Rozwój osobisty i zawodowy > Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

zawody?? z nowymi regułami

<< < (2/4) > >>

wolicki1:
Sorki przez ten zagmatwany regulamin juz mam mętlik . naprzykład gdybym chciał  w zawodach dla np. 30.06.2006 wźiąść chłopaka to najstarszy którego mógłbym tam zmieścić to maksymalnie "kiedy ma sie urodzić"/prosiłbym o date/  bo w tamtym roku walnąłem byka a nie chce zdać chłopaka do OSP bo jest b.dobrym dowódcą. i przydałby sie jeszcze rok . ???

Straszak:
Określa to regulamin zawodów


--- Cytuj ---6. Wiek zawodników
6.1. Prawo startu w zawodach przysługuje zawodnikom, w wieku od 12 do 16 lat, oznacza
to, że możliwość startu w zawodach ma zawodnik, który w danym roku kalendarzowym
kończy 12 lub 16 lat.
6.2. Naliczenie wieku zawodnika, na podstawie daty urodzenia, dokonuje sie na dzień
przeprowadzenia zawodów. Szczegółowy sposób naliczania wieku przedstawia tabela (zał.
nr 3).
6.3. Podczas zawodów eliminacyjnych do zawodów międzynarodowych, nalicza sie wiek
zawodników na dzień zawodów głównych (międzynarodowych).
--- Koniec cytatu ---

Odpowiadając na Twoje pytanie:
Zawodnik urodzony pomiędzy 1.01.1990r a 30.06.1990r, zgodnie z regulaminem ma 16 lat i  może startować w zawodach CTIF MDP jako 16-latek,urodzony pomiędzy 01.07.1990r. - 30.06.1991r.  ma mniej niz 16 lat i startuje jako 15-latek, pomiędzy 01.07.1991r. - 30.06.1992r. ma mniej niż 15lat i startuje jako 14-latek, itd....

wolicki1:
Dzięki straszak  -_- no to zostawie sobie gościa jeszcze na ten rok w MDP.
To bardzo uratuje mi skład.
pozdr.

wolicki1:
Panowie i Panie mamy czas zawodów i cwiczeń przed zawodami gminnymi pochwalcie sie czasami i wynikami z zawodów i ćwiczeń .!!!

U nas zawody za tydzień jak co dam znać o wynikach. :mellow:
-----------------------------------------------------------------------
więc u nas sztafeta mdp (12-16 lat) 1:16 sek.
               bojówka      - / / -            54 sek.

poprawka / dziś ostatnie przygotowania jutro finał na zawodach !!! -_- /

GOO:
Panowie mam prośbę może ktoś ma jakiś krótki filmik z bojówki lub sztafety w formacie avi, mpeg lub divx. Chodzi o to że u mnie po raz pierwszy wystartuje w zawodach  MDP i nie ma jak za bardzo zobrazować chłopakom jak to dokładnie wygląda. Regulamin to tylko suche fakty

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej