Rozwój osobisty i zawodowy > Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

zawody?? z nowymi regułami

(1/4) > >>

karola998:
Drodzy koedzy czy wiecie może jak teraz maja wyglądać zawody skoro słyszałam, że weszły nowe przepisy gdzie zabronione jest noszenie przez MDP węzy w-52 i W75?

Emil:
Witam! O nowym regulaminie według CTiF możesz poczytac na "Forum ochotników" gdzies jest tam ten temat. Ze swojej strony dodam, ze regulamin ten jest (według mnie) kompletnie do kitu. Dokładny regulamin znajduje się tu:

http://www.zosprp.pl/php/index.php?mode=dzial&id_dzial=22&id_poddzial=55

wolicki1:
 Z nowego regulaminu jak widze nie znikły W-52 a W-75 (A BYLY ??) chyba że mówisz  o kategorii pow. 16 lat.?

Swoja drogą mam pytanie do opiekunów MDP jak ma sie ten pierwszy zapis
>>>

6. Wiek zawodników
6.1. Prawo startu w zawodach przysługuje zawodnikom, w wieku od 12 do 16 lat, oznacza
to, że możliwosc startu w zawodach ma zawodnik, który w danym roku kalendarzowym
konczy 12 lub 16 lat.
6.2. Naliczenie wieku zawodnika,

Do tego:
                                               Załacznik nr 3
Sposób liczenia wieku zawodników
               Dla zawodów w przykładowym terminie 21 lipca 2005 r.
W zawodach moga brac udział zawodnicy urodzeni w latach 1989 – 1993.
PRZEDZIAŁ WIEKOWY ZAWODNIKA WIEK WEDŁUG REGULAMINU
                 urodzeni w dniu 1.01.1989 r. i młodsi,
                 ale ur. nie pózniej niż 21.07.1989 r.
                                                       - beda liczeni jako 16-latkowie

Czyli nie jest 16- latkiem ktoś kto miał pecha i urodził sie po 21 lipca wg. mnie to jest wykluczające sie troche stwierdzenie albo bieżemy wiek do końca roku albo wogóle nie powiniśmy brać rocznika 89 do zawodów. :huh:
Jak to jest u was ? czekam na opinie.  :mellow:

żolet:
Witam wszystkich! Nie jestem już członkiem MDP. Nowa "bojówka" jest poprostu do bani!!! Ja uważam że stare ćwiczenie z motopompą bardziej by przygotowało młodych ludzi do pełnienia służby w OSP!

Straszak:

--- Cytuj ---         Załącznik nr 3
Sposób liczenia wieku zawodników
               Dla zawodów w przykładowym terminie 21 lipca 2005 r.
W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 1989 – 1993.
PRZEDZIAŁ WIEKOWY ZAWODNIKA WIEK WEDŁUG REGULAMINU
                 urodzeni w dniu 1.01.1989 r. i młodsi,
                 ale ur. nie później niż 21.07.1989 r.
                                                       - będą liczeni jako 16-latkowie

Czyli nie jest 16- latkiem ktoś kto miał pecha i urodził sie po 21 lipca wg. mnie to jest wykluczające sie trochę stwierdzenie albo bierzemy wiek do końca roku albo w ogóle nie powinniśmy brać rocznika 89 do zawodów.
Jak to jest u was ? czekam na opinie.
--- Koniec cytatu ---


druhu wolicki1,. urodzony po 21.07.1989r, nie ma pecha, będzie liczony jako 15-latek i dzięki temu drużyna będzie młodsza, może uzyskać kilka punktów na starcie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej