Autor Wątek: 13-ta pensja w przypadku przeniesienia  (Przeczytany 1653 razy)

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
13-ta pensja w przypadku przeniesienia
« dnia: Luty 20, 2015, 11:21:32 »
Witam,
Temat wygląda tak: przeniosłem się z KM PSP w Brzezinach do KM PSP w Warszawie. Dzisiaj dostałem wypłatę 13-tki z Wrszawy. Jest to kwota o 1000 zł niższa niż powinna być. Czy w związku z tym mam się kontaktować z KM PSP w Brzezinach o wypłatę tego tysiąca. W Brzezinach robiłem do czerwca. Od 1 czerwca jestem w Warszawie. Może ktoś miał taką sytuację? Dziękuję za pomoc.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: 13-ta pensja w przypadku przeniesienia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2015, 12:34:55 »
Co jest napisane w decyzji o przyznaniu nagrody?

Cytuj
8a. W przypadku pełnienia przez strażaka w roku kalendarzowym służby w różnych jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej nagrodę roczną przyznaje się i wypłaca w jednostce, która była w danym roku ostatnim miejscem pełnienia przez niego służby.

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: 13-ta pensja w przypadku przeniesienia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2015, 14:13:55 »
A jak z pełnieniem służby od sierpnia w JRG po zakończeniu służby kandydackiej (czerwiec) ? (jest to 5 miesięcy ubiegłego roku ) ?

Offline kg877

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: 13-ta pensja w przypadku przeniesienia
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2015, 14:42:24 »
wicher69 całą nagrodę roczną winna Ci wypłacić KM PSP Warszawa. Może ta różnica wynika z uposażenia brutto/netto.
radk177 niestety nagroda roczna Ci nie przysługuje brak wymaganych pełnych 6 miesięcy służby. Wymagane mianowanie z dniem 1 lipca danego roku.

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: 13-ta pensja w przypadku przeniesienia
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2015, 15:37:31 »
Dzięki chłopcy za pomoc. Księgowe się walnęły. Dostanę wyrównanie. Grzela ma rację.