecie go spędzać, co się zmieniło od ostatnich obchodów. To również wyjątkowy okres w którym szczegulnie wspominamy naszych braci i siostry któży odeszli na wieczną służbę.

Emil:
U nas w tym roku Dzien strazaka obchodzic bedziemy 6 maja poniewaz jest to sobota. Oczywiscie 4 maja obowiązkowo idziemy do kosciola. Jak narazie ciezko jest mi powiedziec jak bedzie wyglądal program imprezy bo organizuje ja kto inny ja zajmuje sie wyglądem remizy. Plac remizy jest juz wysprzątany po zimie zostalo tylko pomalowanie murow i scian. Bardziej szczegolowe informacje juz za kilka dni.

Pedros:
My też będziemy obchodzili Dzień Strażaka nie w św. Floriana tylko w sobotę. Najpierw idziemy wszyscy na mszę, w mundurch wyjściowych i ze sztandarem a po powrocie do strażnicy jakiś skromny poczęstunek.

Porta:
Wybierzemy się jak poprzednicy do kościoła. Po mszy grill i wspólne rozmowy.

pasadr:
u nas jak co roku:
-msza
-spotkanie z ludźmi z sąsiedniej jednostki
-wspólne ognisko
-dłuuuuuugie rozmowy przy piwku i kiełbasce  ^_^ ^_^

PS. z okazji naszego święta życzę wszystkim ..........................(wpisz to czego byś chciał/chciała, bo każdy wie najlepiej czego mu potrzeba  :wub: )
pozdrówka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej