Służba > Związki Zawodowe

Działania ZZ

(1/258) > >>

Bushmen:
Ciekawe pismo skierowane do KG,  ZZ zaczynają działać.

lukaszenko:
Ciekawe czy góra jakoś ustosunkuje się do tego pisma.

Eqinox:
Słabe troche jest... Zadnych wyliczeń, brak cyfr moze tu byc duzym problemem
a załacznik nr 6 daje duze oszczednosci  wiec nie wiem skad temat finansów,
brak tez uzasadnienia stanowisk łamanych, troche statystyki by sie przydało ,
ale wiem skad reakcja Florka :)
PS. czemu działania nie były prowadzone juz w momencie wejscia w życie rozporzadzenia w sprawie stanowisk służbowych a  teraz jak załacznik nr 6 wygasł. to tylko moje skromne zdanie :)

piotr998:

--- Cytat: Eqinox w Styczeń 26, 2015, 22:25:42 ---Słabe troche jest... Zadnych wyliczeń, brak cyfr moze tu byc duzym problemem ... brak tez uzasadnienia stanowisk łamanych, troche statystyki by sie przydało ...
--- Koniec cytatu ---
Czy oczekujesz może broszury zamiast pisma sygnalizującego problem. Uzasadnienie jest dobrze znane kierownictwu służbowemu.

Eqinox:

--- Cytat: piotr998 w Styczeń 27, 2015, 09:11:05 ---
--- Cytat: Eqinox w Styczeń 26, 2015, 22:25:42 ---Słabe troche jest... Zadnych wyliczeń, brak cyfr moze tu byc duzym problemem ... brak tez uzasadnienia stanowisk łamanych, troche statystyki by sie przydało ...
--- Koniec cytatu ---
Czy oczekujesz może broszury zamiast pisma sygnalizującego problem. Uzasadnienie jest dobrze znane kierownictwu służbowemu.

--- Koniec cytatu ---
Wiesz lubię jak ktoś odnosi się merytorycznie do problemu a  nie go sygnalizuje. Ponieważ np. stanowiska łamane uważam za bzdurne i sygnalizacja problemu mnie nie przekonuje  gdyż stanowiska te zostały formalnie zlikwidowane w 2009 występowały jedynie warunkowo w załączniku nr 6 który przestał obowiązywać ponad rok temu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej